Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wielbiciel słabo sobie
radzi z tym że ludzie maja go w dupie i nie zauważaja co ma do powiedzenia, zazwyczaj głupiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie sie razem z wawcią
bolcują w kakao, pedźki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel niezalo
I na koniec drogie dzieci pamiętajcie. Jak prezes mówi, że Biedronka to sklep dla biednych to tak jest na wieki wieków. Tylko za jego sprawą mogę powiedzieć, że tak nie jest. Może się doczekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonajcie iftar
aby się odkochała w Zastępczym i wróciła do Shatyna na topa i w ogóle. Shatyn już za kredyt w Providencie, zakupił viagrę. Na pewno da radę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca10
tak jest slowo prezesa swiętością k u r w y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn powraca
odpadki ludzkie, gnoje pisiowe- znowu się nie udało!!! wszystkie k u r w y sopockie i warszawskie potwierdzają- konDonek robi zakupy w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel niezalo
a jak jakis pierrdolony skurrwiel nie zgadza się ze zdaniem Pana Prezesa to przyjadę z kolegami i spuścimy taki patrotyczny wpierrdol że yebany chooj sie nogami nakryje tak więc skurrwiałe gnoje przestańcie kwestionowac to co mówi Pan Prezes bo Pan Prezes to Mądrość i Światło i na kolana przed Nim, pokurrwieńcy o kurrwa, ąz mi prawie stanął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn powraca
i niech który mi powie że konDonek nie był w życiu w Biedronce. Poproszę moich dawnych kolegów z SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn powraca
ludzkie łajno pisiowe, nawet splunąć szkoda.... odpadki ludzkie... jesteście dla Pana Shatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...wielbiciel
17:01 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel 70B Słuchaj durniu, nie szczekam jak już to ty szczekasz to po pierwsze Po drugie zanimn coś powiesz to zastanów się, sam kupujesz w Biedronce i udajesz kompletnego frajera, a jak Jarkacz coś wydali z siebie to masz orgazm Opluwanie kogoś, opowiadanie andronów, a najlepiej poniżanie to twoja specjalność wynikająca z kompleksów, a w dodatku pienisz się jak szampon. Jar to szkodnik polityczny i czego nie dotknie to na pewno spieprzy, taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...wielbiciel
od tej szmaty iftar się odpierdolić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahah co za zalosny frajer sie ciagle podszywa i skomle jebany ujawnij sie stara nie doruchana ropo bedzie smieszniej :D i pomyslec ze jest to ktorys ze stalych bywalcow ktory nie ma nic do powiedzenia i strasznie go zabolalo wysmiewanie z niego :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okupacja tematu
a myrevin nie pokazała sie na placu boju 😭 chyba nie poległ po drugim browarku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okupacja tematu
nie pokazała sie bez a bez a auc 😠 co za niezdarna palca, a masz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek jest niby neutralny
tylko z Małysza drwi, czym mi się naraził, oj naraził... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny rycesz na tvn
jakby kto nie wiedział :classic_cool: Bardzo chuujowy film, naprawdę bardzo, warto obczaić, by przekonać się, że holiłood upadł pyskiem prosto we własne odchody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby tak jutro byc
w Zakopcu i Adasia ujrzec :classic_cool: choc raz, nim zapomnim o Nim na dobre :classic_cool: a moze Myrek pojechał ? mnie ze soba nie pociagnął :( egoist z Niego. pije sam, politycznie wciaż nabuzowany, sex wedlug NIego to samo zuło-niehigieniczne ponadto, a gdzie zycie według moralnosci kosciola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby tak jutro byc
wzorem Myrka, nie ogladam peowskiej tv :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...żeby tak jutro ...
19:54 [zgłoś do usunięcia] żeby tak jutro byc >>>>>>>>>>. nie idź ta drogą, bo pozostanie tobie wielopak i komp :( nie bierz przykładu z Myrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby tak jutro byc
nie martw sie o mnie. mam dystans do tego co tutaj ;) a Myrka :) zawsze traktuje jak ...dokoncz w taki sposob jaki uznasz że jest blisko prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu, że też mnie nie dziwią Twoje posty, nawet te o szczekaniu... :D Życzę udanego poszukiwania zdrowego rozsądku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy miec zdrowy rozsadek
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli piszesz o chorych, paranoidalnych insynuacjach...no cóż tu nie mój świat. Ja wolę ten ironiczno-złośliwy;) A tego świata Ty kompletnie nie rozumiesz. Dlatego z dziką rozkoszą zostanę w swoim, a Ty zostań w swoim: tym z wygooglowanymi racjami aut zaparkowanych pod Biedronką, języka paranoidalnych insynuacji i przypisywania osoby, która ma inne zdania od razu do największego symbolu wrogiego świata. Amen! Ja dziś stanęłam pod tą na Krzyckiej (bliżej torów) i z wyrazem zadowolenia rozejrzałam się po parkingu. Potem zaś skarciłam w myślach samą siebie, że daję się wciągać w takie chore gierki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miec zdrowy rozsadek to znaczy
lizac dupe wladzy i Szechterowi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ...ciekawe komentarze
i pomyśleć , że BMW okrzyknięto najbardziej wieśniacki samochód w Polsce . Po parkingu przy Biedronce , obstawionym w większości BMW najróżniastych typów , można śmiało wnioskować , że tam kupuje biedota . Bo przecież na polskiej wsi bida aż piszczy . A wkurwiony bardzo zamożny biznesmen z W-wy , któremu skradziono już trzy wypasione fury ostentacyjnie porusza się teraz Polonezami . I w dupie ma kto i czym jeździ i kto i gdzie kupuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel niezalo
Cóż, Anouk. Ja widziałem przed Biedronką wiele, gdy całą rodziną zaparkowaliśmy nasz kombajn. Na pewno nie stały tam Saaby czy porsha. Ot, zwykłe Bizon New Holland. Jedna osoba zawsze musiała zostawać przy kombajnie, żeby nikt go nie ukradł. A w Biedronkach nawet wózków nie było, więc o czym my rozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel niezalo
Wiekanoc pisze się razem, pomatole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy ciągle
o tym cukrze ja chyba kupuję kilogram cukru raz na pół roku więc o co tutaj chodzi ? :) kawę, herbate pije gorzką, ciasto pieke bardzo rzadko (dbam o linię) ;), a ceny cukru dla mnie to najmniejszy problem za to cerny mięsa, wędlin, ryb , masła, serów ... i pochodne tych produktów jak najbardziej mnie interesują widać, że co niktórzy tutaj nie maja zielonego pojęcia jak prowadzi się gospodarstwo domowe ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos inny nie dba o linie
i codziennie wpierdala sernik i na chuj mu twoje wypociny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukier to biała śmerć
a spekulantom mówimy stanowcze NIE! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×