Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość cześć i czółko
Przeczytaj jeszcze raz :) a nóż, widelec :P odkryjesz to co w słowach ukryte całusy i trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie musi być
dwustronna, mozna zakochać sie w kims bez wzajemności, wtedy raczej wielkie szczęście to nie jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czółko
nie jestem soalansz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sama miłość jeszcze odwzajemniona to na pewno daje szczęście, ale coś takie co przeżyłem w niedziele, wkurwia. Dziś już jest dobrze ale wczoraj i to dźwigając ciężkie paczki znów się irytowałem że o niej pomyślałem, a to dziwne bo wysiłek fizyczny też uszczęśliwia. To znaczy ja zazwyczaj podczas wysiłku nie umiem być zły, a tu jednak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Myślisz że to powinienem wpisać na listę porażek? Hmm... Porażka to chyba jest jak coś się chciało i się nie dostało.. tu żadnych chęci nie miałem tylko uczucia.. ale rzecz jasna koncentrować się na tym nie warto skoro człowiek ma jasność sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukces i porażka
to subiektywna ocena oczekiwania i rezultatu a jak to sie nazwie po przeczytaniu tej czy innej książki to mało istotne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucking matt damon
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona bez logo
17:41 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem zreszta ja n.p nie wiem co to sa porazki, dla mnie to obce zupelnie pojecie... wedlug mnie w zyciu nie ma zadnych porazek,sa doswiadczenia ktore daja czlowiekowi do myslenia, i wznosza go ponad jego problemy """"""""" Jeśli chcesz żyć szczęśliwie, nie przejmuj się tym, że uważają cię za głupca. Seneka Młodszy""""""""""""""" Żyj szczęśliwie "otulona_beznadziejnością" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujjjjwa
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulinka pomarancz
szczytujeee!!!! nie zadazylo mi sie to od 2 lat!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulinka pomarancz
piertolisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachon myrka jest zazdrosny
o otuloną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona🌻 wlasnie wrocilam z pracy ledwo zyje piekne nagranie kocham gory i gorali DZIĘKI!!!!!;) wczoraj jakas menda podszyla sie za mnie jeszcze tego nie usnumeli nie wiem czy ktos to forum kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata tata
...........(o ile uznam ze cos sie skonczylo ) dla ciebie otulona już dawno , dawno się skończyło ! teraz kafeteria to jedyne co ci w życiu pozostało ...tylko tu jeszcze potrafisz egzystować . To twój swiat , twoje życie , wszystko co masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jestes otulona🌻 Nie odpoczne bo mam ful pracy, na 7 rano musze kilka dokumentow przygptpwac a glowa mnie napiernicza niezle ;( Wstalam o 5.30 i tak juz 2 tydzien lacznie z weekendami gdzie wstaje o 7 bo studiuje 5 kierunek. Ale co zrobic trzeba sie rozwijac:) Teraz kawa i do roboty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobiepan
Dyskusja z otuloną to " Trzeba czasem mówić do kobiety zgodnie z jej kobiecością, a to jest tak, jakby mówić do wariata zgodnie z jego obłędem. George Bernard Shaw" Pod warunkiem ,że otulona to kobieta . Na kafeterii nic nie jest pewne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobiepan
' 19:11 [zgłoś do usunięcia] solansz kochana jestes otulona " No chyba se jaja robicie !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×