Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do ....
20:38 [zgłoś do usunięcia] ale zajebisty topik.... 20:41 [zgłoś do usunięcia] Myrevin ale zaj**isty topik.... } Pomyliło ci się całkiem z ch*jowym topikiem .. święta czujności nie powinny stępiać. =================== jaki załozyciel taki topik :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazła sie ekspertka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dodatku z wybujałym ego
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups, chyba zgrabny paluszek
zdrętwiał od nieustannego walenia w klawisz F5 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mijają świeta?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholowy poszedł w niebyt
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P to wolne forum mam swoje prawa i jednym z nich jest nieskrępowane prawo do wyrażania swoich opinii :-P więc łaskawie pomarańczuniu zjedz może troszkę karpika co został ze stołu wigilijnego :classic_cool: dobrze ci zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpie są dla dziwek i pedałuf
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpie są dla dziwek i pedałuf
za krótko na świecie żyjesz żeby wszystko zakumać, otulinko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetki królewskie
w maśle czosnkowym i pietruszce to jest przysmak dla wygrańców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalizując na forumie panuje "miła świąteczna atmosfera", czyli jak zawsze. :classic_cool: Obejrzałem sobie (po raz pierwszy) "Książę Persji, piaski czasu". Uwielbiam takie bajki. Piękni młodzi i w końcu zakochani. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy z jakiego powodu się pije. Moje powody, oczywiście IMHO, całkowicie mnie usprawiedliwiają. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię jeść dopóty jestem głodny. I staram się przestrzegać tej zasady. Słodkości lubiłem jak byłem młodszy, teraz mnie dość szybko mdli. A jeszcze jak miałem 30 lat potrafiłem wtrząchnąć na raz 200 mili miodu i żałowałem że słoik się wyczerpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem naprawdę szczęśliwy a potem trzeźwieję". To tyle jeśli idzie o moje picie. Poza tym nie wiem ile razy cytowałem Bukowskiego. { Jest we mnie coś, co nie do końca odpowiada ogólnie przyjętym normom, zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch. Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni. Nie czyni to ze mnie osoby zbyt interesującej. Nie chcę być interesujący, to zbyt trudne. Pragnę jedynie miękkiej, mglistej przestrzeni, w której mogę żyć, i jeszcze żeby zostawiono mnie w spokoju. Z drugiej strony, kiedy się upijam, krzyczę, wariuję, tracę panowanie nad sobą. Jeden rodzaj zachowania nie pasuje do drugiego. Mniejsza z tym. } I jeszcze parę mógłbym zacytować, ale sami se możecie znaleźć. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Na tym polega kłopot z piciem, pomyślałem, nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo. } :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×