Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość la kretino maximale
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la kretino maximale
Fenomen Więc czym się różni 4chan od innych tego typu stron? Otóż nie posiada on systemu rejestracji użytkowników, umożliwiając korzystanie z serwisu w sposób anonimowy. To gdyby na kafe można było wklejać jotpegi w posty, gościu od 4chana musiałby wypierrdalać w półprzysiadach gdzie raki zimują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co klniesz?
damie nie przystoi przeklinać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszczep se v-chipa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko dla degeneratów
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale pierwsza dama polska nie jest nudna. A to wytrze nos paluchem podczas mszy przed grobem JP-II, a to niegrzecznie odpowie na pytania dotyczące jej "wspaniałych" rodziców... powoli się uczy, jak trochę odwyknie od garów- to może dogoni męża w sadzeniu "bronków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie "Czy korzysta Pan/Pani z internetu?" twierdząco odpowiedziało 100% Polaków. Taki był wynik ankiety przeprowadzonej ostatnio w internecie. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi sobie kruk na gałęzi i trzyma ser w dziobie. Podchodzi pod drzewo lis i mowi: "Ty, kruk, głosujesz za UE?". Kruk mu na to: "TAK!" Ser mu wypadł z dzioba, lis go złapał i uciekł. Kruk do siebie: "Taaa....powiedziałbym NIE - i co by to zmienilo?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona może i ona góruje nad hrabią, ale sama przyznasz, że nie jest to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w radiu usłyszałem że w mieszkaniu tego co dręczył kociaka były jeszcze inne psy i koty. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka w tym wina gnojka?
rodziców oskarżyć i sądzić, a nie nierozumnego wychowywanego w patologii dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie, sorry
myślałam, że ten co kręcił film o ojciec tego małego. A to braciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za takie coś praw rodzicielskich nie pozbawią a dzieci znowu se znajdą jakieś żywe zabawki. Takie życie. Ukaranie ich może coś by zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie, sorry
Pełna racja. Wczoraj na różnych forach ludzie życzyli temu małemu, co dręczył zwierzaka śmierci na tak wymyślne sposoby, że niejeden seryjny by na to nie wpadł. Głupota ludzka czasem mnie smuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z małego może jeszcze coś
będzie, ale ten gnojek co kręcił, powinien być skierowany na obserwację do szpitala psychiatrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Pełna racja. Wczoraj na różnych forach ludzie życzyli temu małemu, co dręczył zwierzaka śmierci na tak wymyślne sposoby, że niejeden seryjny by na to nie wpadł. Głupota ludzka czasem mnie smuci. } No i pewno wszyscy oni to wegetarianie. Ja nie jestem. Ale śmierci nikomu nie życzę. Tutaj większą karą byłaby pełne zrozumienie co tak naprawdę zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ będzie, ale ten gnojek co kręcił, powinien być skierowany na obserwację do szpitala psychiatrycznego. } Dokładnie, a mały do psychologa dziecięcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz, że to psychopata
? diagnozowałaś go na podstawie testów klinicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie wymagam gdybam sobie. Czasem jednak ludzie sobie uświadamiają co zrobili. Wyjątki bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liznęłam podsawy psychiatrii
osobowość dyssocjalną diagnozuje się na podstawie kilkutygodniowej obserwacji i brak empatii czy zachowania sadystyczne nie występują w każdym obrazie klinicznym. Kwestia definicji. Poza tym, w wieku lat piętnastu nie ma co mówić o ukształtowanym charakterze, wiec i obraz kliniczny niepełny, stąd - diagnoza jest niemożliwa. Wkurrwia mnie jak ktoś nie ma pojęcia o czym pisze, bez obrazy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie możesz nazywać go
mianem psychopaty, ponieważ nim nie jest. To, co przedstawia na filmiku to ZABURZENIE, nie psychopatia. Ciałkiem migdałowatym się nie podpieraj, bo większość ludzi z borderline też ma je mniejsze, a jednak wielu z nich są pełni empatii i nadwrażliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie możesz nazywać go
jest pełnych* :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz, czy nie
tak się to definiuje w psychologii i psychiatrii. Symbol F91 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dopuszczasz się nadużywania
tego określenia w stosunku do różnej maści potłuczeńców. Nie jesteś sama, robi to 99% społczeństwa, ja akurat jestem wyczulona i troszkę mnie to mierzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×