Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość zwolennicy i zwolenniczki
pisu rzadko lubia rozmawiac o sexie a tym bardziej go uprawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzę na wybory.. nie uważam się za zwolennika jakiejkolwiek partii. I taki podejrzewam był zamiar dowódców Red Army, podziwiać ich sprawność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tego (między innymi) nie mam telewizora.. rzadko tam puszczają co chciałbym obejrzeć i posłuchać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. ciekawe. Jak i discovery.. ale.. nadal nie widzę potrzeby nabywania TV. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johann Van Travell
Bardzo interesujące formacje taneczne tworzyć potrafią Kałmuccy tancerze....folklor tamtych regionów jest niezmiennie ciekawy i poruszający:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johann cofnij se
zegarek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johann Van Travell
Mi tylko stnął....poza tym nie chodzi za szybko....tak jak trzeba:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdu, pierdu.. odbiór to rzecz wrażliwości, nie wiedzy. Tz inaczej.. gust jedno, wiedza np Kaczyńskiego(Bogusława) drugie. I na pewno wiedza utrudnia bezkrytyczny odbiór. Mam małą wiedzę, mam dużo przyjemności ze słuchania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crocodill from Discovery
:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet ma
dwa zegarki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johann van Travell
a co lepsze....dwa zegarki i jedna wskazowka czy jeden zegarek i dwie wskazowki???:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tle mam zapuszczone jakieś divertimento Mozarta.. i się dziwię czemu mi noga lata, w rytm, jak nic nie gra.... Dziwne, słyszę muzykę nie zdając sobie z tego sprawy.. hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak się wyspałaś , odpoczęłaś to może mi spokojnie napiszesz o co Ci z wieczora chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się pisze " przepraszam , przesadziłam " . Miałam zły wieczór ...itd.. A nie nieważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz , pewnych zachowań nieusprawiedliwia nawet to , że jest się orędowniczką PiS . Mimo , że ostatnio sugerujesz iż bliżej Ci do JKM . Ale tu mam wątpliwości ; czy to aby nie taki szpan . Gdyby tak było to byś zapewne wiedziała , że JKM swojemu dawnemu (?!) przyjacielowi Jarkowi K . zaleca długi wyjazd do dobrego sanatorium oraz twierdzi , że z punktu widzenia katastrof lotniczych , ta w Smoleńsku jest banalnie prosta . Z netu : " nigdy nie wypaczę PiS , że przez swoje chamstwo , głupotę i arogancję jestem zmuszona do głosowania na PO (...) " Coś w tym jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sam widzisz TYCJanie że tutaj Cię nie chcą. Nie wymagaj od otulonej zbyt wiele, ona tak już ma i się tego nie wyzbędzie. Za trudne dla niej. I to tyle mojej uwagi dla tej żałosnej pani.:o Zapraszam serdecznie na mój topik, tam podyskutujemy rzeczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze stenogramów rozmów
8.30:26. Kazana: Na razie nie ma decyzji prezydenta, co dalej robimy. czyli dowódcą statku powietrznego był faktycznie prezydent a nie kapitan O 8.35:06 stewardesa melduje dowódcy załogi: "Pokład jest gotowy do lądowania" czyli prezydent podjął decyzję i to by było tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×