Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ja dla frajdy grywam dwa razy w tygodniu w badmintona. Teraz dodatkowo jeżdżę na łyżwach. Dziś też byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się zastanawiałem jak "korona stworzenia" może się odżywiać w ten sposób? Bardziej po Bożemu byłby odżywiać się jak roślina.. minerały z wody czy innych płynów, reszta to fotosynteza.. w zimę byśmy chudli, niezależnie od naszych poczynań. Mniej słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie farsz rozpaćkany
placki przemoknięte sosem kapiącym po paluchach, ale cut miut oszeszki... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście plotkarze, gdzie ja napisałam, że właśnie jem kolację???:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaćkany kulinarny orgazm*
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz, otulona.....
chwalenie tego, co się samemu przygotowało to oznaka braku wychowania, samochwalstwo i oznaka próżności, czyli ogólnie cała ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z przyjmowaniem
konstruktywnej krytyki tez o czymś świadczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię wermutów. Mój uwielbia. Podobnie jak moja mama. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przepadam za alkoholami mieszanymi. A wermuty wywołują u mnie nudności, sam zapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuję poprawy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino.. zawsze mi się przypomina dowcip z Jezusem jak czytam, słyszę o winie. :classic_cool: A propos przyjemności, tej z powodu seksu czy żarcia wolałbym nie potrzebować, ale... nie chce mi się nad tym rozwodzić bo to i tak nie realne, człowiek jest jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatnio dorwał się do zapasów Eiswein. I już są na wyczerpaniu, na szczęście wybieram się na jarmark do Drezna, a potem na narty, a potem na wakacje:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprzyjemniejszy zgon?
utonięcie w samozachwycie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ty sobie chyba żartujesz, kto chce słuchać takie banialuki, nie masz nic innego lepszego do roboty ?????????????????????? " ] A co Ciebie to obchodzi. Czy ja rozkazuję Ci, abyś tego słuchała? Nie. O co Ci chodzi, że ciągle się tego czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie akurat nie, fuksiarzu
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk ..... ty to masz pracę
ciągle urlopujesz hehehe komu ciermnote wciskasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet Maaagdalenka jej
nie uwierzy :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzi ponosi fantazja
chcą sie pokazać w necie bo w realu nedznie wypadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Jak daja, to biorę. Kropiwnicki dal narodowi wolne. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o ilość chętneych
do emigracji, ale o to, że Polska przoduje w ilości odrzucanych podań wizowych i dopóki to się nie zmieni, możemy o wizach pomarzyć. Ktoś tu manipuluje faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka głupoty polskiej
jak się ma taką opinię tam na miejscu to nic dziwnego , że nie chcą słyszeć o zniesieniu wiz . Gdzie Polak tam chaos i bałagan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem dla Polski, ale państw nie da się równo traktować. Ja wiem że politycy żonglują tą wartością w dowolnych konfiguracjach, ale prawda jest taka że państwa nie są sobie równe, tak jak i ludzie więc nadużywanie słowa równość jest tylko chwytem politycznym, nie mającym w realnym życiu jakiejś wielkiej wartości. Wszyscy powinniśmy być równi wobec prawa i na tym znaczenie tego słowa powinno się kończyć. Bo równi sobie nie będziemy. Każdy ma inne doświadczenia, charaktery a więc i inne potrzeby. Zresztą równość to główne hasło socjalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest kwestia polityki zagranicznej, będąc już w USA bez względu na narodowość otrzymamy w danym stanie podobny wyrok za kradzież samochodu i tu sędzia na narodowość patrzył raczej nie będzie. Na wyspy brytyjskie w pierwszym okresie wypieprzyło 2 mln polaków. Jak by USA zniosło wizy przed naszym wejsciem do unii pewno ci ludzie polecieli by do USA. Te inne kraje nie są chyba w stanie wygenerować takiej ilości emigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polski naród
to bydlacki naród :classic_cool: czego nie rozumiesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka głupoty polskiej
Schemat od dziesięcioleci ten sam . Najpierw jadą ci co chcą i potrafią pracować . Odkrywają nowe intratne kierunki emigracji zarobkowej . Tych nikt nie pyta skąd są . Dobrze pracują , są najczęściej spokojni więc gówno kogo obchodzi jaka ich narodowość . Zaraz po nich pokazują się tabuny "gościnnych w kroku " polskich kobitek i już zaczynają się problemy . Tuż za "gościnnymi .." pojawiają się masy pijaków , nierobów , chamów . A tych ci u nas dostatek . Tych już wszyscy pytają skąd bydło emigrowało . I opinia błyskawicznie rozchodzi się i na tych pierwszych pionierów . Jest Polak , kłopoty wielce prawdopodobne . A ludzie zachodu nie lubią problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historii się nie uczyła
panienka, że polskiej mentalności nie ogarnia? czy też może, pomimo śledzenia na bieżąco wydarzeń, straciła kontakt z rzeczywistością? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×