Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość na polskim topiku piszemy
po polsku, bo inaczej pojawi się przykre słowo na 'v' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema, gościu
:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak z grubej rury?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 stopni i rośnie
:classic_cool:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikot to oszołom
i jego temat uważam za zamknięty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikot to oszołom
Czy ja wiem... Nie uda mu się w polityce, pójdzie na salony, zajmie się publicystyką, dostanie własny szoł w tefałenie. Koledzy pokroju Wojewódzkiego nie pozwolą nam o nim zapomnieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz jest zajebisty
:classic_cool: wybaczę mu nawet poklepywanie Palikota po udzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz jest zajebisty
Jako jeden z niewielu polityków, nigdy nie zmienił się w buca, jest bezpośredni, z właściwym dla siebie poczuciem humoru potrafi skrytykować nawet kolegę z własnej partii i ma to w doopie :classic_cool: No wiem, wiem, Myrek, on jest z SLD :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam tv więc nie mam wielu okazji by słuchać wypowiedzi polityków. :P Rzeczywiście moim zdaniem przynależność do SLD to obciach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz jest zajebisty
:x :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" (...) wczesniej znajda sie ci co to lykna, glownie mlody niedoswiadczony elektorat, ale za dlugiej kariery politycznej juz mu nie wroze, pa pa Panie Palikocie " Pewnie i Palikot kariery politycznej nie zrobi . Jak wszyscy kabareciarze w polityce . Ten padnie , przyjdą inni . Wkurzające jest tylko , że takim ludziom jak Palikot , Lepper i im podobni poświęca się tak wiele czasu w publikatorach . Informacja tak ( na czwartej stronie ) , ale już wszelkiej maści debaty o tym co ten czy inny idiota , jajcarz , szyderca powiedział , miał na myśli itd ... to już kpina z nas . Podobnie jak na dzień dzisiejszy z PiSem . Już się tym rzygać chce . Te wywalili , Ci chcą żeby ich wywalić , ten wyszlajał się we wszystkich partiach a teraz jest sędziom . To jest partia totalitarna Kaczyńskiego . Wszystko jest możliwe i największa paranoja nie będzie tam dziwna . Wystarczy więc tych debat co , kto w PiS ie . Teraz sobie uświadomili , że PiS jest " gwarantem nieskrępowanych rządów PO " . Mogli nas tu poczytać wiele miesięcy temu to by poznali tę powszechnie znaną opinię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz jest zajebisty
Opowiastki o ogólnopartyjnych libacjach w hotelu sejmowym to może były aktualne za czasów I, II, max III kadencji parlamentarnej. Teraz to już chyba na taka skale nie występuje. A to, że Kalisz ma aparycję buca, nie oznacza, że ma taką mentalność :classic_cool: Nie oceniaj Ryśka po okładce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacjja
robie loda za wino.shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz jest zajebisty
Widziałam posła PSL-u. Ponoć leczy się z alkoholizmu od lat, ale bezskutecznie :classic_cool: Dlaczego Kalisz ma bucowski charakter? Na pewno jest pewny siebie i ma charyzmę, ale nie zauważyłam w nim jakichkolwiek oznak bucostwa, więc uargumentuj, albo wiesz, co robić :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz jest zajebisty
Dla Ciebie bucem będzie Kalisz, choć nie wiem w sumie, co rozumiesz przez określenie 'buc', a dla mnie Zioberek :classic_cool: czaisz? :classic_cool: Nie masz żadnej galerii handlowej u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz jest zajebisty
A zdajesz sobie sprawę, z tego, że zazwyczaj zakup drapaka to chooyowy pomysł? Kotu nie mówi się, co ma robić i gdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się co śmiać
podobna do Bartka jak w pysk strzelił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynieś mu pieniek
i na to samo wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odebrać zakłady pracy
właścicielom :classic_cool: Główny spór, jaki toczy się w naszym kraju, to spór miedzy ideą solidarności a ideą liberalizmu - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas małopolskiej konwencji tej partii. Podkreślił, że PiS wybiera drogę solidarności. - Niezależnie od tego, jak to jest kamuflowane, w jaki sposób jest to ukrywane, jak się próbuje zmanipulować świadomość społeczną, żeby ludzie do tej istoty rzeczy nie doszli, to sens tego sporu, którzy toczy się dzisiaj w Polsce, jest właśnie taki - stwierdził Kaczyński. Ideę neoliberalną określił jako "dewiację". Tłumaczył, że to system, w którym w rękach małej grupy uprzywilejowanych gromadzi się najwięcej środków. Przywoływał przykład Stanów Zjednoczonych, gdzie zarządzający upadającymi bankami otrzymywali nagrody. Natomiast solidarność - zdaniem Kaczyńskiego - wynika z historii polskiego republikanizmu. Kaczyński wyjaśnił, że w obecnym sporze są dwie drogi. - My proponujemy tę solidarnościową, a nasi polityczni konkurenci z Platformy Obywatelskiej proponują - choć powtarzam, nie mówią tego wprost - tę neoliberalną. I to przenosi się na właściwie wszystkie problemy naszego życia - dodał prezes PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z bankierami
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×