Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość nie jestem Shatyn durniu
stul pysk, bo możesz dostać nastepne wpadki Lecha K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie przebije
Komuchowskiego z Budy Ruskiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
poproszem czy palcufki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrevin niezalo
Też się skuszę na jedną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek, czy myśmy się dzisiaj
pszypatkiem nie spotkali? :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mięsnym?
to ty zrobiłaś tę awanturę, że baba ci za dużo ozorkowego odważyła? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha, czyli to ty za mięsnym
wywijałeś kiełbasą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ps. pytanie było serio
ale jusz się żem ogarła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmachanotak
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta czarna wołga pod oknem
to nie ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo słusznie , taka wpadka
Lecha K. to przecież nic takiego, co innego gdyby to był prezydent Komorowski, ooooooooo to inna inszość Taka wpadka Lecha K. to tez nic takiego, zdarzyć się przecież może ;) :):):) "Roker Pereiro, ale dobry był także nasz bramkarz Artur Borubar" 12 czerwca 2008 r. Po meczu polskiej reprezentacji z Austrią podczas Euro 2008 prezydent podzielił się z dziennikarzami refleksją na temat spotkania. Na pytanie jednego z nich o to, który zawodnik najbardziej zaimponował mu w pojedynku z Austriakami, odpowiedział: - Roker Pereiro, ale dobry był także nasz bramkarz Artur Borubar. Pochodzący z Brazylii piłkarz tak naprawdę nazywa się Roger Guerreiro, a w finałach Euro zagrał z białym orzełkiem tylko, dlatego, że kilka miesięcy wcześniej prezydent w ekspresowym tempie nadał mu polskie obywatelstwo. Artur Borubar to nikt inny jak Artur Boruc, występujący na pozycji bramkarza reprezentant Polski, zawodnik Celtic F.C. Tak w wywiadzie dla portalu Sport.pl skomentował tę wpadkę językową „Artur Borubar: "Szkoda, że pan prezydent, który nadawał mu obywatelstwo, nie wie, jak się nazywa. Przekręcił nazwisko Rogera, przekręcił moje. Jeśli tacy ludzie mają jeździć na mecze, wolę grać przy pustych trybunach. Nasz kochany prezydent Lech Kaczyński trzymał też odwrotnie szalik, może pierwszy raz był na meczu? To wszystko było żenujące". Prezydent zamiast dumnie prezentować na stadionie napis "POLSKA", szeroko uśmiechał się nad szalikiem z napisem „AKSLOP. :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z kim ja się umówiłam
na odsłuch i picie wutki? :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asklop gola asklop gola
taka jest wócibik wola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem z kim zawierasz
przypadkowe znajomości :classic_cool: ale gwarantuję ci, że jeśli będę przejazdem i się spotkamy gdzieś na ulicy i zapytam cię o drogę to spojrzysz mi w oczy i nie poczujesz wątpliwości, poczujesz pewność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała aż drżę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki był chytry plan
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek z grajewa
prezydęt z Rudy Buskiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem słowami Lecha K.
„Spieprzaj dziadu zrozumiałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wszyscy z tego topa
pozdrawiamy ministra finansów pana jacka rostowskiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyj samą polityką
bo cię facet nie pobzyką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzz bzzzzz bzzzzzzzzzzzzz
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska iftar szuka
szczęścia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie widziała pani mojego męża ? Godzinę temu poszedł utopić w rzece kota... - Skoro pani wie gdzie jest, to czemu pani pyta ? - Bo kot wrócił do domu... ********************************************************* **************************** :Emeryt pyta emeryta; - Dlaczego głosowałeś na Wałęsę, a nie na Kwaśniewskiego? - Bo myślałem, że na starość dostanę obiecane 200 milionów. A ty dlaczego głosowałeś na Kwaśniewskiego? - Bo myślałem, że na starość dostanę mieszkanie i wreszcie wyprowadzę się z żoną od teściowej! ********************************************************* ***************************** Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny żebrania. ********************************************************* ********** Kiedy facet mówi do rzeczy? - Gdy otwiera szafę. ********************************************************* ********** Kiedy facet traci 99% swojej inteligencji? - Gdy zostaje wdowcem. ********************************************************* ********** Skąd wiadomo, że mężczyzna jest szczęliwy? - A kogo to obchodzi? ********************************************************* ********** Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłoć? - Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej. ********************************************************* *************** Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny? - Stać mnie na więcej. ********************************************************* ********** Co masz, kiedy trzymasz w ręce dwie małe piłeczki? - Niepodzielną uwagę mężczyzny. ********************************************************* *************** Dlaczego kazdy mezczyzna nosi krawat? - Bo kazde bydle musi byc uwiazane. ********************************************************* ***************** Czym się różni facet od świni? - Świnia po alkoholu nie zmienia się w faceta ********************************************************* **************** Czym się różni facet od żaby?? - Żaba kuma a facet nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzz bzzzzz bzzzzzzzzzzzzz
już już prawie, nie wpisujcie sie przez pięć minut, potrzebuję maksymalnej koncentracji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurwaalebyło
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×