Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Wy tu gadu , gadu , a tam "Gazeta Polska" robi z Macierewicza człowieka roku . Sie nam persona trafiła ! ----> Anouk Miałem Święta "wyjazdowe" w Bełchatowie i nawet do głowy mi nie przyszło , że tuż pod moim nosem polowanie na sarenki sobie urządziłaś . Świat mały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Michnik to najbarwniejsza
postać III RP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ciekaw jestem co za nazwisko padnie zamiast Antka, bo coś czuję, że uśmieję się setnie ;) poza tym nie wiem co masz do Macierewicza, TYCJan...? co Ci zrobił? bo to, że jako jeden z niewielu w ogóle coś robi w tak ważnej sprawie - nie podlega żadnej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że tak
jego fenomen jest wielką historiozoficzną zagadką, a jednoczesnie kluczem do zrozumienia czasów po 1989 r. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazeta Polska, po orle z koroną i krzyżem mogę się tylko domyślać co to za gazeta, nigdy nie miałem jej w ręku. Nie rozumiem jeśli to faktycznie oburzenie. Zobaczymy kogo uczyni człowiekiem roku Gazeta Wybiórcza. :P No i zgadzam się z Otuloną co do odznaczenia AŻ takiego dla Michnika, no ale skoro zaprasza się Jaruzelskiego na konsultacje.. to ten order nie powinien w zasadzie dziwić. Jeszcze tylko nie mogę się doczekać rehabilitacji Kiszczaka. W końcu to on razem z Jaruzelskim nie dopuścili do rozlewu krwi. Kiszczak chyba nawet ma większe zasługi, jego zdecydowane działania przy "Wujku" wniosły zbaczący w kład w honorowe dzieło stanu wojennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest seksowny
jest po prostu bardzo ciekawą i kontrowersyjną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Prezydent Komorowski w piętkę goni. To widać, słychać i czuć. W jednym tygodniu napił się wódki z prezydetem Rosji (choć, uczciwie przyznaje: pod śledzia), obściskał nieco obscenicznie prezydenta Niemiec i zaprosił na polowanie osłupiałego prezydenta USA, ale potem zajął się, niestety, polityką krajową. } :D Osobiście nie wiem czy goni w piętkę, ale nie chce mi się z tym polemizować. Znalazłem gdzieś na stronie Gazety Polskiej i zgubiłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwcie
Się ze gazeta polska wybrala Maciarewicza. ta gazeta to pochwala glupoty wiec i nawet taki wybor nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po godle(na stronie tej gazety) widać że Macierewicz jest po prostu blisko światopoglądowo, oczywiście jak ktoś ma odmienne może uważać że to głupota. Nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/jplj Widzieliście to? Wczyta się, klikacie play, i macie potem na dole taki suwak(niebieski kwadrat) przesuwacie w lewo widzimy coraz mniejsze rzeczy, w prawo coraz większe. Są tam też neutrina też tam jest, kiedyś czytałem że są tak małe że przez materię (np ciało człowieka) przechodzą jak przez mgłę. O_O... ponoć około 50 mln na sekundę(czy minutę.. ) tego przez nas przelatuje. Człowiek sobie idzie czy siedzi a tu przez jego ciało cały czas coś przenika.. brr.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No neutrina, to raczej nie paskuda. Jej masa jest niemal zerowa. Ale fakt te 50 bln przelatujących przeze mnie w każdej sekundzie brzmi niepokojąco.. :D No jeszcze rozumiem że przelatują kobiety... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijakiego
głąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Neutrino cząstka elementarna, należąca do leptonów (fermionów o spinie 1/2). Ma zerowy ładunek elektryczny. Neutrina występują jako cząstki podstawowe w Modelu Standardowym. } Ale poco zaraz od głąbów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ a to ze cos mnie non stop przelatuje bez mojej wiedzy wywoluje u mnie mieszane uczucia } U mnie też... :D No i atom przy nim to gigant. Było tam gdzie dawałem skalę wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Śpiewa gdzieś pod koniec.. "położę łokcie na balacie i będę czekał na taki uśmiech za który nic nie zapłacę" Kupił piwo a to cieszy barmana czy barmankę. Zaraz mam fajrant. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To miłego wieczora Myrevin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj lady
chcesz aby Ci Myrek stópki wymasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×