Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Eeeeee, to nie ma co szaleć, szukaj czegoś mniej kontrowersyjnego....przewodniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, ja od dawna uważam, że polscy politycy słusznie zasłużyli sobie na najniższy społeczny prestiż. tak powinno się ich traktować, nie zaś jako elitę władzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno koryto rózne ryjki, ta sama strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie polityka nie zapala. Mam swoje zdanie i tyle. Natomiast u nas w Polsce jest spora grupa ludzi owładniętych tak wielkimi emocjami,że nie kieruje nimi umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja namiętnie oglądam wszelkie filmy dokumentalne a nie "gadające głowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na "N" od miesiąca jest BBC Knowledge:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z moim dobraliśmy się, bo wiadomości mogą sobie gdzieś być, gdy jest jakiś dobry program dokumentalny np. o kosmosie:P:P:P:PWiadomo co wybierzemy;) Zwierzaki też są fajne. Ile żeśmy się naoglądali "Rezydencji surykatek";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy długo w ogóle nie mieli tv w domu, chyba ze trzy lata. W końcu ktoś nam dał telewizor! Ten szybko się zepsuł, kupiliśmy świadomie nowy, a do tego wszelkie zabawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
09:50 [zgłoś do usunięcia] iftar Ksiądz wyszedł poza sztywne polskie ramy i dostał za to po łapach. http://tnij.org/kpph Kuria biskupia widać nie ma większych problemów... >>>>>>>>>>>>>>>> A nie jest to czasem obraza uczuć religijnych ? Sprawe należy zgłosić do prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .............. otulona
20:00 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem im dluzej jestem w PL,tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze politycy sa wszyscy tacy sami,nie ma znaczenia tak naprawde zadna opcja polityczna,by po przejsciu do innej nie "piac" na odwrotna nute..od 20 lat te same twarze,te same uklady,tylko dla mediow wywiady w innym tonie,politycy to najlepsi aktorzy,ktorzy graja za nasze pieniadze,i niestety czasami naszymi pieniedzmi..coraz bardziej dochodze do wniosku ze nie ma sie czym niestety emocjonowac,szkoda nerwow >>>>>>> a widzisz dziewczyno, jeszcze trochę tutaj bedziesz i dojdziesz do wniosku, że Polacy, którzy mieszkają więcej jak 2-3 lata za granicami krraju nie powinni miec prawa glosu w wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ........ Anouk
zapomniałaś dodać , że samozwańcza elita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona, a może
płyte z muzyką klasyczna (jeżeli lubi słuchać ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"geniusze" z Hawkingem, Al-Khalili, Attenborough i Dawkinsem!!!!!! Albo profesorowie fizyki z chłopięcym wdziękiem prezentujący zagadki wszechświata (Basil Singer i Brian Cox).... I w jak prosty sposób, nauczyciele powinni siedzieć i podglądać, co robić, żeby nie przynudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płytę kupuje się trudniej, trzeba lepiej znać gust obdarowywanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię keksu;) Otulona, więc nawet gdybyś mi dała, nie położyłby mnie na łopatki:P Wybacz albo niech Twoja Mama wybaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli byłyby orzechy, nie spróbowałabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast za drożdżówkę mojej babci dam się pokroić. :) Czysta, tylko z kruszonką;) taką uwielbiam. Z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi, wyczuwam minimalną ilość. Całą sobą:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jutro mi upiecze, jest wniebowzięta, bo kupiłam jej dwa cudne sweterki. Samej jej ciężko wybrać się do sklepu, teraz w ogóle się kiepsko czuje, więc sama jej kupiłam trochę "na oko". Ale dobrze trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Japończycy mają nowy bullet train.... Żeby u nas na długich trasach pociągi jeździły z połową ich szybkości. Kto wymyślił tę zieleń, stare shinkaseny są pod względem barwy mniej eksentryczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidła ekonomiczne rządzące doborem się ludzi w pary. Czyli cała prawda o naszej "romantyczności";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy zakochalabys sie w biednym, uczciwym, prostolinijnym i przystojnym rolniku o mocnych rekach i po podstawowce? Dobieranie sie w pary to znacznie bardziej skomplikowany proces niz tylko uczucie. Szukamy poidobnych do siebie pochodzeniem, wyksztalceniem, stylem zycia i statusem. To mit ze przeciwienstwa sie przyciagaja...jest o tym fajna ksiazka. O 50 mitach psychologi. Czworka autorow. O ksiazce pisze na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dzieki kokardom Lotty na piersi Wertera romantyzm w narodzie kwitnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×