Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość początek liceóm
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex to lot balonem a nie
wiercenie korytarza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielki wstęp za free
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielki wstęp za free
w zamian za loda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się nie zauważyć czepiania. nie musialam wychodzic za maz, moglismy dalej sobie zyc w konkubinacie. Ale chcialam wziac slub z NIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On swoja chec malzenstwa zadeklarowal sporo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacie trzeba dosłownie
bo może nie złapać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z całkiem innej beczki. Wczoraj opublikowano raport sejmowej komisji śledczej w sprawie śledztwa dotyczącego zabójstwa Olewnika, czy jakieś media zająknęły się choćby o rewelacjach jakie zawiera? Radio zet nawet nie wspomniało. Bo takie mam ustawione w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj mówili ...
tok fm się zajaknęło trza słuchać Myrevin uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj mówili ...
wola dwóch osób do małżeństwa nie jest konieczna we wszystkich krajach na swiecie , wciąz jeszcze są kraje gdzie ojciec decyduje za córke za kogo ma wyjsc za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie stacje zainteresowanie faktycznie duże. I co tok fm rzekło o tymże raporcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj mówili ...
ano to rzekło że jakiś biegły uznał iż Kościukowi mógł pomagac ktoś w samobójswie i kilka innych uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są jeszcze koledzy
Ludzie nieraz wygrywali duże pieniądze w loteriach, ale przypadek Alexandre (nazwisko nie zostało ujawnione) jest absolutnie niespotykany. Mężczyzna, mieszkaniec Calvadosu w Normandii, na północy Francji, przez większość swojego życia pracował jako kierowca w firmie transportowej. Gdy skreślił 6 poprawnych cyfr, postanowił wykupić przedsiębiorstwo przeznaczone do likwidacji. Jak później mówił "Le Parisien", postąpił tak, jak uważał za słuszne. Mógł uratować 13-14 kolegów przed wyrzuceniem na bruk, więc zainwestował kilkaset tysięcy euro. Co ciekawe, nie zwolnił nawet swojego byłego szefa, bo było mu go szkoda. Sam został prezesem, jednak nie zrezygnował z jeżdżenia ciężarówką. - Zrobiłem, co trzeba. Byłem jedynym potencjalnym nabywcą - powiedział Le Parisien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/kc3q NIe interesuje mnie życie innych, ale tu wyjątkowo przeczytałem artykuł, nawet to na forum jechano że kolejna głupia Polka olana przez gwiazdę, prawda najwyraźniej jest zupełnie inna. I na marginesie, mnie się ona nie podoba, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Przypadki niespotykane paradoksalnie są zauważane gdy się ktoś z nimi spotka.} ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj mówili ...
rozumiem otulona ale twoja wypowiedź nosiła charakter uogólnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ale lufe mogłaby mi
przeszlifować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W raporcie jest o tym samobójcy, który ponoć zabił, sekcja zwłok wykazała że go powieszono, miał ślady trzymania za ręce i na szyi ślad zadzierzgnięcia. Oczywiście ślad po uduszeniu wskutek powieszenia też jest. http://pl.wikipedia.org/wiki/Zadzierzgni%C4%99cie Mimo tego prokuratura umorzyła śledztwo. Czy do kogoś dociera jakim krajem jest Polska? No i milczenie mediów, zdumiewające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powód był jasny, pieniądze. Zdumiewające jest działanie organów wymiaru sprawiedliwości.. sekcja zwłok wykazuje że prawdopodobnie powieszono zabójcę, prokuratura po prostu to olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam nikogo z tej rodziny, więc bez wstydu mogę się przyznać że są mi obojętni. Jeśli cierpią mogę im tylko współczuć. Natomiast to jak działa aparat sprawiedliwości sprawia że czuję się i strasznie i śmiesznie. Kto tak naprawdę rządzi tym krajem. To niby bredzenie Mikkego czy Michalkiewicza o służbach specjalnych rozdających karty przestaje wyglądać jak bredzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/kc4c Chyba jak bym miał te 15 000 dolarów to bym się skusił.. no ale miesiąc to ja bym tam nie chciał być.. no góra dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam w wojsku można było skorzystać z prysznica raz w tygodniu i wtedy też byłą wymiana bielizny na wypraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona wie, że nie zna dnia
i godziny, stąd stała gotowość higieniczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dwóch latach postu
nie może sobie pozwolić na stratę choćby najmniej atrakcyjnej okazji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×