Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Myrevin niezalo
jadę na masaż tajski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo
achtung podszyw, jadę na masaż bambusową pałeczką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo
Poznałem dziś Zbyszka, bardzo sexowny:classic_cool: ale jego pałeczka wcale nie była bambusowa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strrraszne rzeczy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tycjanowi i shatynowi wolno pisać że to normalne, to zadłużanie, bo to nie do ich emerytur chce się dobrać rząd Tuska" Pisać wolno . Tyle , że TYCJan 24 nigdy w tym konkretnym temacie się nie wypowiadał . "otulona..." co do "gimnazjalistOM" całkowita zgoda . Nie przepraszam , bo za ortografię już dawno przestałem przepraszać . Reszta ( to o Szwajcarii ) to komplikowanie rzeczy prostych . A Unii nie tylko mają dość DE , ale i Anglia przede wszystkim oraz właściwie wszyscy członkowie "starej Unii " . Tylko nie my ją zakładaliśmy i nie my będziemy ją rozwiązywać . Nasze członkostwo w niej wynikało bardziej z politycznej konieczności . To sprawa już stara , ale chyba oczywista . I chyba nikt przy zdrowych zmysłach , mający jakiekolwiek pojęcie o świecie nie może wypowiadać twierdzenia , że jak Szwajcaria daje sobie radę bez Unii , to i my dalibyśmy sobie radę . Zapewne - jakoś "dalibyśmy sobie " . Tylko jakim kosztem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle , że TYCJan 24 nigdy w tym konkretnym temacie się nie wypowiadał .} Ok.Sorry. Co do tego że byśmy sobie bez UE nie dali rady, gdybanologia, bo jesteśmy. { Chłodzenie gospodarki - stosowane w publicystyce (szczególnie polskiej) określenie mające opisywać szkodliwość polityki redukowania wydatków budżetowych. Według krytyków chłodzenia gospodarki podejmowane przez jego zwolenników działania służą przede wszystkim ograniczeniu tempa wzrostu. Część ekonomistów podważająca sens tego pojęcia wskazuje na to, że jest ono wytworem propagandy, zaś wzrost nie powinien wiązać się z rosnącym zadłużeniem. } Z wiki. Tak się rozpędziła nasza gospodarka że Balcerowicz uznał że trzeba ją schłodzić. Więc nie wiadomo jak by to było gdyby np nie Balcerowicz. Ciekawe że schłodził akurat przed naszym akcesem, no ale.. co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam zdjęcia
i co z tego? Pewna dziewczyna, pracownica pobliskiego DPS-u dwa lata temu zemdlała i pomimo reanimacji personelu nastąpiło znaczne niedotlenienie mózgu. Teraz jej dziecko ma cztery lata, były mąż nową żonę, a ona jest właśnie takim warzywem, tylko ze zdeformowaną przez wylew twarzą. Widziałam ją na własne oczy, bo robiliśmy ze znajomymi dla niej zbiórkę na specjalistyczne leczenie w Belgii. Turystka ze Szwecji mnie nie wzrusza, belive me :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kult ciała cię przeraża?
no bez śmiechu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin Nie wchodzę w to . Znamy swoje opinie na temat Balcerowicza . Znamy opinie innych - te pozytywne i te negatywne . Zostańmy przy własnych interpretacjach tych opinii . Powtórzę tylko : wszyscy opiniotwórcy stali się mądrzy po fakcie , ale jak Mazowiecki szukał kogoś , kto by ten burdel poprowadził , wszyscy mu odmawiali . To fakty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czym sie je kult ciała
mnie tak trudno nadażać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"otulona.." Jeśli wierzyć JKM , to ten twór musi "pierd...nąć" - wcześniej , czy później . Z dziesiątków powodów . Wszystko jest , jak jest dobrze . Ostatni kryzys , który choć przytłumiony zapewne powróci ze zdwojoną siłą , natychmiast pokazał , ze "bliższa koszula ciału " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona, czy Ty masz
jakąkolwiek styczność z rzeczywistością, z tym jak żyją ludzie, a przede wszystkim kobiety, młode kobiety, że Cię to dziwi? Patologiczny kult ciała trwa od lat 60-tych XX w. Chyba cosik przegapiłaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmyslna jestem
ale nie zeby az tak :classic_cool: w dodatku dla faceta ? kobiety wcale sie nie szanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co Cie tak dziwi sie
pytam ? że nie moralny, to juz prezydentem byc nie może ? przeciez bedac nim dopuszczał sie wlasnie takich czynow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co Cie tak dziwi sie
przykładnym mężem jest :) i praktykującym :) może reprezentowac miasto :) Świeci wrecz przykładem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepiasz sie
od dzis przeciez z wyszukanymi błendami posty puszczamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poprimo tototot
to nie bede z Toba pisac, bo jestes dla mnie za mondra :classic_cool: 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekeendowe doly
sa najgłebsze. wiem cos o tym :) {plask} a teraz wez sie w garsc i przestan zajmowac sie soba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez miaals ogladac tv
tom crusss chyba dzies na jakims kanale , ale mnie sie nie chce ogladac tak naprwde to poszlabym na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanówmy sie przez chwilę
magiel towarzyski :classic_cool: mniam, kwintesencja "dopieszczania" :D korwin jest zaje, ale ale ...jest jeszcze ten program ? :( cos mi sie wydaje, ze ostatnio widzialam Karolcie na dwojce ? z Wisniewskim :O mam problemy z pamiecia :p moglam cos pokrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawzajem. 🖐️ Ciekawe.. ja nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem doła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanówmy sie przez chwilę
po ostatnich cos tam cos, nie mam stylu :( dla mnie to zbyt skomplikowane szukac i programowac :P a moze jest, tylko mnie sie szukac nie chce, nie wazne :P poza maglem czasem raczyłam ogladnac kwasniewsja, wiec :O tvn turbo czesciej mnie wciaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanówmy sie przez chwilę
Miłego :) Tobie Myrek równiez :) i nie łap doła 🖐️pusc Go wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona dajesz linki do dobrych kawałków- Purple, a Niemem i ten filmik ze "Światem" jest kultowy i ta Warszawa z początku lat 70-tych- zarąbista. Szkoda że już Niemena nie ma tutaj- zawsze się wruszę przechodząc obok jego domu- bo mieszkam (mieszkałem właściwie) 5 minut drogi. Ale z tym Majchrowskim to Twój mistake. On nie napastował pań- on z Krakowa. A ten napaleniec z Olsztyna to Małkowski- obaj kandydują w swoich miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak na dzień dobry. Wczoraj w radiu jadąc służbowym dostawczakiem (co 3,5 tony) usłyszałem w radiu że rząd przymierza się do ustawy, znoszącej możliwość odliczania sobie vatu za paliwo od takich samochodów. Duża kasa, i nie muszę pisać jak to wpłynie na rynek. Niemal wszystkie podstawowe artykuły są rozwożone takimi samochodami. Od pieczywa na art biurowych kończąc. jeśli uchwalą tą ustawę(a kto im przeszkodzi?) szykują się niezłe podwyżki. Piekarnia wydając 100 zł na paliwo 22 zł sobie mogła odliczyć.. teraz wyda naprawdę 100 zł. Zapłacą jak zwykle najbiedniejsi. By żyło się lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, przecież w innych krajach są wyższe podatki i żyją.;) "To normalne w innych krajach unii". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ta ustawa nie podniesie podatków, zniesie tylko możliwość odliczania sobie, chwyt marketingowy by sondaże na tym nie ucierpiały za bardzo. :classic_cool: Trzeba przyznać chłopcy uczą się myśleć. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tego nie musisz tłumaczyć, a shtynom się nie da. Wg niego i jemu podobnych nic złego się w Polsce nie dziej dopóki rządzi PO. A i wg Tycjan też, chyba bo brał czynny udział w kampanii wyborczej PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×