Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość drugie za próbę przekupstwa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano nie będzie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr co ty oglądasz
zboczku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie laski tylko napierdalać
do niczego innego się nie nadają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos ma to w stopce, tz link do twgo filmiku tu na forum. Tak se kliknałem i lekko zbaraniałem. Niby dużo się czyta o takich kobietach, ale.. nie ważne. Idę do pracy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia ewrybady
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:44 otulona_snem wczoraj zapomnialam napisac ogladalam Polsat i sie okazuje ze ponad 70% ludzi nie ma oszczednosci w PL,w sumie z czego ma odkladac.." Słyszałem (od Michalkiewicza) taką wersję, że mamy ok. 0,5 bln oszczędności, które są skupione w rękach nieco ponad 20 % obywateli. Z tego 2/3 (czyli ok. 330 mld) posiada 8 % ludzi, resztę posiada kolejne 12-14 %. Pozostaje niecałe 80 %. 50 % nie ma żadnych oszczędności, żyje od 1-go do 1-go. 30 % nie ma żadnych oszczędności i dodatkowo jest zadłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie, u mnie drobna korekta planów, bo mój podczas powrotu palnął w sarnę w Bełchatowie i mamy teraz wielkie napięcie, czy serwis zdąży na dziś z wymianą zderzaka i świateł przeciwmgielnych. Sarenka po zderzeniu wstała i uciekła. I mam kolejnego doła...bo nie wiem, czy przeżyła. W każdym razie nasze składki AC tego nie przeżyły. Otulona, cieszę się, że wybyłam z tych podlasko-propisowskich klimatów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest krzyż?
czy ktoś to wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad dupom
ale zdecydowanie przyjemniej jest gdy znajduje się w :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może hymn pochwalny
na temat otulinki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może hymn pochwalny
następna jebieta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
dać nowy impuls poświąteczny tow. TW Shatynowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeryBadBoy
********************* Miejcie dobre serduszka i pomóżcie miśkow, dla was to tylko kliknięcie, ale dla niego , to coś więcej... glitery.pl/polecam,VeryBadBoy DLA WAS, TO TYLKO LINK, ALE DLA NIEGO, TO COŚ WIĘCEJ!! POMÓZCIE! glitery.pl/polecam,VeryBadBoy Michał błagaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .............
20:51 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem nie to kobieta,ktora twierdzi ze petting przedmalzenski jest dozwolony ale sex to juz nie =========== cos jak zwykle masz problemy, ciągle mylisz osoby i topiki, iciagle coś ci sie wydaje i widzisz kogoś innego, za duzo piwa pijesz i za dużo prochów ale tak do twojej wiadomości to warto wiedzieć, że : necking jest odmianą pettingu, w której pieszczoty erotyczne ograniczone są tylko do górnej połowy ciała Gdy jeden z partnerów nie czuje się gotowy do rozpoczęcia pełnego współżycia, petting (a wcześniej necking, czyli pieszczoty dotyczące tylko górnej części ciała) pomaga oswoić się z sytuacją, z ciałem partnera, pomału, w swoim tempie dochodzić do tej decyzji. Daje komfort pewności, że to własny wybór, nikt nikogo nie przymuszał, nie popychał, stało się, bo pokierowały własne pragnienia. Nie każdy na dzień dobry od razu wskakuje do łóżka, ale jak widzę ty wiesz swoje bo problem twój polega również na tym, że swoją miarą mierzysz wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażające
Witam poświątecznie, u mnie drobna korekta planów, bo mój podczas powrotu palnął w sarnę w Bełchatowie i mamy teraz wielkie napięcie, czy serwis zdąży na dziś z wymianą zderzaka i świateł przeciwmgielnych. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jak widze idiotów , którym się wydaje, że drogi są dla nich to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal mi tych, co się tak denerwują, mając niewielkie pojęcia o tym, co się stało. Ale to ich problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scxscxscx
--------- 08:19 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Elton Dżon został ojcem } w jaki sposób? o.O ---------- Gazety upierają się , że jednak został matką ! W jaki sposób , też nie wiem ! Zagadka równa tej jak Lech K. znalazł się na Wawelu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scxscxscx
Innymi słowy ! Masz kasę lub kasiastych przydupasów to każda paranoja możliwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geje i lesbijki tez maja
prawo wychowywac dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie, że nie
U Eltona wszystko jest jasne. Zapłacił kobicie i urodziła mu dziecko. A jak to się stało, że LK leży na Wawelu? Pozostanie to zagadką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz orgazm
otulinko !? tak nam tu postękujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz orgazm
18:55 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem odpie**ol sie od Myrevina a to co ???????????????? myrek załatwił ten Wawel ?! Nie wierzę ! to jakaś bzdurna plota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ..........
18:48 [zgłoś do usunięcia] scxscxscx --------- 08:19 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Elton Dżon został ojcem } w jaki sposób? o.O ---------- Gazety upierają się , że jednak został matką ! W jaki sposób , też nie wiem ! Zagadka równa tej jak Lech K. znalazł się na Wawelu ... >>>>>>>>>> co prowda to prowda widać, wystarczy mieć pieniądze i wszystko mozna załatwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....
Anouk Zal mi tych, co się tak denerwują, mając niewielkie pojęcia o tym, co się stało. Ale to ich problem.... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx stalo się to dziewczyno, że trzeba jeździć zgodnie z przepisami, a jak nie to ............ efekt jest niestety jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....
Lady Pank - stare to dziadkowie ciągle jadą na starm repertuarze, nic nowego nie potrafią stworzyć, ci wielcy artyści ze spalonego teatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tym trzeba glośno mówić
niech pedofile się boją Ksiądz zlecił zabójstwo chłopca, którego zgwałcił [Zawodowemu zabójcy wręczył 5000 dolarów zaliczki. Katolicki ksiądz, oczekujący na rozprawę w sprawie molestowania seksualnego 16-latka, jakiego dopuścił się w 2008 roku, postanowił rozwiązać ten trudny dla siebie problem. Najlepiej w sposób ostateczny. Ksiądz John M. Fiala zdecydował się zatrudnić zawodowego zabójcę, aby ten usunął chłopaka. Trudne negocjacje zakończyły się wręczeniem 5000 dolarów zaliczki i wskazaniem celu. Kłopot księdza polega na tym, że pieniądze wręczył tajniakowi. Do oskarżeń o dwa gwałty na nastolatku ksiądz dodał więc próbę morderstwa. Zważywszy na okoliczności, w jakich pogłębiał wiarę nastolatka na ambonie strzeleckiej, nie dziwi, że szeryf Don Letsinger powiedział o Fiali: To jest naprawdę zły człowiek. Księdzu będzie teraz trudno się wybronić od zarzutów. Dotychczas zaprzeczał zeznaniom nastolatka, że poił go alkoholem i gwałcił. Obecnie udowodnił swoją winę w sposób naprawdę mocny. Ciekawe jest to, że ksiądz Fiala już od 2009 roku nie zajmuje żadnego stanowiska w Kościele, a oskarżenie przeciwko niemu wpłynęło dopiero w kwietniu 2010. Czyżby Kościół wiedział o tym, co zrobił nastolatkowi, ale nie powiedział? Nie byłby to pierwszy raz w historii Kościoła, gdy tego typu sprawy zamiata się pod dywan. Ale teraz ksiądz John M. Fiala nie może już liczyć na wsparcie. Zarzut zlecenia zabójstwa nie pozwoli mu się już wywinąć od odpowiedzialności.] Pytam CO NA TO KK? CO NA TO WATYKAN? CO Z ŻYCIEM POCZĘTYM ? To ksiądz czy zwykły bandzior ? Czy za kare przeniesiono tego księdza -bandyte do innej parafii ??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jedno
KOŚCIÓŁ KATOLICKI NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BOGIEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe zachowanie kleru
żadna sensacja, tylko u nas na tym polu cicho sza broni się księży pedofilów do czasu aż nie spotka to naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×