Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość trzeba wiedziec co sie komu
wysyla ale to nie znaczy moja droga, ze wie sie i ma sie za pewnik to, ze ten do kogo wysylasz tez wie, ze to co dostaje, dostaje tylko i az tylko dla sieęęęę :) wlasnie, trzeba w ten czy inny sposob przeprowadzac selekcje :D to odnoscie swin i reszty zwierzat a ryzyko, hm, zawsze niestety isnieje, no nie ? :classic_cool: teraz juz wiem skad ten moj przewlekly stres i o doupe potluc wyniki :D to wina kafe ;) ma na mnie bardzo zły wpływ i pscyche mi ora ;) no, kto mi przesle fote Myrusia, zebram i zebram, czuje sie juz nie przymierzajac jak jakis żebraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie rozumiem
pojecia "przyzwoicie " łobuzy mojego pokroju, bawia sie :) po tu jestem, wszystko inne, dyskusje i wymadrzanie sie, juz mi przeszlo :classic_cool: no dobrze, dzis mnie wzielo ale tylko dltego, ze chcialam sobie jezorkiem odrobinke pomielic :) ogolnie to tylko rozrabiam, zabijam topiki, coz, chwila słabości, stad przyznawanie sie do tego, ze jestem chodzace zułoooo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie rozumiem
a wyniki :( faktow nie pominiesz, oczu nie oszukasz :( tzreba zyc, bawic sie, chocby tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flash
ja uwazam ze robi sie nagonke na kosciól jako czegos co jest zle obwinia sie kosciól o pedofilstwo o HIV i Aids a jakos zaden z was nie ma odwagi oskarzyc mafie pedofilów która dziala w calej europie a dlaczego bo w niej jest kazdy od lekrza po adwkotata i sedziego nie zdziwie sie jesli w niej jest sam Komorowski z wioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........................
15:02 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Bo skoro tak jest- to nie powinny tak masowo w to brnąć (te dzieci etc- o czym pisałaś). Zastepczy--chodzilo mi procentowo o to,ze wiecej kobiet trwa w zwiazkach niesatysfakcjonujacych,dolujacych,przynoszacych szkode,krzywdzacych,niz facetow,facet potrafi szybciej sie z tego wykaraskac,ale nie generalizuje jest gro kobiet, ktore zyja z porzadnymi mezczyznami i sa szczesliwe, mowia ze zycie to pudelko czekoladek, i nigdy nie wiadomo co sie trafi,ale w przypadku bycia z kims troche jakims wyczuciem i rozumem tez sie trzeba kierowac,czesto mlode kobiety ida na tzw"zywiol" i lamia sobie zycie >>>>>>>>>>>>>>>>>>> To prawda, że dużo kobiet jest w związkach "na siłę" niestety tak bywa, że kobiety nie wiem dlaczego uzależniają się od partnerów i potem, nie ma drogi wyjścia. Nie rozumiem jak kobieta może nie pracować, siedzieć w domu ... i liczyc na partnera. Mam taką zasadę, że liczę zawsze na siebie, zawsze pracowałam i byłam i jestem niezależna od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie jeszcze tak do konca
nie znasz zycia Nie rozumiem jak kobieta może nie pracować, siedzieć w domu ... i liczyc na partnera. ? a praca na dwa etaty wedlug ciebie jest fair ? jak dlugo mozna je ciagnac, bez szkod nie tylko zdrowotnych ale rowniez innych, np, wczesniej czy pozniej cos zaczniesz zaniedbywac, bo doba ma tylko 24 h a kiedy juz ci braknie sil, masz zludne wyobrazenie, ze to akurat ten moment, ta chwila, twojego "relaksu" i partner sie Toba zaopiekuje albo inna wersja, tracisz prace, pomimo, ze starasz sie, szukasz, nie znajdujesz lub juz Ci sie uda, ale twoj partner wstydziłby sie takiej zony, ktora pracuje nie na takim stanowisku jak nalezy, co wtedy ? dywagacje , pusta gadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam i powtarzam ze
nie zgadzam sie, ale nie w tym, ze kobieta powinna pracowac :classic_cool: ja polski nie pisac, Ty nie rozumiec, nie czytac ze zrozumieniem ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie bardzo na facetach
zawiodlas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na własna prosbę
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę tak sobie i dumam
chciałoby sie dostać jakiegos chocby uwiednietego chwasta tak mnie naszło, jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se lepiej wlej w gardelko
moze znieczulisz kubki smakowe i gulasz bedzie smakowal jak wysmienite danie :classic_cool: jak moglas spiertolic cos tak prostego jak gulasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se lepiej wlej w gardelko
podtrzymuje temat znieczulenia :D muzyczka :classic_cool: wyciszajaca i mlode lata przypominajaca ;) http://www.youtube.com/watch?v=SydO94MBfc4&feature=related powiem jedno najlepszy gulasz robisz z żoładeczków plus serduszka kasza czarna i pasibrzuch syty a ty pewnie z rumianej wieprzowinki chcialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se lepiej wlej w gardelko
z wolowinki to ja strogonowa wyczarowuje :P ale te kupuje sobie na targowisku :P sprobuj drobiowego gulaszu :) posluchaj, rada grzechu warta az sie glodna zrobilam :( znow sie zapuszcze w otchlani lodowki 😭 to twoja wina 😠 apetyt mi zaostrzylas pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se lepiej wlej w gardelko
kaszaneczkie zrob w folii:P z jablkiem, cebula, papryka flaczki, mniam, ale z serem :classic_cool: 😠 na te chwile to bym wessala rybe po grecku albo sledzia po kaszubsku, cokoliwek ale na slodkawe klimate ide, matko, gloda czuuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki przepis ?
nigdy nie zaprawiasz flaczkow serem ? młe :P niektorzy podbijaja maselkiem, ja wole ser :classic_cool: no i masz przepis, krotki ? moge ubarwic ale zram, wiec ten opis ci wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy mnie nie lubia
jedna w te czy tamte :classic_cool: spadne stad, bo zamuliłam temat i inni nie maja ochoty zagladnac :) milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to hashimoto
sie do mnie przypielo :O ty masz tylko pro cos taam mnie moja psychika zaczela mocno zastanawiac, obiecalm sobie nie czytac glupot w necie ale , jakos ulaglam :O tylko jakos znow nie kumam, bo raz mam nad a raz niedoczynnosc , hm, to chyba jednak nie zadna azjatycka niemoc :classic_cool: Leczenie Hashimoto: Nie ma leczenia przyczynowego. Leczymy po prostu niedoczynność lub nadczynność tarczycy według ogólnych reguł. Nie znalazła jak dotąd poparcia środowisk naukowych propozycje zmiany norm hormonalnych w chorobie Hashimoto, a więc zwiększenia odsetka osób, u których należy rozpoznać niedoczynność tarczycy i wprowadzić leczenie hormonalne. Więcej o tym - w rozdziale o normach badań hormonalnych. Czasami należy ustalić indywidualne zalecenia, dotyczy to szczególnie ciąży, o czym poniżej. Hashimoto a problemy psychiczne: Jak pisałem czynnikiem wyzwalającym w chorobie Hashimoto (jak w każdej chorobie autoimmunologicznej) mogą być stresy i problemy psychiczne.Stąd częściej stwierdzamy Hashimoto u tych osób. W niewyrównanej niedoczynności lub nadczynności mogą być typowe objawy czyli depresja lub nadmierna pobudliwość.Jeżeli mimo wyrównania hormonalnego objawy się utrzymują - niezbędna jest interwencja psychologiczna . Wbrew utartym opiniom drobne wahania hormonalne nie mają wpływu na stan psychiczny. Drobne wahania TSH są samoistne (wydzielanie pulsacyjne), drobne wahania FT3-4 wynikają z wielu przyczyn jak choćby stan nawodnienia. i równowagi kwasowo-zasadowej. Hormony tarczycy to nie adrenalina, endorfiny czy sterydy - są hormonami o długim czasie biologicznego efektu (np okres tzw półtrwania T4 do 190 godz, a licząc związanie z białkami jeszcze dłużej) Ich wpływ na nastrój jest istotny - ale długotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona skarbie............
dobra radę dam ci daj mu fotę bo...... się zaplakuję nam chlopina:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu otulona orendz
jak sie porzadnie z płaczu odwodni , to mooze, pomyślę :classic_cool: Teraz ide na aerobica, tchu na psianie brak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona skarbie gdzie jesteś?
ten top bez ciebie to dno:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu otulinka
powtarzasz sie jełopie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i kto to mówi
:classic_cool: tempa temperówa nomber łan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchaj mała
nie podskikaj bo cię zasypie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie nie bojam
wysoko mieszkam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z polecenia otulinki
dlaczego jak przychodze, inni wychodzą :classic_cool: a juz tak fajnie mi sie rozmawiało 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na 3 pąpki
ale jak tu robic te pąpki, kiedy połowka spodemnie sie wymkneła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×