Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysłów brak

Pomysł na orginalny prezent urodzinowy?

Polecane posty

Gość gość
Fajnym pomysłem na prezent jest koszulka woolmed. Dzięki zastosowanie wełny owczej na plecach koszulki te wykazują właściwości prozdrowotne. Oryginalny prezent i jednocześnie zadbacie o zdrowie osoby obdarowywanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś blender lub robot wielofunkcyjny albo coś do łazienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinex
Kamera sportowa? Dron? Gadżety elektroniczne są całkiem fajne, ja zawsze kupuję je w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ostatnio miałam problem co kupić na urodziny. I znalazłam bardzo ciekawa stronkę www.pl.ericolusso.com . Stylowe i oryginalne Stojaki , Wieszaki oraz Barki na alkohol. Prezent okazał się znakomity, pasuje idealnie do wystroju no i oczywiście jest praktyczny bo można ładnie pokazać swoja kolekcję alkoholu. Polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma być orygnalny to najlepiej samemu taki zaprojektować. Może to być koszulka z nadrukiem, torba, plecak czy nawet kubek. W https://ideashirt.pl/ możecie zamówić takie rzeczy, a do tego jakiś wypad do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym coś chciała dla taty ale najbardziej to się cieszy z elektroniki.. sama nie wiem co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apila
Fajny pomysł z tą kamerką samochodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dobrym pomysłem są vouchery. Polecam New World 22 escape room na Nowym Świecie :) Jest możliwosc wykupienia voucheru dla większej liczby osób i zorganizowania wspólnego wypadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł na grawer jest idealnym i oryginalnym pomysłem. Z pomocą http://power-graw.pl wygrawerowałem moje i kumpla inicjały wraz z datą, kiedy się poznaliśymy. Był bardzo zadowolony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasitka
Kamerka sportowa to naprawdę fajny i ciekawy pomysł. Ja kupiłam taką swojemu chłopakowi. Znalazłam całkiem fajny model w Teletorium, całkiem przystępny cenowo. Mój M zabrał ją na wakacje i dzięki temu mamy wiele miłych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
Fajna opcja z zestawem głośnomówiącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa214
A co polecicie stronę z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waki
Kuzynce zdecydowałam się na zakup w sferisie powerbanku w kształcie szminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oryginalniejszych prezentów to dostałam lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. I raz od mojej przyjaciółki otrzymałam słoik z karteczkami za co mnie ceni. To było coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliin
Czadowy ten powerbank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuysLife
Zdecydowanie! Kosmetyki są super! Do tego warto dodać jakieś fajne akcesoria, np pędzel do pudru. Ja swój kupiłam w Annabelle Minerals i mogę spokojnie polecić, bo jest świetny. Rewelacyjnie rozprowadza puder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma być to prezent dla dziewczyny, to może odzież lub obuwie? To zawsze dobry i ciekawy pomysł na prezent, a niższe ceny i szeroki wybór można znaleźć na www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×