Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Ale to też czasem tak wygląda, że facet się stara i coś robi- nie do końca dobrze- a tu wyrzuty- ponosi wtedy. Szczególnie, że jakbyś nic nie robił- nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dużo więcej Niemek jeździ np. na rowerach niż Polek- więc chyba te składniki pożywienia- cukry itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokrotnie na tym forum pisałem że bycie we dwoje jest trudniejsze od samotności. Z tego co pamiętam większość twierdzi coś odwrotnego. :P Więc się powtórzę samotność jest nawet parę razy łatwiejsza od bycia we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 12:17 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem" Dobrze "mówisz" otulona, tylko że to trzeba od początku tak- po latach trudno tak zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 12:21 [zgłoś do usunięcia] Myrevin" To prawda 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Myrek , jesteś pewien że nie masz depresji? } Pewno jakimiś momentami.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Terapeuci to wpajają- ale kto tam idzie na początku. Powinny być chyba podstawy psychologii w szkole średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo później są dzieci i jest problem. Chociaż teraz coraz później- dla demografii źle- ale z drugiej strony dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ta drąca się na facetów, moja znajoma wywaliła z domu następnego gościa. :D Wczoraj się dowiedziałem. Ona ma 43 lata on miał 23-6 lat nie pamiętam. Właśnie po dwóch latach, gdzieś mniej więcej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań zastępczy , jeszcze psychologia w szkole potrzebna , ja bym poskreślała kilka przedmiotów a ty chcesz dokladać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn miał 14 lat.. dziś wiem że zniósł to nie najlepiej.. ale nic nie mogłem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 12:35 [zgłoś do usunięcia] germanotta przestań zastępczy , jeszcze psychologia w szkole potrzebna , ja bym poskreślała kilka przedmiotów a ty chcesz dokladać" Z tym też się zgadzam- ale wywaliłbym np. rachunek prawdopodobieństwa- z powrotem na studia. A tego parę godzin więcej by się przydało. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ chlop powinien sie cieszyc ze sie takiego babiszona pozbyl } To fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrom ja tez myślę, że samotnosc jest latwiejsza, ale nie wiem, czy przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Myrom ja tez myślę, że samotnosc jest latwiejsza, ale nie wiem, czy przyjemniejsza. } Szczerze powiedziawszy.. najbardziej pamiętam ostatni rok związku.. ciężko to nazwać przyjemnością. :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze związki gdzie bije i pije lub znęca się psychicznie..i to zdarza się obu płciom. I paradoksalnie takie związki potrafią być trwalsze od tych gdzie są normalne relacje. Spoiwem jest strach, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam łatwiej jest samemu... jak sobie przypomnę ostatni rok wspólnego mieszkania.. :o Jeszcze mnie to potrafi lekko zirytować, po ponad siedmiu latach jak sobie przypomnę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powinnam siedziec cicho bo mi dobrze jest. A "zemsta" za Motor bedzie slodka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona masz ochotę
na romantyczną namiętną sex znajomość? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×