Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysłów brak

Pomysł na orginalny prezent urodzinowy?

Polecane posty

Może jakiś porządny kosmetyk? polecam cała serię Revitacell. Miałam serum do rzęs (pięknie mi odbudowało rzęsy po przedłużaniu), kremoserum na dzień i kurację do skóry głowy i włosów. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalny? a jaki budżet? ja bym postawiła na akcesoria motoryzacyjne i połączyła je i zapakowała fajnie np. total-care.pl/product-pl-236-COCKPIT-750-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH.html i total-care.pl/product-pl-242-Preparat-Szyba-400-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-pianka-preparat-do-czyszczenia-szyb.html mój facet byłby mega zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikirekicz66
Tutaj na prawdę jest wiele możliwości, ale myślę, że okulary wirtualnej rzeczywistości 3D będą świetną sprawą. Na stronie lefant.pl możesz je znaleźć ze świetnym padem i w zestawie tez kodem dostępu do tysięcy gier i filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKaa
Ja znalazłam prezent dla mojego chłopaka geeka gadżeciarza z brodą taki fajny fartuch który ma przyssawki po jednej stronie i można przypiąć tego fartucha do lustra w łazience przez co włoski nie walają mi się po całej łazience :D taki gadżet znalazłam na stronie http://www.sprytnygadzet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jakiś aparat fotograficzny? Ja dostałam na urodziny i od tej pory się z moim Panasonikiem nie rozstaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co prawda w doborze prezentu przeznaczonego Paniom nie pomożemy, jednak posiadamy całą masę produktów, które posłużą jako podarunki dla mężczyzn. Bowiem, jesteśmy sklepem internetowym Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas szeroki asortyment produktów – od eleganckich koszul, marynarek, po sportowe t-shirty i dresy. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. A znajdziecie nas tu → www.Ombre.pl W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą :) ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepolia
Ostatnio dla swojej przyjaciółki zamawiałam etui w sferisie , które sama zaprojektowałam, solenizantka jest zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha_95
Kup jej 10- 15 Black'ów, chodzi m o te napoje energetyczne i na każdym napisz coś fajnego np. na pobudzenie, na szaloną noc, na dzień pełen wrażeń, na dzikie tańce itp. Ja bym się ucieszyła z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_ra_ra
Agniecha_95 mega fajny pomysł! Idę dzisiaj po Black'i bo mój chłopak mam za dwa dni urodziny, haha, ciekawe co powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha_95
Klara_ra_ra, a lubi napoje energetyczne? Jak lubi to kup te Black'i i już, do tego jakiś prezent i gotowe. Mega kreatywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_ra_ra
Agniecha_95, no właśnie lubi i to bardzo. Kiedyś kupował Tigery, ale bolał go po nich brzuch i się przerzucił na Black'i albo czasami też kupuje Ngine. Dam znać jak zareaguje na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że fajnie dostać prezent osobisty. Ja ostatnio dostałam piękną porcelanową filiżankę. Naprawdę się ucieszyłam i zadowolona jestem mega www.duo-gift.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moliersa
Ja kupiłam swojemu chłopakowi pada do gier, znalazłam go w Teletorium i naprawdę jestem zadowolona z zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesławWszywka
Kubek mogłoby się wydawać, że takie prezenty jak kubek wyszły z mody w czasach, kiedy wszyscy byliśmy w szkole podstawowej i musieliśmy dawać sobie upominki z okazji nadchodzących świąt. http://twistys.pl/nieszablonowy-kubek-urodzinowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza_kaja
a może fajna piżama? w sklepie Rossli mają bardzo ładne wzory, sama taką dostałam na imieniny w prezencie od rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka66
Tak jak już wcześniej kilka osób napisało pościel bardzo fajny pomysł na prezent, widziałam w sferisie piękne komplety :) https://www.sferis.pl/szukaj?q=po%C5%9Bciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Faktycznie ładne te komplety pościeli są dostępne w sferise:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynthia78
Mi się ten pad do gier z Teletorium bardzo spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem świetnym prezentem mógłby być np kadr lub plakat z jakiegoś ulubionego filmu w formie obrazu na płótnie. Zamawiałam taki trzyczęściowy obraz z gwiezdnych wojen na http://digitaldruk.pl/ dla mojego męża i był zachwycony. Teraz na długi czas będę miała go z głowy jeśli chodzi o wystrój w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na tej stronie digital nie ma obrazów Star Wars?! Fakt, można je kupić w sieci na eplakaty.pl albo nicestuff.pl . Ale lekko wprowadzasz tu ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalnym prezentem urodzinowym mogą być zarówno rzeczy jak i przeżycia. Dobrym przykładem rzeczy może być coś trwałego, stabilnego i przydatnego w każdym domu. Obecnie dużą popularnością cieszą się zdrowe, świeże soki i koktajle - dobrą opcją będzie więc blender (tutaj kilka opcji do wyboru: http://www.eldom.eu/sklep/kategoria/blendery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak nie wiem co kupić na prezent zamawiam jakieś smakowite winko w Winezja, super wybór tam mają , wina z całego świata , nawet takie zestawy prezentowe mają w ofercie https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×