Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

19:16 dla madzi a komu ja zabraniam czepiać się mnie? czepiajcie się do woli i tak mam was głęboko w doopie :D miłego wieczoru, możecie sobie teraz ulżyć i mi nawrzucać, zapewniam, że czytać nie będę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wielbiciel jest dumnym
reprezentantem jedynie słusznej myśli ideowo-politycznej i owa duma oraz myśl dają mu przyzwolenie na gnojenie każdego, kto odważy się mieć inne od niego zdanie :classic_cool: Krótko rzecz ujmując, wielbiciel jest kretynem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziesz, będziesz, palancie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla madzi
Poziom forum???? Zarzuciłeś "poziom poniżej dna" i starałeś sie poniżyć jedną z najmądrzejszych i najprzyzwoitszych osób piszących na tym forum. W swoim oku belki nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla madzi
wielbicielu, jesteś zerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia to mi się kojarzy
z pierrdolniętym Niesiołowskim, ta sama retoryka i buractwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla madzi
noooo!!!!!! wawciu ty bronisz wielbicielka z racji swych skrytych upodobań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że też nie ma paragrafu
żeby takie psiegówno pokroju wielbiciela i wawci nie miało dostępu do neta, postęp powinien omijać takie pryszczate onanistyczne buractwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio rzucam uroki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałć na tok fm o kulturowych
i oczywistych zwyczajowo powodach obrzezywania dziewczynek w egipcie, nam sie wydaje to okaleczaniem i barbarzyństwem, tam to oczekiwana i pożądana przepustka do zamążpójścia i lepszego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogól się cobyś szefowej
ud nie załatwił :classic_cool: ps. hela super podkolanufki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już za chwilę na tok fm
jacek żakowski i jego goście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żakowski, czerwony sqrwiel
hłe hłe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cenzura w sieci
że też nie ma paragrafu żeby takie psiegówno pokroju wielbiciela i wawci nie miało dostępu do neta, postęp powinien omijać takie pryszczate onanistyczne buractwo Komuś się marzy dyktatura! Tok-Fm pan Wołek po raz pierwszy od 4 lat lekko skrytykował Tuska!!!!!!!!!!!!! Za nowy wymysł tego "pracowitego premiera"- zaproszenie Kukiza, Mellera i zrobienie im prania mózgu, aby wrócili do poparcia PO- aby lody kręcić kolejne 4 lata. Wołek nieśmiało stwierdził że może by tak spotkanie z przedsiębiorcami. Lisek zaś, czy Żakowski coś wspomnieli o czasie premiera leniuszka- którego jak widać ma za dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakieś konkrety tych lodów
czy takie zwyczajowe ogólnikowe pisiorowe blabla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamięć zawodzi? przypomnijmy więc... "Jest nas troje, którzy tworzą prawo. Będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego. Ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć. Zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak ta lala. I rezyduję tutaj, na stałe przeprowadzam się, i kręcimy lód, co półtora tygodnia jestem w Sejmie. Biznes na służbie zdrowia będzie robiony. Kurwa mać! Tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę. Tylko problem jest, jak oni jeszcze raz wezmą władzę i na swoich ludzi powymieniają kolejne władze. W tym porąbanym kraju nie można robić spokojnie interesów, gdyż można zostać zatrzymanym przez CBA..." i kręcimy lód :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec tradycyjnie pierdoli
nie na temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałeś kiedyś, w swoim życiu wielbicielu, szpital prywatny??? Taki w którym są podpisane kontrakty z NFZetem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałeś kiedyś, w swoim życiu wielbicielu, szpital prywatny??? Taki w którym są podpisane kontrakty z NFZetem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cenzura w sieci
09:04 [zgłoś do usunięcia] a jakieś konkrety tych lodów czy takie zwyczajowe ogólnikowe pisiorowe blabla Nie, nie bla bla i nie chodzi nawet o histeryczkę Sawicką. Wystarczy poczytać choćby GW... był tam sążnisty artykuł o PAP-e, co tam wyprawia PO i kumple Grabarczyka. Tak się dzieje w większości spółek skarbu państwa. Na Dolnym Śląsku rządzi Shetyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek, slyszałeś full version
"Kayleigh" Marillion? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja widziałem państwowy w Warszawie na Solcu- parę lat temu- pokoje jednoosobowe, widziałem też w Aninie- podobnie. Widzę też codziennie prawie prywatny szpital LUX-Medu na Racławickiej- z zewnątrz ruina prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×