Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ,...i juz
dlaczego Arabski mordy nie otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
kto naprawde gra, no kto... ano... moze ty nie łykasz tych informacji, ale niestety wielu tak...wiec sie tak nie ekscytuj.... nie ekscytuje sie tylko uwazam że jak ktoś nie ma pomysłu na zycie to zwala wszystko na innych i taki jest PiS. jakby miał jakis naprawde konkretny sposób na uzdrowienie panstwa poza obiecankami że wiecej swiatyn stanie to mysle ze i media by o tym bebniły. Dzinnikarz to tez człowiek i obywatel tego kraju on tez chce życ godnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
" A oni jak zwykle nie rozumieją." Tak , nie rozumieją ..... a kto to są ci ONI ? Może to ci ONI mają 51 % słuszności ? To , że Jarosław Kaczyński będzie wykorzystywał katastrofę w kampanii to pewne . Po prostu tego nie da się w żaden sposób obejść , pominąć . Zawsze , nawet z dobrą wolą kandydata ( w co nie wierzę ) widmo tej tragedii i JK , jako dotkniętego ją zawsze nad tymi wyborami unosić się będzie . I najlepiej by było , żeby nie startował . Ale wystartować musi bo w PiS brak innego kandydata . Jedynie Jarosław Kaczyński daje cień nadziei na prezydenturę dla PiS . Ale myślę , że " ONI rozumieją " i nie dadzą mu nawet tego cienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto naprawde gra, no kto...
nie obywatelu, nie ucinam rozmowy, tylko musze odejsc od komputera, poza tym i tak sie nie dogadamy, wiec po co marnowac z godzine jak i tak kazdy ma swojea racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" obywatelu --dlaczego twoj rzad nic nie robi w celu uzyskania wyjasnien na temat katastrofy? dlaczego klich milczy ? " To także Twój rząd. nie tylko mój . Ja wielokrotnie krytykowałem PO tutaj oraz Klicha . :-) dlaczego milczy --->>> nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto naprawde gra, no kto...
obywatelu, politycy tez reaguja na chamstwo i podłosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kto naprawde gra, no kto... nie obywatelu, nie ucinam rozmowy , tylko musze odejsc od komputera, poza tym i tak sie nie dogadamy, wiec po co marnowac z godzine jak i tak kazdy ma swojea racje... " Moja racja mojsza niż Twojsza :D Masz rację . dzieki za wyjaśnienie. To moze nie rozmawiajmy jak musisz iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjaśnienia katastrofy
będą możliwe o przebadaniu czarnych skrzynek czyli za pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
niee to nie moj rzad to rzad który ty popierasz nie widzisz ze maja pełne rece roboty a nie robia nic oddali wszystko w rece rusków a my mamy czekac??az Rosja ustali i im powie ? onie nie umieja nic zdziałac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
obywatelu --dlaczego twoj rzad nic nie robi w celu uzyskania wyjasnien na temat katastrofy? dlaczego klich milczy ? " Nie wiem po co komu te wyjaśnienia?:P dobrze ze nikt przed wyborami nie chce tej prawdy. bo jesli Kaczynski kazał lądowac to bedzie zle dla PiS jak to zły pilot czy stary samolot to bedzie wina PO i takie info przed wyborami zachwiałoby relatywnemu wynikowi wyborów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
... winni kłótni ... tyle , ze PiS stale i ze skłonnościami wrodzonymi , a PO ot tak na odczepne z dużą dawką satyry i politowania dla "przeciwników"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
powiedz mi gdzie sa telefony ofiar ich laptopy słuyszałes o transportowym Ile ktory był nad tupolewem?? Gdyby Tusk nie był ciotą zażadałby aby polska przejeła sprawe tak jak było to w chorwacji po katastrofie amerykanskiego ministra handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie widzisz ze maja pełne rece roboty a nie robia nic oddali wszystko w rece rusków a my mamy czekac??az Rosja ustali i im powie ? onie nie umieja nic zdziałac? " Skąd wiesz co widzę a czego nie widzę :-) Nie potrafię ocenić czegoś na czym się nie znam, nie kieruję się emocjami. Mogę jedynie wsłuchać się w wypowiedzi specjalistów. Taki np Edmund Klich krytykował rząd za śledztwo ... ja mam szum informacyjny w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] taaaak ... ... winni kłótni ... tyle , ze PiS stale i ze skłonnościami wrodzonymi , a PO ot tak na odczepne z dużą dawką satyry i politowania dla "przeciwników" Podzielam tą opinię ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
Gdyby Polska prowadziło sledztwo byłoby juz wiadomo czemu ALE zeby sie postawic ruskom tzr miec jaja Niestety w rzadzie RP nikt jaj nie posiada same cioty tam siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
a kto leciał samolotem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota oksana
nienawidzę POPISÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
a ruskie nie maja nic lepszego do roboty ,tylko załatwiać jakiegoś prezydenta z sąsiedniego nic nieznaczącego państwa . A wszystkie komisje trzymają mordy na kłódki do póki kompleksowo nie sprawdzą wszystkich wersji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
tu nie o samolot chodzi ale o ludzi ktorzy byli w srodku Ił który krazył nad smolenskiem spowodował ze nasi nie mogli ladowac Oczywiscie to co Ruskie ustala Pojeby przyjma za prawde OH OH Putin przytulił Donka i musie miekko zrobiło?? co za POmioty a nie rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Gdyby Polska prowadziło sledztwo byłoby juz wiadomo czemu ALE zeby sie postawic ruskom tzr miec jaja Niestety w rzadzie RP nikt jaj nie posiada same cioty tam siedzą " wg mnie Premier Tusk nie zasługuje na taką opinię nie znam się też na regulacjach prawnych które regulują kto prowadzi sledztwo w takim przypadku być może krytyka rządu jest tutaj zasłużona... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
shatyn jestes głupszy niz przypuszczałem dotychczas Stratą jest dla ciebie samolot a nie Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
Gdyby Polska prowadziło sledztwo byłoby juz wiadomo czemu ALE zeby sie postawic ruskom tzr miec jaja Niestety w rzadzie RP nikt jaj nie posiada same cioty tam siedzą A po co się im stawiać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
Jak ktoś się Ruskim nie stawia i nie jest USA to raczej o nim mówi się mądry , rozsądny , przewidujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
Dzisiaj Premier przemówi ! Ma podać pierwsze konkretne ustalenia . A nie bajdurzenia z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
no i to własnie jest Polska miec w dupie i czekac az CAR putin cos powie a potem wierzyc w to gdzie sa komorki ofiar w tym prezydenta i generalicji tam moga byc przeciez tajne dane ale rzad??? ma w dupie Prtzeciez oni maja teraz wazniejsze sprawy np walke o zyrandol dla muła i kobyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccdccvfvfvbgbtgffededfffgg
a ja się pytam gdzie Giertych jest mają być sztandary Polska Biało-Czerwona POLSKA KURWA JA SIE PYTAM WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×