Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Szpital prywatny, który prawie codziennie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przy okazji- prywatne wcale nie oznacza dobre. Są setki prywatnych firm budowlanych, same prywatne budowały osławioną autostradę w W-wie- mega fuszerkę, prywatni handlowcy notorycznie oszukują itd. A państwowa firma niegdyś (bodajże Budimex) budowała niegdyś autostradę w Iraku, z drugiej strony budowali Japończycy- ta japońska się rozsypała- polska do dziś się trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz sobie porównaj leżenie w szpitalnym pokoju jedno-, dwu- osobowym z łazienką z leżeniem na sali 10, 12 osobowych z jedną łazienką na cały oddział. A to jak się kręci lody w państwowych szpitalach to temat na odrębną dyskusję :P. Ciekawe, że żaden z was o tym nie wspomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie widzisz różnicy pomiędzy prywatnym szpitalem, a prywatną firmą budowlaną to ja cię rozjaśniać nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski polak
co robi Pitera? Tego nie wie nikt łącznie z samą Piterą a bierze grubą forsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 10:12 iftar To teraz sobie porównaj leżenie w szpitalnym pokoju jedno-, dwu- osobowym z łazienką z leżeniem na sali 10, 12 osobowych z jedną łazienką na cały oddział." i myślisz, że po kolejnych tzw. "prywatyzacjach" przez platfusianą hołotę tak będą wyglądały szpitale?? że w ogóle będą??:D co ty bredzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatne szpitale to nie pomysł PO. Powstały dużo wcześniej :P Wystarczy, że ty wielbicielu nie bredzisz, tak jak nie bredziłeś o samochodach. Pytałam czy pamiętasz kto w tym kraju jeździ wypasionym porschakiem. Nie odpowiedziałeś :P W przeciwieństwie do ciebie ja to wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie widzę- prywatny szpital jak firma budowlana, musi przynosić zysk- to smutna prawda. Dobrze jak są prywatne szpitale i państwowe, jak zniknie ostatni państwowy (do czego dąży rząd)- pogadamy. W Anglii były koleje państwowe, sprywatyzowano je, jak teraz zamierza nasz kochany rząd z naszymi. Upadły. Państwowe francuskie i niemieckie, czy holenderskie, duńskie, szwedzkie, czeskie, słowackie mają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Porsche jeździ Wojewódzki- sam widziałem go w nim. Przepraszam, ale trochę bredzisz iftar. Prywatyzacja i liberalizm nie jest panaceum na kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:21 iftar co ma piernik do wiatraka?? :o co mnie obchodzi czyjeś Porsche w temacie biedronkowych parkingów? które ponoć wszędzie są pozastawiane luksusowymi furami. podobno, bo oczywiście zawalone są starymi gratami. co ty ćpasz kobieto, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastępczy twoje podstawowe cechy to brak wiedzy ogólnej i wypływające z tego frustracje powodujące różnorakie agresje. Nie polecam leczenia państwowego...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru odpowiadać na takie brednie, które kupy się nie trzymają. spiertalaj, chyba jakaś obłąkana jesteś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołchaaaaa
podobno, bo oczywiście zawalone są starymi gratami. Oj, to ja nie wiedziałam, że tu tyle biednych. Macie rozeznanie jakie samochody stoją przed Biedronkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 10:30 [zgłoś do usunięcia] iftar Zastępczy twoje podstawowe cechy to brak wiedzy ogólnej i wypływające z tego frustracje powodujące różnorakie agresje." Agresję? No chyba że Cibie iftar. a brak wiedzy ogólnej- widać niestety też u Ciebie. Frustrację też. Musze przyłączyć się do Wielbiciela. Więcej pogody ducha iftar, mniej oceny innych bo Ty też będziesz oceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie pisowskie. Zero dyskusji na argumenty poparte rzetelną wiedzą. Kulturalnie do kobiety "spiertalaj" z ortograficznym błędem. Normalny poziom pisiaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie papuguj zastępczy, nie papuguj :D :D :D Wymyśl coś sam :P Jak poczytasz, nauczysz się, zdobędziesz wiedzę na jakis temat to sie wtedy zgłoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołchaaaaa
Ja nie muszę szukać po necie. :D Tym się właśnie różnimy. Ja, żeby się o czymś przekonać zwykle lubię zobaczyć to na własne oczy. I widzę przed Biedronkami stare graty, jak i porządne fury. A ty dalej szukaj po necie. ;) I myśl, że tam kupują tylko ci z gratami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"25.03.2011] 10:38 [zgłoś do usunięcia] iftar Nie papuguj zastępczy, nie papuguj Wymyśl coś sam" Skieruj to (szczególnie wymyśl coś sam)- do Shatyna. Ja wklejki stosuję rzadko, o firmach i kolejach napisałem sam. Więc papugując: iftar- kulą w płot, jak zresztą często... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balcerowicz: to nie rząd odpowiada za drożyznę Co za niefart dla pisiaków. A już myśleli, że Balcerowicz im pomoże w obalaniu władzy PO. - Teza, że to rząd odpowiada za drożyznę, jest nieprawdziwa - powiedział w TVN24 prof. Leszek Balcerowicz...Podwyżka VAT ma na to minimalny wpływ, Ceny zależą m.in. od Rady Polityki Pieniężnej, która ustala wysokość stóp procentowych. Jak inflacja idzie w górę, to należy pytać Rady, dlaczego nie reagowała - mówił ekonomista. Jako inny powód wzrostu cen podał również drożejące paliwa, na co jak podkreślił, w Polsce nikt nie ma wpływu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za niefart
że nie mam innej riposty i muszę ciągle pisać to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar niezalogo
taka już jezdem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar niezalogo
załapałam jakieś śfiństwo. :o zapalenie sama nie wiem od czego!!! może od brudnego palca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastepczy, zaskoczyles mnie totalnie swoim postem z dzis z 10:12. Takiego sposobu myslenia moge sie spodziewac po Zakowskim. Nie sadzilam, ze po Tobie. Odnosnie nurtujacej niektorych bardziej kwestii biedronek i fur na parkingu. Roznie jest, ale im lepsza dzielnica i zamozniejsi mieszkancy, tym lepsze auta na parkingu lokalnej Biedronki. Czy to az takie trudne? Jedni w glebokiej wygooglanej analizie dowodza, ze same auta kiepskie stoja. Ma prawo tak sadzic. Ale to analiza na podtawie fragmencika rzeczywistosci, ktory na dodatek jest obecny ww necie. Ale moze wielbiciel uwaza, ze skoro nie ma w necie, to cos nie istnieje? Przypominam po raz kolejny o zdrowym rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac zas do cen cukru, to jest sporo przyczyn. PiS tez niech sie uderzy w piers za akcje Jurgiela z 2006 roku, kiedy to obrazil sie na UE przy negocjowaniu zmian w polityce" cukrowej". Wczoraj szukalam w necie i archiwach, wiec mam pewnosc co do glupoty, jaka wowczas zrobil. W skutek jego glupoty UE podzielila limity, limitujac mocno Polske. I niestety trzeba to przyznac UE w tym wzgledzie nie przejela sie gloszona przez siebie idea obrony konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anouk Daleko mi do poglądów Żakowskiego- on np. jest przeciw OFE, ja za. W dwudziestoleciu międzywojennym państwowe i miejskie firmy miały duży prestiż. Były solidne. J.K. Bielecki nawet, ostatnio zmienił nieco zapatrywania co do udziału państwa w instytucjach finansowych. Jestem za równowagą. Co nie znaczy, że popieram to co robią kolejne rządy. Tzn. zawłaszczanie tych firm- upolitycznianie rad nadzorczych, ładowanie tam swoich znajomków i rodzin. Mistrzem w tym jest niestety koalicja PO-PSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×