Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Znaczków ? Na... ... Ciele... już ty lepiej nie wnikaj gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migalskiego? Czy jakiegoś innego masz na mysli? Konkrety, proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike... Bądz troche wyrozumiała dla biednego Shatyna... Bo ja i tak Cię lubie... przecież jestem dlatego radzę nie wnikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> 21:52 [zgłoś do usunięcia] ike oficjalnie pragnę sprostować, że nie posiadałam nie posiadam i teraz to już na pewno posiadać nie będę!! -żadnego projektu o nazwie samanta lisiczka i w przypadku dalszego podpierania się moim dobrym imieniem zmuszona będę nałożyć opłaty w formie znaczków iftar dzięki za donos nie tłumacz się mleko się rozlało :P poza tym mój(nasz) bratanek jest przecież syfilitykiem...ee..flisakiem...yyy.. no zbiera znaczki tak więc nie rozwijaj tutaj rodzinnego biznesu ponad miarę :P obstawiamy 2 turę w prez : SL > Komorowski, Kaczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeee, sama się domyśliłam:P Ja go dziś chyba rano w korku słyszałam i nie mogłam uwierzyc, a potem się dziwił, że nie chcieli mu otworzyć przewodu habilitacyjnego na tym i tamtym uniwersytecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sjatyn, dla mnie nie ma czego obstawiać. To oczywista jak mawiał jeden z uczestników 2. tury:P No chyba, że stanie się coś nieprzewidywalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż niektórzy zbierają znaczki inni podpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike:D:D:D:D:D:D:D A ja powiem tak: media szukają wśród kręgów akademickich komentatorów i są ciekawe postacie, ale one nie chcą komentować. A niech się dorabia...jego profesura natomiast pozostanie po czymś takim marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn uprzejmię donoszę :D :D jako judaszowaty fałszywy obywatel i pragnę cię poinformować o ciekawym cytacie z otulonej bananem .. wiem że zbierasz co lepsze kwiatki ( jak znaczki lub monety ) :D :::: " jak na razie ty sie wpieprzylas w ten topic i sie szarogesisz od kilku dni, nie majac nic zupelnie sensownego do powiedzenia bo wiekszosc twoich plodow umyslowych nawet dla przecietnie inteligentnej persony jest zwyczajnie nie zrozumiala..za mloda jestes i wiele jeszcze sie uczyc musisz zeby moc mnie pouczac mam nadzieje ze chociaz to przeczytasz ze zrozumieniem " to było do --->>> xcape scream privace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O krok od kolejnej tragedii? Samolot z Borusewiczem ugrzązł Bogdan Borusewicz, fot. Bartłomiej Zborowski PAP Czy polskie władze potrafią się uczyć na błędach? W półtora tygodnia po tragedii pod Smoleńskiem na pokład jednego samolotu wsiedli marszałek Senatu Bogdan Borusewicz i jego dwóch zastępców - informuje tygodnik "Wprost" na swoich stronach internetowych. Samolot miał spore problemy z wystartowaniem. http://wiadomosci.onet.pl/2161827,11,o_krok_od_kolejnej_tragedii_samolot_z_borusewiczem_ugrzazl,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oto pierwsza tajemnica smoleńska" TVN24 - Tragiczna katastrofa lotnicza pod Smoleńskiem pozwoliła odkryć głęboko skrywaną przed społeczeństwem tajemnicę. Jedną z pilniej strzeżonych w III RP. Tak niewiarygodną, że jej ujawnienie prawie dla wszystkich było szokiem. Część jeszcze się z niego nie otrząsnęła - pisze, w dość ironiczny sposób, na swoim blogu w Onet.pl Joanna Senyszyn. - Oto pierwsza tajemnica smoleńska: Polska scena polityczna składa się z "wybitnych Polaków". "Prawdziwych patriotów", "gotowych za prawdę płacić własnym życiem". "Wspaniałych", "szlachetnych", "wiernych sprawom, niezłomnych, silnych". "Pasjonatów dobra wspólnego, pasjonatów Rzeczypospolitej" - pisze Joanna Senyszyn wyliczając jeszcze przez dłuższą część wpisu cechy "wybitnych Polaków". http://wiadomosci.onet.pl/2161600,11,oto_pierwsza_tajemnica_smolenska,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pięknych kobiet nie boje, Ike... yyyyyyyyyy ten no wracając do polityki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×