Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość dużo za dużo
:classic_cool: Wg mnie jesteś Myrewin. Serial "Ally McBeal" stworzył pojęcie 'fiszyzmu', na nas spoczywa stworzenie pojęcia 'myrevinizmu' i ugruntowanie jego pozycji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baw się dobrze i wyhacz
cycatego lachona :classic_cool: a co masz do schabu z rękawa? przecież to najlepsze mięcho, bez żadnych konserwantów polepszaczy i całego chemicznego syfu, na kanapkę pyszotka :classic_cool: ps. o której hepi ałer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytuje mnie niemożebnie
"małżeństwo" z reklam knorra, musiałem to z siebie wyrzucić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kurczęm poszalałeś
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepi ałer już trwa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pozdrufka dla mrufka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki, przekażę, jak wstanie
To 'małżeństwo' jest małżeństwem w rzeczywistości. Ale fakt, wyjątkowo irytująca jest szczególnie Hermanowa, bo Brzozowski to nie ma chyba kontaktu z rzeczywistością :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc właśnie
tego nie rozumiem, że nagle Polacy stają się naczelnymi tucznikami Europy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli Rzepa kłamie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, nie umiem ocenić
bo jedyne kraje, w których mogłam zaobserwować tubylców to Niemcy (wschodnie landy, 80% to starcy), Czechy (chyba szczuplejsi od Polaków) i UK (wysyp otyłych dosłownie wszędzie. Kumpela na angielskim żarciu przytyła prawie 30 kg i ni chooya nie potrafi zrzucić). Pewnie otyłość na skalę makro to skutek przetworzonej żywności, braku czasu, a tym samym braku ruchu. Zresztą, walić to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam samozaparcie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem właśnie człowiekiem, który jest najbliżej prawdy, ponieważ jestem oddalony od rzeczywistości o dobre sześć piw(nie liczyłem, piszę składnie więc osiem też wchodzi w grę)więc za prawdę powiadam wam, dopalaczom jako jeden z nielicznych krajów(joke) potrafiliśmy powiedzieć nie, narkotykom też mówimy od wielu już lat nie. Wniosek? Przy odpowiednich oczekiwaniach narodu, wyrażanych w sondażach ten rząd ma szansę równie skutecznie zwalczać otyłość. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisałem, nie liczyłem.. czuję się jak bym wypił sześć, zwisa mi wszystko. Po czteropaku nawet mocnego piwa tak nie mam. :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, oczywiście na zwalczanie otyłości tez potzrebna jest kasa. nałoży się dodatkowy podatek na produkty powodujące otyłość. Podatek nie obejmie otrębów i macy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jutro chrzanimy wybory? } Ja nie zamierzam tracić na nie czasu.. choć chodzi mi taka myśl by zagłosować na Korwina. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupot białych mew (tak mówi praktyka pijaka) grozi mi jedynie po wódce i to pod warunkiem że mnie ktoś namówi na wypalenie papierosa, bo po wódce mam ochotę zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogięło Was z tym Korwinem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopata na prezydenta
stolicy? Pewnie na początku byłoby wesoło. Na szczęście nie będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie palę 9 lat. Z małymi wyjątkami przy picu wódki. Ostatni raz piłem gdzieś na początku września. Zazwyczaj(jak nie zapalę0 piję, piję.. i rano budzę się, jak bym nie pił w ogóle. Bardzo rzadko lekko mnie suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie utopia, gdzie logika?
Aha, Eva Longoria jest bardzo bardzo złą aktorką. Tak fatalną, że nawet nie nominują jej do Złotych Malin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona co się stało
z twoim mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona co się stało
zostawił cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie utopia, gdzie logika? } To co nazywane jest utopią niekoniecznie jest nielogiczne, z punktu widzenia logika rzecz jasna. Utopia to coś niesprawdzającego się w rzeczywistości, ale to nie znaczy że jest to nie logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawił ja zeby mogła
wpaść w ramiona słodkiego Myrevinka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiadomo że ja słodki? :P Na prawdziwego kaca, wypijam jedno piwo, idę spać, budzę się nie mam kaca. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominam o ciszy wyborczej
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×