Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość link, screen, albo wiesz
co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek nawet nie zaprzeczy
:O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona 1192 i 1193 u shatyna
22:02 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Sunia i Pancia "No całe szczęście że nie pozwolił tym idiotom z solidarności do tego doprowadzić. Chwała Bogu że Polska miała wtedy kogoś takiego jak Jaruzelski. I czemu go na stare lat po sądach ciągają? Tego kompletnie nie rozumiem. Człowiek honoru(Michnik tak o nim pisał) i w ogóle patriota, a tu ma sprawy w sądzie. Myślę sobie że i tak nic nie da się mu udowodnić, poco wyrzucać kasę na procesy? Niepotrzebny gest pod publikę. By obywatele myśleli że żyją w państwie prawa.' smutne, gdy ktoś nie rozumie dążenia do wolności, smutne, smutne i zadziwiające ale ok, każdego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czaję bazy
tym bardziej, ze urodzinowym życzeniem Myra było postawienie gen. Jaruzelskiego przed plutonem egzekucyjnym :( Jest mi smutno, źle, mdło i bez soku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironia z nutką cynizmu. Skoro dzisiejsze elity po solidarnościowe bronią Jaruzelskiego, zasługują tylko na mino idiotów. IMHO. Chcieli wolności, dzisiaj dzisiaj broniąc Jaruzelskiego udowadniają że byli idiotami, mało brakowało a kraj przez nich spłyną by naszą krwią. Dzięki Jaruzelskiemu tego uniknęliśmy. Zdaniem np Shatyna. Sam sobie wystawia świadectwo nieznajomości realiów lat osiemdziesiątych. Gdyby nie Jaruzelski nasz kraj spłyną by krwią. To nie Jaruzelskiego dziś powinno się sądzić a idiotów z solidarności, którzy gdyby nie generał, doprowadziliby do ataku ZSRR na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruzelski to temat , o którym tak do końca nie mam zdania . I jestem na to troszkę zły . Na kogo ? Powiedzmy , że na ludzi którzy przedstawili mi pewne realia tamtych lat PRL -u z innego punktu widzenia . Co gorsze - dość logicznie i logicznego . Dlatego mam taki cichy żal , że nie został zastosowany wariant Rumuński . Ten sposób , fenomenalny upraszcza wiele spraw . A tak , z każdym dniem , miesiącem , rokiem bardziej ją gmatwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona wystarczy pomyśleć o europosłach niezależnie z jakiej są partii to maja kupe czasu by pojawiać się w polskich mediach a jaką kase dostają w europarlamencie to już wole nie komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ale nie z tego powodu mają tyle czasu na komentarze w rodzimym kraju po prostu wg mnie ta cała brukselska biurokracja jest chora , za dużo europosłów .. za wysokie apanaże i za duzo wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałem w reku jeszcze może za jakiś czas kupie w celu diagnozy co to jest i jak to sie je czytam Newsweek , Wprost i Polityke ... więc przegląd opinii mysle mam niezły , pomijam za to skrajnie prawicowe gazety bo nie moge spokojnie ich czytac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo zasłysze cyctat z jednej z tych gazet to mnie własnie ta krew o której wspomniałaś zalewa :D ale kazdy ma inne poglądy i czyta to co lubi ps. Wyborczej nie czytałem i nie czytam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona nie napisałem ze Polityka jest prawicowa wrecz przeciwnie wystarczy poczytac Paradowską :-) Newsweek jest wyposrodkowany .,. ale WPROST pod redakcją Lisa podoba mi sie bardziej niz za czasów Janeckiego a w ogóle Wprost najbardziej mi sie podobał daawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona, czyją walentynką
jesteś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak, że niczyją
ale ok, wiemy swoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tycjan.. Wariant Rumuński.. powiadasz. Biorąc pod uwagę to że ikona ruchu niepodległościowego, a Wałęsa bezdyskusyjnie nią jest, okazała się być TW, sądzę że wariant Rumuński nam nigdy nie groził. W ogóle ilości TW pokazują że wszystko było w zasadzie pod kontrolą. Nawet jak już demokratycznie wybrana władza(rząd Jana Olszewskiego) próbowała rozliczyć się z tamtym systemem, to siła TW była tak wielka że ten niedorzeczny wysiłek udaremniono. Czołowe postacie solidarności były najbardziej przeciw takim rozliczeniom. Mnie to ostatecznie pokazało kto tak naprawdę zmienił ustrój, IMHO nie była to solidarność, to tylko pionki w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
Myrus, na czarno sie wstydze, wiec na orange w ten Walentynkowy dzien wyznaje ci milosc, kocham, kocham, kocham, pragne byc Twoja az po grob, oddaje ci moje serce, dusze i cialo. ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo
Oddałbym te buziaki, ale czy oby nie masz opryszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opieram się na wielu rzeczach, książki Gontarczyka i Cenckiewicza nie czytałem. I już dużo wcześniej było słychać że TW Bolek to Wałęsa. Poza tym Wałęsa swoim postępowaniem (oczywiście IMHO) udowodnił że był TW. Ostatnio uratował emerytury SB,ekom, bo rzekomo( przyznaję że nie wiem jak było naprawdę) współpracowali z solidarnością. Oczywiście ktoś kto cokolwiek wie o tamtych realiach, wie kto dla kogo mógł współpracować. Pracownicy SB to nie byli ludzie niezadowoleni z systemu, im żyło się naprawdę dobrze, nie sądzę by chcieli współpracować z solidarnością by obalić ustrój, mnie tego kitu nikt nie wciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
No wiesz, Najmilejszy, przeciez wiesz ze myje sie kilkanascie razy dziennie w oczekiwaniu na Ciebie, jestem gladka, pachnaca i gotowa przyjac mojego Rycerzyka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo
Mam kurs na zachod. :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
Myruś, zobacz jak równo rozkładają się nasze niki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo
o.O Faktycznie. :P Mamy po tyle samo liter w nickach, dokładnie 14, a dzisiaj jest 14. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możemy zrobić zawody
na jakimś videoczacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×