Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

;) Ja jeszcze nie mam choinki w domu, w ogóle się zastanawiam czy ją wyciągać z piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś wyjątkowo dziś nic mi się nie chce, ale to może po tej imprezie wczorajszej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzech facetów.. normalnie bym określił. Pogadaliśmy i się uchlaliśmy.. jak to my. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś zawsze mało mnie w sumie pociesza że inni mają gorzej. Dobrze sobie zdawać z tego sprawę, ale lepiej starać się mieć jeszcze lepiej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 12:33 [zgłoś do usunięcia] skąd skąd skąd te dane o Palikocie że 4 lata temu był żarliwym katolikiem ?" Finansował tygodnik "Ozon" mam jeden w domu, uczestniczył w całonocnych mszach etc. Musztarda a tam, coś się obruszyła- mi chodzi o tych co chcą burzyć kościoły i dzwony z wież zwalać- a nie o Ciebie. I który bredzą, że niech kościółek będzie w domku etc. bo Watykan itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 12:33 [zgłoś do usunięcia] skąd skąd skąd te dane o Palikocie że 4 lata temu był żarliwym katolikiem ?" Finansował tygodnik "Ozon" mam jeden w domu, uczestniczył w całonocnych mszach etc. Musztarda a tam, coś się obruszyła- mi chodzi o tych co chcą burzyć kościoły i dzwony z wież zwalać- a nie o Ciebie. I który bredzą, że niech kościółek będzie w domku etc. bo Watykan itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... oho ! będzie padać
Palikot piętnuje to co w kościele katolickim wkurza wielu Polaków ... wytyka kosciołowi jego błędy i pchanie się do polityki poprzez nakłanianie wiernych do głosowania na Jarka co było powszechne podczas ostatnich wyborów ... jako katolik nie ma prawa do krytyki ? ma byc potulnym misiem który złego słowa nie powie o hierarchach KK w Polsce ? i skąd pomysł że teraz jest ateista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... oho ! będzie padać
nie musisz odpowiadać offerma ... tfu zastępczy wiadomo że manipulujesz w swoich wypowiedziach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15:01 [zgłoś do usunięcia] ... oho ! będzie padać Jednak odpowiem- nie jestem oferma- to nie ja manipuluje tylko ty, bo duża część hierarchii KK- poparła i to podczas mszy i kazań- w ostatnich wyborach PO, robili to też szeregowi księża- więc nie bibrz. A w Palikota mało kto wierzy- to kłamca wielokrotny, kiedyż udawał katola dzisiaj udaje anty-katola- mandatu poselskiego się 6.12 nie zrzekł- mimo obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musztarda lubisz się obruszowywać, to co Ci będę żąłowywał, szczególnie przed Świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Palikota nikt nie wierzy, bo to błazen. Z całym szacunkiem dla niego. Jest naprawdę inteligentnym człowiekiem, przyjemnie z nim obcować, naprawdę. :) Ale... to jest człowiek, który mnoży swoje byty. Będzie chciał produkować wódkę, to będzie. Będzie chciał być politykiem, będzie. Będzie chciał polecieć w kosmos, poleci. I w tych kategoriach należy na niego patrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
obcowanie tak jakoś mi się kojarzy, że na pewno nie chciałbym z nim obcować. Że inteligentny, wiem. W biznesie bardzo sprawny, jednak do polityki nic nowego (pozytywnego) nie wniósł, "przyjazne państwo"- porażka, nowa partia- porażka- nie warto na niego stawiać, warto wykorzystywać jego kasę- tak zrobił Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jego Przyjazne Państwo, to to samo co Palikotówka. :) Daj spokój, tak sobie akurat "na ten czas" wymyślił. :D Był równowagą dla kogoś innego, proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha, czyli po prostu polityka, ale nie dla jakiś dupków latających do urn i myślących, że mają na coś wpływ i że mają prawo czegoś oczekiwać. Ale to nie ja, bo ja na przewodnią siłę polskiego intelektualizmu- nie głosowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Swoją drogą mam czyste sumienie- w przeciwieństwie do kogoś tutaj nie piszę: " mądrze mówi facet". Bo dzisiaj Paliknot jedzie po Tusku jak po skórze garbowanej za brak dymisji Klicha np. a ja myślę sobie- spierdalaj Janusz- bo to nie mój rzecznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak to tak można się grzmocić po nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że to nie zazdrość. ;) Faktycznie ktoś przez te krzyki się nie wyspał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka Noc, na ktora czlowiek czeka i za ktora teskni jest taki wyjatkowy Wieczor w roku, gdy wszyscy obecni gromadza sie przy wspolnym stole, jest taki Wieczor, gdy gasna spory, znika nienawisc... Wieczor, gdy lamiemy oplatek, skladamy zyczenia... To noc wyjatkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bozego Narodzenia...zatem niech Swieta Bozego Narodzenia wypełnia cieplem mrozne dni,a blask gwiazd przypomni, ze czasem wystarczy tylko wypowiedziec najbardziej skryte zyczenia ......zycze Wam wesolych, zdrowych i spokojnych Swiat oraz wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku.:)http://img.123greetings.com/eventsnew/edec_c_spirit_carols/8540-056-27-1086.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkich Magdalenka można tutaj spotkać, nie wszystkich... podobno nie ma tutaj szmatyna... No dobra, wieeeeeeeeeeem, święta, czas radości i poje... dnania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
musztarda Zastępczy Shatynek Neo-ateista to ten, który na fali liberalizmu i neo-lewactwa- "zapomniał" że został ochrzczony, "zapomniał" się wyrejestrować z KK. No i łazi do kościoła okazjonalnie, np. podczas rodzinnych pogrzebów. Łażę okazjonalnie, np. podczas rodzinnych pogrzebów... a dlaczego miałabym nie łazić? Mam nie wejść do Kościoła podczas pogrzebu Ojca, Dziadka albo Babci, którzy byli wierzący? Albo na mszę w Ich intencji? Dlaczego? Łażę, dla Mojej Mamy chociażby. Choć się nie modlę, jestem z nią w tych chwilach, w Jej świątyni. Z szacunku dla zmarłych i dla Niej. Jej jest lepiej, a mnie wejście do Kościoła nie boli. Byłabym lepszym człowiekiem, gdybym olała te "podczas rodzinne pogrzeby", tak? Lepszym, bo konsekwentnym w swej niewierze, tak? Uhu.... ===== musztarda, masz rację :classic_cool: Co do Palikota, to zastępczy pomyśl zanim następną bzdurę napiszesz Tylko osioł nie zmienia poglądów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ osły są przyzwyczajone do tego że nie miewają poglądów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×