Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Choć pewnie zaraz jakiś romantyk tu napisze, że od miłości, zakochania i motylków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiem przyznać Tobie rację:P Mam teściów w odległych rejonach, jak tam pojadę, jak się nasłucham, naoglądam....to mam wrażenie, że w innych krajach żyjemy (mimo intersubiektywności zawodowej) i innej rzeczywistości. Zresztą to osobna opowieść:P:P:P:P:P Teraz czekają mnie święta u teściów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, to jednak jesteś wrażliwa na kontekst..... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jadę wyciągnąć szanowną moją rodzicielkę z zaspy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wjechała i wyjechać już nie może. miłego panoramowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona jest ze starej
komuszej rodziny, zalatwili jej po ukladach robote w urzedzie miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze starej komuszej rodziny
jest Shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pisalam ja germanotta
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano. :classic_cool: Na pewno nie odbiorą koncesji tvn'owi. :classic_cool: Może tak zamknąć do kontroli radio Maryja? :classic_cool: Czy to nie patologia, tylko rozgłośnie wyznaniowe nie są od tej rady zależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałoby się zapytać co znaczy " (...) bronić interesów Polski? " Interesów w pojęciu : - Tuska - Kaczyńskiego - Michnika - Rydzyka - inni Każdy z nich - raz częściej , raz rzadziej - ma to hasło na ustach , ale ma całkowicie co innego na myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, przerysowałem.. i milknę. Kontrola nad mediami powinna być. Ale sam pomysłu na to jak to powinno wyglądać nie mam. Mogę jedynie zauważyć że dziś rada jest bardzo upolityczniona, a to na pewno nie służy prawdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To "ciało" jak i wiele innych ( łącznie z komisjami śledczymi Sejmu ) zbędne . Nawyk urzędniczy , że musi dzielić . przydzielać , kontrolować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja wrócę do Geslerowej- to jakieś chore babsko- te jej zalecenia dla knajp- są czasem wyrazem głupoty- program TVN-nu, jak zresztą większość- wyjątkowo denny. Małkowski jednak w Olsztynie przegrał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona ja w przeciwieństwie do Ciebie- nie pasjonuje się gotowaniem- raz w życiu zdarzyło mi się ugotować coś bardziej wyszukanego- książka kucharska i sukces po 3 godzinach- dzięki umiejętności czytania i rozumienia- czytając nauczyłem się wielu rzeczy- dość dobrze- np. kłaść glazurę czy gres- ale do gotowania nie mam jakoś serca. Z Geslerową zetknął się mój syn- kurwi ona nie gorzej niż ten senatorek dobry znajomek Tuska z PO. A większość jej zaleceń ci knajpiarze olewają. Ponadto ona często nie płaci czynszu za lokale, udzielna gruba królowa kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona istotnie- szczególnie, że np. ziemniaki można przyrządzić na 100 sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×