Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość smaugolll
Sorry TYCJan te 34 tys na Kaczke i 11 na Komora to dane zapewne na powiat a nie na miasto. Policzmy: w sumie 45tyś niechby 100 % głosowało albo na jednego lub drugiego to miasto misiałoby liczyc ok 60tys ludzi a takich miast w galicjii jest 7 i jestem pewien że w zadnym z nich takiego wyniku nie było. http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W2829/180000.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexen Grould
Tycjan...skoro masz takie doświadczenie to się dziwię tobie,że wierzysz w mit budowania zgody jaki Tworzy Platforma notabene od niedawna! Wiesz co Ci napisze? Nie interesują mnie partie i twory polityczne, które by zbliżyć się do człowieka stosują szerokorozumiany atak na swych konkurentów. I może to co napisze Cię zaskoczy ale gdyby Nie Kaczyński to by tej całej platformy Twojej nie było. Oni nawet się niepotrafią wspiąć się na wyższy poziom w swej kampanii. Nie potrafią przeskoczyć poziomu jaki sobie wyznaczyli tylko dzięki opozycji. To hasło "zgoda buduje"jak myślisz skąd się wzięło..? Tak dokładnie Tycjan. To jest negacja urojonego etosu kłótni jaki się przypisuje Kaczyńskiemu. Napisałeś,że śmieszą Cię ludzie jacy nadmiernie emocjonalnie czy osobiście podchodzą do polityki. A TY? Nie podchodzisz tak? A Twoje porównywanie Kaczyńskiego do ponurego apodyktycznego typa jaki wszystkich deprymuje przy stole? Tak go widzisz? Ok. Masz do tego prawo. Ale Twój pogląd nie jest opiniotwórczy a wiesz dlaczego ? Bo z nim przy stole nie siedziałes nigdy a takie wnioski wyciągasz. Ale ok masz prawo. Nie podzielam niestety Twoich refleksji na temat Szatyna,bo dla mnie człowiek,który nie potrafi się wyzwolić od antykościelnej retoryki nawet kontekście filmu"Nocna Zmiana"(twierdząc,że działania przeciw lustracji zostały zapewne zablokowane bo "ktoś"z kleru miał w tym interes(owszem tam byli kapusie honorowani m.in. przez lata jako autorytety przez gw,ale w szerokim spektrum to nonsens) taki ktoś po prostu jest ograniczony przez swą obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się , na powiat . I frekwencja ze strony co podałeś ciut niższa niż w lokalnej gazecie . Ogólnie nie zmienia to obrazu zdecydowanej wygranej PiS . Jak zawsze z resztą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Hexen Grould " Głupio mi pisać w koło macieju to samo . Gdybyś czytał "Tycjanka" - że tak powiem - od początku nigdy byś nie napisał " twoja platforma" . Wiedziałbyś , że Tycjan zawsze twierdził , że PiS I PO to jedno wielkie ... ( dopisz wg. uznania ) . Ja twierdziłem i twierdzę , że ludzie tak zakompleksieni , niedowartosciowani , konfliktowi i rządni władzy jakim wzorcowym przykładem jest Kaczyński swoja karierę na kierowaniu ludźmi winni zakończyć w rozlewni piwa w Psim Dolnym . Tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexen Grould
Ja pisząc"Twoja platforma"nie miałem na myśli tego że się z Nią bezwzględnie identyfikujesz. Podobnie Szatyn się z nią bezwzględnie nie identyfikuje. Myślę,że Twoje poglądy po prostu są w niektórych miejscach na styku z platformą. Myślę,że masz do spraw przynajmniej gospodarczych tzw liberalne podejście. Ale łączy was coś. Nie lubicie PiS napewno bardziej niż Po i jesteście w stanie jej bronić i na nią oddać głos zawsze jeśli to będzie głos przeciw Pis tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
HeXen.. jestes moim idolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .............
16:14 [zgłoś do usunięcia] HeXen Grould Jeżeli uważasz, że Tycjan wypisuje bzdety, Shatyn to nieudacznik , Musztarda ...itd. itp to po cholerę tutaj wchodzisz babo-facecie ? :-D Spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .............
[Ja pisząc"Twoja platforma"nie miałem na myśli tego że się z Nią bezwzględnie identyfikujesz.] a ty z kim się identyfikujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Hexen Grould " Wspomniałeś film "Nocna zmiana" . Opowiem Ci pewną historię . Gdzieś w drugiej połowie lat 90 byłem na spotkaniu organizowanym przez naszego proboszcza na spotkaniu z mec. Olszewskim . Dokładnie pamiętam i wiem co mówił o tamtych wydarzeniach . Chyba w 2004 r. byłem na drugim z nim spotkaniu . Wtedy już był blisko Kaczyńskich . Widziałem różnicę w wypowiedziach i rozkładaniu akcentów na pewne wnioski z tych wydarzeń . Wtedy też z nieznanych mi przyczyn odwoziłem , na prośbę proboszcza i jego samochodem , mec. Olszewskiego i jakiegoś starszego księdza prof. do kurii w Tarnowie . Nie miałem odwagi rozmawiać z nim . Ale przysłuchiwałem się ich rozmowie i wyciągałem wnioski . Tak , subiektywne , bo w moim czy Twoim przypadku nie może być inaczej . Był to kolejny raz kiedy przekonywałem się , ze do rządzenia należy mieć wrodzone predyspozycje . Pewni ludzi mogą być co najwyżej doradcami , ekspertami , filozofami pewnych idei ( jak JKM ) , ale nigdy do władzy dopuszczeni być nie powinni !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
do... spadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
TYCJan a dlaczego uwazasz to za jakąś zaściankowość, że PiS zawsze górą w naszym regionie?? Jesli już to przypomne historycznie, ze nawet PPS Piłsudzkiego mimo agitacji kościoła u nas przegrał, potem Wałęsa ale to nie ma co.., potem znowu Wałęsa i agitacja kościoła, u nas wygrał ale przegrał z Kwaśniewskim, potem znów wbrew mediom i kościołowi galicja poparła Krzaka- ten przegrał, a teraz na Kaczkora już 2 raz bez agitacji kościoła. Ja jestem dumni z błogosławionej ziemi Galicyjskiej i świętej Podkarpackiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexen Grould
Taka jednabo się będę krępował teraz:):):):) Moim zadaniem nie jest kłócić się. Ja widzę też minusy po stronie pis było wiele ustaw i projektów w szerokim, które uważałem za bubel legislacyjny a w kontekście platformy dość dużo mi nie odpowiada. Zdaża się ,że to oni korzystając z osób mających,że tak się wyraże osobowość czynią dużo ataków i wiele w mym odczuciu jest nieprawiedliwych. Napisze coś jeszcze. Mnie też osobiście irytują takie dziwne pomysły jak na przykład jakiś czas temu cytowany tu poseł,który się wypowiadał o zamiarze przemycania elementów prawicowych w polityce zabiegając o elektorat lewicy w pewnych sprawach. Wg mnie ten człowiek bredzi J.Kaczyński nie musi się z niczym kryć i niczego przemycac a to,że w pewnych sprawach cele przeciwnych opcji się pokrywają jak np w kontekście przejrzałceń własnościowych i ochronnego parasola państwa w tym wypadku nad nimi to jest fakt i uważam,że akurat to jest dobre i nie ma co tu na siłę się doszukiwać jakichś sojuszy itd Po prostu mają w tym kontekście takie samo zdanie i ludzie mający podobny pogląd powinni to poprzeć. Jeśli ktoś tego nie poprze to jego prawo lecz nie powinien się już na siłę doszukiwać jakichś kłamstw w tym czy kombinacji z uwagi na władzę i jej trzymanie za wszelką cenę. Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz ja się nigdy nie kłócę . Mój wspólnik głosuje od zawsze na PiS . Jak się pytam dlaczego , odpowiada " żeby było inaczej jak ty " . Mój ojciec zdecydowanie za PO i jest człowiekiem głęboko wierzącym . Jego starszy ( choć z jednego roku styczeń - grudzień ) brat Warszawiak zdecydowanie za PiS , ale jest strasznym i zatwardziałym antyklerykałem a każdy kontakt Kaczyńskiego z np. Rydzykim doprowadza go do szału . Takie to są śmieszne podziały . A jak mówisz o gospodarce to wiesz , że te słynne trzy ustawy PiS ( choć w moim mniemaniu słuszne ) są przeciwko najmniej zarabiającym , a wygodne przede wszystkim dla zamożnych . Polityka to jednak zawsze sztuka manipulacji . Problem jak i w jakich celach tę sztukę stosuje . I tu dochodzimy do polityki strategicznej Polski i tej przyszłościowej dla dobra naszych dzieci ( moich już wnuków) . Będzie kolejna historyjka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna...
HeXen :) no cos TY nie masz czego się krępować,;) lubię poczytac mądre opinie:) indentyfikuje się z nimi..... A propo PO, taka to niby partia głosząca, ze zgoda buduje, a to co dzisiaj niejaki Palikot gadał, to az nie dobrze sie robi... W zyciu na nich nie zagłosuje! NEVER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" smaugolll " To , że w naszym rejonie wygrywa PiS uważam za głupotę i ogromny wpływ KK na sposób pojmowania polityki przez ludzi . Zaściankowość naszego rejonu przejawia się jeszcze w wielu innych tematach niż polityka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
panie TYCJan nie chce mówic nazwiskami ale ważne postacie SLDowskie (lub kojarzone z lewicą) już z kilka tygodni temu namawiały do poparci J.Kaczyńskiego z uwagi na to, że podkarpackie dużo mniej kasy dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni mają Palikota , inni CICIOLINA , jeszcze inni kogoś tam . Nadmierna epatowanie się takimi osobnikami w polityce jest szkodliwe . To pewne . ALe !! Przodują w tym dziennikarze szukający przysłowiowych jaj i zakompleksieni politycy . To nie sedno polityki , to folklor . W czasach dawnych król musiał mieć swojego błazna , bo tylko ten był w stanie przekazać mu to o czym inni bali się nawet myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co ja myślę o centralnym rozdawnictwie kasy !!! Skąd wziął , ze chce rozdawać , dzielić , przydzielać ? Wystarczą mi te straszne awantury , które są na terenach zalanych . Jak zwykle o pieniądze . Temat rzeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna...
No i taka partia PO( Gowinowi sie to nie podobało), nie uwaza to za niestosowne, co mówi Paliot, bo mamy demokracje i kazdy moze mowic co chce!! No ja sobie nie zycze np, zeby mnie taki Palikocik obrazal, bo on posrednio mnie obraza! błazen jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała być kolejna historyjka . Człowiek jeszcze młody , po prawie i zaocznej historii na KUL , nauczyciel angielskiego i historii w szkołach podstawowych , dorywczo dziennikarz lokalnych gazet , człowiek spokojny i małomówny , typ mec. Olszewskiego , organizator struktur PiS na "dole" i zdecydowany ich propagator. Wyjeżdża za czasów PiS do Brukseli do jakieś tam urzędniczej pracy . Był pełny kontrakt . Cztery lata . Żadne tam PO go nie odwołało . Wrócił i ze smutkiem stwierdził : ludzie z mentalnością Kaczyńskiego nigdy nie powinni nas reprezentować . No comment .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna...
oj takie generalizowanie.. tak tez mozna znalezc osobnika, ktory powie, ze ludzie z mentalnoscia Komorowskiego, nie powinni nas reprezentowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , kończę . Muszę jeszcze dzisiaj napisać laudację na niedzielne , kolejne prymicje w moim życiu . Sporo ich już było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
TYCJan i co z tego, u nas na 11 sprawdziło sie 2-ch i trzeci na którego wszyscy liczyliśmy w decydującym momencie przestraszył się i dał d*** bo młodziak ze 24 lata i jeszcze student. Ale na pierwszym spotkaniu to mi troche kopara opadła bo u nas PiS ma kilku chłopów co się świetnie prezentuje ze swoją gadką, bez kitu ale poziom taki parlamentarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" takajedna.. " Zawsze tak można napisać . Generalizowanie !!! Suma , suma doświadczeń , zebranych opinii i obserwacji tu " na dole " , połączona z medialnymi informacjami i opiniami tworzą obraz . Ale zawsze "dół" , a później "góra" . Nie odwrotnie ! Należy wsłuchiwać się w głos ulicy i swojego najbliższego otoczenia . To daje obraz poglądów społeczeństwa w jakim żyjesz . Nie medialne przepychanki i podchody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna...
Ja sie wsłuchuje w siebie i daleko mi, zebym mogła w jakims najmniejszym procencie, poprzec Komorowskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna...
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" smaugolll " Nie do końca rozumie , ale ten o którym piszę sprawdził się w 100 % . Tyle , że był , widział i słyszał . Dotarło do niego , ze "dobrymi chęciami piekło wybrukowane" . W polityce należy mieć jeszcze zdolności jednoczenia ludzi do swoich idei i zmuszania do wstrzemięźliwych protestów ich przeciwników . Mowa tu o szacunku u wrogów i przyjaciół . Jak go utraciłeś nie zdziałasz nic !!! DOBRANOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
To ad wizyty Kaczyńskiego w Rzeszowie, to wychodzi na to, że za Kaczyńskim jeżdzi jakiś autobus Komorowskiego i podczas spotkania platfuski chodzą między ludźmi i rozdają ulotki Komorowskiego i prowokują staruszków do gwałtownych reakcji. Tylko jak mam wieści z MW i ONR to autobus zawsze parkują pod komisariatem MO i ciężko im spuścić wpierol bo mają ochrone milicji. Coś mi się przypominaja czasy z kampanii SLD w 2001r co milicja stierdziła że w 20os chcemy pobić ok 10 i więcej autobusów klakierów SLD i dlatego w wyniku łapanki spędziliśmy ten komunistyczny wiec w milicyjnych kabarynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
Smaugollll, bo te platfuski, to sa cholerni prowokatorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczor przechytrzył Gajowego
Gazeta Wyborcza ubolewa: Nakazane wyrokiem sądu sprostowanie ukazało się w TVP w czasie, gdy w TVN były jeszcze "Fakty". A w TVN - w środku "Wiadomości" TVP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×