Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

No i kwiatek w wykonaniu członka PiSu. {- To wszystko pokazuje, że mamy do czynienia z realnym problemem, którym powinien zająć się rząd, rząd tego nie robi" - powiedział Mularczyk. - Musi zdumiewać milczenie ze strony rządu, premiera, ministra Kwiatkowskiego, którzy są odpowiedzialni za zapewnienie Polakom bezpieczeństwa - dodał.} Mam wrażenie że ten pan ma mnie za idiotę, ale i tak większość ludzi pewno powie że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Przed chwilą w radiu podali że gość dokonał napadu z obieraczką do ziemniaków w rękach. :D Słowo nie zmyślam.. :D Okradł kwiaciarnie, złapali go, teraz grozi mu do 15 lat więzienia. Z niecierpliwością czekam aż rząd się zajmie obieraczkami do ziemniaków, będzie je można mieć przy sobie tylko w uzasadnionych sytuacjach. Np w drodze z zakupów, by w autobusie poobierać sobie ziemniaki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ......
pociesz , a może przecieŻ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gmailu chyba miałem kiedyś konto.. loguję się, nie udaje się no to próba odzyskania hasła... i wyskakuje pytanie pomocnicze: { ? } 😭 Musiałem być nieźle nawalony jak zakładałem tą skrzynkę. :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam nic słodkiego w domu (panika) .... i po obiedzie zeżarłam taką czekoladową choinkę w sreberku z zakurzonego świątecznego stroika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ w zyciu nie zaplacilabym tyle za furgajacy po pokoju kawal plastiku } Jak bym miał dochody jak premier, kto wie może bym się skusił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E aż takich to on chyba nie ma, coś niecałe 20 000 zł zarabia... { Donald Tusk zarobił w ubiegłym roku 240 tysięcy złotych, w tym nieco ponad 200 tysięcy jako premier, pozostałe zarobki są z tytułu bycia posłem. } W necie wygrzebalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie usiłuję wywalić mojego do sklepu, żeby kupił chleb. Argumentuję: i kupisz piwo. U mnie popaduje śnieg:) Odnosnie męskich zabawek wolę nie myśleć nawet, moja koleżanka zawsze mówi, że mężczyzna nie dojrzewa, kupuje tylko coraz droższe zabawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś: makaron ze szpinakiem, lazurem, śmietaną i parmezanem:D germanotta, mój jest leniwy, ale nie leniwiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta tez nie dojrzewa
kupuje co raz drozsze i co raz wiecej kosmetykow, butow torebek i innego gówna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topię lazur z przesmażonym szpinakiem i dodaję śmietanę. Soł, pieprz. Dla mnie: wyborne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×