Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Jakie hasła nawołujące do nienawiści były skandowane podczas marszu? Po prostu chciałbym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale GW ma prawo piętnować, ma PRAWO. Mnie chodzi o nawoływanie do zamieszek, do blokowania legalnej manifestacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proces radykalizacji Myrka
Ty i Twoje punktowanie :P :classic_cool: Dobrze. Nie wiem jakie hasła wykrzykiwali uczestnicy marszu, bo mnie tam nie było. Wiem tylko, że łepki z ONR-u i MW to bandziory, którzy współpracują z niebezpiecznymi organizacjami neofaszystowskimi, nawołującymi do przestępstw wobec ludzi o innych poglądach. Nie. Nie z GW to wiem. Wystarczy wejść na którąś z ich stron i poszukać odnośników do RW, C18. Nie czepiaj się szczegółów, bo każdy myślący człowiek zdaje sobie sprawę z tego, jakie poglądy reprezentują wczorajszy uczestnicy Marszu. No ale był tam Korwin, więc, sorry :classic_cool: Poza tym, że się powtórzę, co sądzisz o pozwoleniu na manifestację dla grupy pedofilów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proces radykalizacji Myrka
Nie, dobra, cofam pytanie, poprzedni post, oraz swoje cztery litery z tego miejsca 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nikt przy zdrowych zmysłach nie wydałby zgody na taką manifestację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ REDWATCH Inicjatywa Redwatch jest w prostej linii kontynuacją udanych akcji tego typu, jakie mają miejsce w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Redwatch Polska jest informacją, że środowiska patriotyczne istnieją i mają się dobrze. To także odpowiedź na inicjatywy spod szyldu „Nigdy Więcej, ich przyjaciół w mediach i wszelkich ugrupowań mieniących się jako Antifa oraz kłamstwa wypisywane na nasz temat. Celem Redwatch Polska jest zbieranie wszelkich możliwych informacji (zdjęcia, adresy, nr telefonów, nr tablic rejestracyjnych samochodów etc.) na temat osób trudniących się działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską, kolorowych imigrantów, działaczy lewackich stowarzyszeń i wszelkiego rodzaju sympatyków i aktywistów szeroko rozumianego lobby homoseksualnego oraz pedofili. Poprzez Redwatch chcemy uświadomić środowiskom, które są nam przeciwne, że to, co wiedzą na nasz temat, jest niczym w stosunku do wiedzy, jaka posiadamy o nich. } No to faktycznie śmierdzi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona .............
otulona_snem tak szybciutko >>>>>>>>>> na szybko to jeden umarł ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........................
Idąc tym tokiem rozumowania, obywatel - pedofil również ma prawo do manifestowania swych uczuć i poglądów na paradach. >>>>>>> a ja proszę nie powtarzaj się bo opowiadasz kompletne banialuki jakbys nie wiedział to pedofil jest PRZESTĘPCĄ więc trafiłeś przykładem jak przysłowiową kulą w płot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka z piekła rodem
cześć zwróćcie uwagę na kilka szczegółów : kilka tysięcy ultraprawicowców z ONR, Młodzieźy W. i tak dalej robi pochód kilka tysięcy lewaków próbuje ich zablokować i jedni i drudzy zmobilizowali pewnie wszystkich dostępnych członków po obu stronach pokazują się politycy dzień jak co dzień :classic_cool: a tu zonk :D : Największa gazeta w kraju na pierwszej stronie krzyczy "Wygwizdaliśmy ich" a w środku relacja z punktu widzenia jednej ze stron mało tego nawet się nie kryją że rozdawali (GW) gwizdki :D chętnie posłucham jak to się ma do etyki dziennikarskiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokujące wyznanie:
to Watykan kazał zabić Jana Pawła II http://konflikty.wp.pl/kat,1020231,title,Szokujace-wyznanie-to-Watykan-kazal-zabic-Jana-Pawla-II-,wid,12843975,wiadomosc.html Jeżeli Agca jest "niezrównoważony psychicznie" to dlaczego skazano go na dożywocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błąd nicka :P a ten Michnik zasługuje na order rzecz jasna wszyscy zasługują na zaszczyty za walkę z komuną : Michnik, sp Kuroń i Geremek ale też Macierewicz Gwiazda czy Wałęsa ,wszyscy za WTEDY działalność po stanie wojennym każdego należy odciąć grubą kreską od czasów KOR i Solidarności i oceniać indywidualnie każdy przypadek tak tych co dostali władzę i zaszczyty i zostali "różowymi hienami" jak i tych którzy zostali zepchnięci na boczny tor i się zradykalizowali :P Gwiazda Świtoń czy Macierewicz > nikt nie wie czy wsród nich nie byłoby dzisiejszych polityków PO gdyby w latach 80tych mieli większe umiejętności "Tuskowe" czyli wycinania konkurentów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytałem trochę
portale anglojęzyczne. Okazuje się, że JPII nigdy nie wierzył w oficjalną wersję, wg której zamach zlecili i zorganizowali Bułgarzy. Rónież ta wersja nigdy nie została udowodniona. Więc może ta aktualna jest jednak pradziwa. Brzmi realnie, bo w WATYKANIE RZĄDZI KASA. Wcale bym nie był zdziwiony gdyby była to prawda. Historia KK mowi sama za siebie wiemy ilu kazali wymordować w wyprawach krzyżowych, z których to zwożone były zdobyte na chwałę pana bogactwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr otoczyłes się
rzeczywistością samych negatywów, teraz dla równowagi napisz pięć rzeczy pozytywnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sam, nie płacę już alimentów, wczoraj wygrałem w jedną grę komputerową, piwo od długiego czasu nie drożeje ceny mają charakter sinusoidy, ale utrzymują się mniej więcej na tym samym poziomie. Jutro sobota. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czteropak wojaka w tesco
6,66 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupuję czteropaki tatry 8,68 zł Lub Ośmiopak harnasia 15,49 zł. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
blondyna z piekła rodem poducz się trochę o krucjatach zanim zaczniesz wydawać takie sądy >>>>> no to może tak konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak pozostałe osoby
ale ja idę do sklepu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona już tu nie pisuje
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulony szalikiem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto podniesie ten król
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulowa jak już
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba się było podetrzeć
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×