Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Go艣膰 Do ....
20:38 [zg艂o艣 do usuni臋cia] ale zajebisty topik.... 20:41 [zg艂o艣 do usuni臋cia] Myrevin ale zaj**isty topik.... } Pomyli艂o ci si臋 ca艂kiem z ch*jowym topikiem .. 艣wi臋ta czujno艣ci nie powinny st臋pia膰. =================== jaki za艂ozyciel taki topik :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znalaz艂a sie ekspertka
:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w dodatku z wybuja艂ym ego
:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ups, chyba zgrabny paluszek
zdr臋twia艂 od nieustannego walenia w klawisz F5 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a jednak nie
:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jak mijaj膮 艣wieta?
:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alkoholowy poszed艂 w niebyt
:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:-P to wolne forum mam swoje prawa i jednym z nich jest nieskr臋powane prawo do wyra偶ania swoich opinii :-P wi臋c 艂askawie pomara艅czuniu zjedz mo偶e troszk臋 karpika co zosta艂 ze sto艂u wigilijnego :classic_cool: dobrze ci zrobi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karpie s膮 dla dziwek i peda艂uf
:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karpie s膮 dla dziwek i peda艂uf
za kr贸tko na 艣wiecie 偶yjesz 偶eby wszystko zakuma膰, otulinko :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krewetki kr贸lewskie
w ma艣le czosnkowym i pietruszce to jest przysmak dla wygra艅c贸w :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Generalizuj膮c na forumie panuje "mi艂a 艣wi膮teczna atmosfera", czyli jak zawsze. :classic_cool: Obejrza艂em sobie (po raz pierwszy) "Ksi膮偶臋 Persji, piaski czasu". Uwielbiam takie bajki. Pi臋kni m艂odzi i w ko艅cu zakochani. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zale偶y z jakiego powodu si臋 pije. Moje powody, oczywi艣cie IMHO, ca艂kowicie mnie usprawiedliwiaj膮. :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja lubi臋 je艣膰 dop贸ty jestem g艂odny. I staram si臋 przestrzega膰 tej zasady. S艂odko艣ci lubi艂em jak by艂em m艂odszy, teraz mnie do艣膰 szybko mdli. A jeszcze jak mia艂em 30 lat potrafi艂em wtrz膮chn膮膰 na raz 200 mili miodu i 偶a艂owa艂em 偶e s艂oik si臋 wyczerpa艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"Jestem naprawd臋 szcz臋艣liwy a potem trze藕wiej臋". To tyle je艣li idzie o moje picie. Poza tym nie wiem ile razy cytowa艂em Bukowskiego. { Jest we mnie co艣, co nie do ko艅ca odpowiada og贸lnie przyj臋tym normom, zasadzie 鈥瀢 zdrowym ciele zdrowy duch. Poci膮gaj膮 mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubi臋 pi膰, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nico艣ci, w swego rodzaju niebycie, i akceptuj臋 to w pe艂ni. Nie czyni to ze mnie osoby zbyt interesuj膮cej. Nie chc臋 by膰 interesuj膮cy, to zbyt trudne. Pragn臋 jedynie mi臋kkiej, mglistej przestrzeni, w kt贸rej mog臋 偶y膰, i jeszcze 偶eby zostawiono mnie w spokoju. Z drugiej strony, kiedy si臋 upijam, krzycz臋, wariuj臋, trac臋 panowanie nad sob膮. Jeden rodzaj zachowania nie pasuje do drugiego. Mniejsza z tym. } I jeszcze par臋 m贸g艂bym zacytowa膰, ale sami se mo偶ecie znale藕膰. :p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
{ Na tym polega k艂opot z piciem, pomy艣la艂em, nalewaj膮c sobie drinka. Gdy wydarzy si臋 co艣 z艂ego, pijesz, 偶eby zapomnie膰. Kiedy zdarzy si臋 co艣 dobrego, pijesz, 偶eby to uczci膰. A je艣li nie wydarzy si臋 nic szczeg贸lnego, pijesz po to, 偶eby co艣 si臋 dzia艂o. } :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×