Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Trzylatkom na ogół nie zdarza się zagrać bez fałszu.. ale nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o piercing nie pytam
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i słusznie, czasami coś
dosypią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w życiu trzeba być tym
ziarnkiem piasku, które zmienia kupkę piasku w hałdę :classic_cool: ps. ale oczywiście niekoniecznie :classic_cool: ps.2. gut najt bojs end very gut najt gerls :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym filmiku, wczorajszym.. ta trzyletnia dziewczynka gra bez nut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ mozna sie nauczyc grac utwor na pamiec,wtedy nie musisz miec nut } Taa. Nie o to mi chodziło. Zwykle cała orkiestra ma nuty(o brak pamięci bym ich nie posądzał), soliści, i to jest reguła, nut nie potrzebują. Myślisz że ja się znam? :P Znać się może ktoś po szkole muzycznej, może potem po konserwatorium. Ja odbieram sztukę na zasadzie podoba się lub nie podoba się. I tu się zgodzę, komentarze zostawmy znawcom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ktoś gra utwór bez nut, na pewno zna go na pamięć. ;):P Zdanie w stopce.. hmm... naszła mnie taka myśl z rana.. nie liczyłem na to że ktoś będzie usiłował to zrozumieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno.. trzymałem nie raz skrzypce i smyczek w rękach(ojciec grał na skrzypcach).. fortepian czy pianino to o wiele łatwiejsze instrumenty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadałem z wujkiem google.. mówi że żeby grać na skrzypcach potrzeba minimum dwóch, trzech lat, zależy od talentu, natomiast żeby być dobrym skrzypkiem potrzeba dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ no to masz odpowiedz co do tych dzieciakow( grajacych na skrzypcach) } Bez talentu nie wiem czy jednak osiągały by takie rezultaty. Dobra nie gdybajmy bo jeszcze kogoś ubawimy. Co do cudzysłowu, było rano... kliknąłem w jakiś przypadkowy link.. i usłyszałem to słowo. Teraz na swój profil wejdę dopiero jak będę chciał to już wywalić ze stopki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona plaszczem nienawisci
haha no kurrva po pijaku nie moglo zabraknac Melanie Oesch, urodziwej Szwajcarki w ktorej Myr sie kocha od lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×