Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość czuje sie mało komfortowo
:classic_cool: mam na dziś zaplanowany przeglad podwozia, i musze sie nieśmiało przynac, że gdzies taaam , z tyłu, kołacze mi sie mysl, że , :classic_cool: moze mimo wszystko byc przyjemnie o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da rady mus, mus mus
to juz miec za soba. odwlekam juz od czerwca, kiedy to pierszy raz usłyszłam, ze :classic_cool: i :classic_cool: mija 6 miesiecy a dzis w tv ogladalam, ze babeczki długo oj długo zyja w blogiej nieswiadomosci, ze w ich cialach bija dwa serca o:classic_cool: a testy z mrozowska na opakownaiu, oszukuja 😭 w zaowalowany sposob, probuje Ci przekazac,ze mam tak chujowe samopoczucie a jeszcze bardziej do dupy wszystkie badania, ze doroslam do podjecia tej decyzji, ze pomimo chlodu, wrecz syberyjskiego zimna, muszem to dzis załatwic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie myslisz ze
zaniedbuje takie sprawy :O kontroluje. tylko odwlekalam te decyzje bo wczoraj odebralam jakies tam mondre wyniki endokry...i powtorne zrszta, na ktore czeka sie ok dwa miesiace i :( znow uslayszalam, ze albo moje zycie to jeden ciagly i przewlekly stres, ktory juz mnie zabija albo proponuja trzymac sie wersji w tej łagodniejszej formie i wiec ide. tylko tak szczerze to sama nie wiem, co chce uslyszec dobrego, musze sie ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim wiekszego bajzlu
zrobic sie nie da :( nie podlegam zadnym normom, albo co lepsze, jak ktos chce bardziej drazyc temat mojego fenomenu, dochodzi do wniosku, ze nie da sie :classic_cool: wyniki sa tak skrajne, ze nawet przez usta nikomu nie przechodzi, "widocznie taka pani uroda" dzis cos mam, jutro nie, i tak na odwrot, ze sama czasem sie zastanwaiam, czy mnie cos dolega, czy ci ktorzy maja mnie doprowazdic do stanu uzywalnosci :P niew iedza co maja ze mna poczac. przynajmniej jedno jest pewne, to nie hipochondria 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jak takiego łóżka szukać, google wypluwają najczęściej zwykłe tz "polówki" albo łóżka szpitalne czy rehabilitacyjne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona Ja nie bardzo lubię Yoko, jej sztuki nie rozumiem. Nie odpowiadała tez mi nigdy jej uroda. Ale Lennon przy niej stworzył niegdyś świetną płytę- Double Fantasy. Więc mu to służyło, aż do tragicznej śmierci w 1980 roku. Nie odpowiadały mi też skrajnie pacyfistyczne poglądy Lennona i stwierdzenie jeszcze z czasów Beatles że są więksi niż Jezus. Ale co innego to- co innego muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widocznie mu to odpowiadało- jak zresztą milionom facetów. Miał inne wyjście, ale nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatlesi nigdy nie twierdzili że są więksi od Jezusa. :o Któryś tylko powiedział że są popularniejsi od niego i to akurat w czasach i świetności było prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak my byśmy się zachowywali będąc na ich miejscu. Ty widziałaś co się działo na ich koncertach? Niejednemu bardziej by odwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ty kimś był właśnie Lennon- Myrevin. Byłem na koncercie The Real Beatles w Kongresowej- fajne- można było poczuć cień tamtego klimatu. Lubie ich muzykę i Lennona też- ruchów pacyfistycznych tamtego czasu mniej- bo większość była wodą na młyn ZSRR, wiele też inspirowanych stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona coraz więcej facetów jest ofiarami swoich partnerek- w sensie fizycznej przemocy- w tym w Polsce. są powody- specyficzne równouprawnienie, uzależnienie psychiczne od trwania w związku, część po prostu nie chce używać siły fizycznej wobec kobiety- nawet wobec oczywistej agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz sobie otulona ...
nie wyobrażać, ale to co piszesz to fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katzen ogryzen
der miauen, der miauen, der miauen :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"ktory krzywdzi,to jakis wewnetrzny,pochrzaniony masochizm,brak pewnosci siebie,kompleksy,strach przed samotnoscia?" Tak, to prawda- to fakty otulona- co napisałaś powyżej i powody jednocześnie. ludzka natura jest skomplikowana i czasem wprost niewytłumaczalna. To się nazywa też współuzależnienie- sztandarowe to np. kobiety (matki, żony, kochanki) alkoholików. I to dotyczy też facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"ktory krzywdzi,to jakis wewnetrzny,pochrzaniony masochizm,brak pewnosci siebie,kompleksy,strach przed samotnoscia?" Tak, to prawda- to fakty otulona- co napisałaś powyżej i powody jednocześnie. ludzka natura jest skomplikowana i czasem wprost niewytłumaczalna. To się nazywa też współuzależnienie- sztandarowe to np. kobiety (matki, żony, kochanki) alkoholików. I to dotyczy też facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona A ja rozumiem trochę te kobiety, Ty jesteś młoda i ładna i mieszkasz w dużym mieście. A one niektóre podniszczone czasem i życiem, pod pręgierzem sąsiadów i rodziny w małej miejscowości, często bez wykształcenia, a jak nawet, to często nigdy nie pracujące..... średnio mają wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona A ja rozumiem trochę te kobiety, Ty jesteś młoda i ładna i mieszkasz w dużym mieście. A one niektóre podniszczone czasem i życiem, pod pręgierzem sąsiadów i rodziny w małej miejscowości, często bez wykształcenia, a jak nawet, to często nigdy nie pracujące..... średnio mają wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale dobra- dość tych smetów- wrzuć coś weselszego jak zajrzysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wzruszyłem się otulona- tymi kawałkami z nieżyjącymi Lennonem i Harrisonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×