Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysłów brak

Pomysł na orginalny prezent urodzinowy?

Polecane posty

Gość gość
Jakiś sensowny pakiet z Prezent Marzeń. Kwestia taka, ile macie do wydania i jak dobrze znacie drugą osobę. Przecież wiecie, czym ta osoba się interesuje - możecie coś sensownego dopasować. Wiecie... jeśli ktoś boi się latać, to słabym pomysłem będzie lot awionetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlinarka
Świetna ta lampa 3d w sferisie, mamie się strasznie spodobała oczywiście musiałam ją dziś zamówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisss82__
lubię błyskotki w swoim mieszkania, dlatego na urodziny w tym roku sprawiłam sobie lampę Jadida z mlamp. teraz w salonie czuję orientalny, ciepły klimat :) i to całym rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saruniaa993
Ja jestem maniaczką świeczek, więc mnie zawsze taki prezent ucieszy. Polecam Wam szczególnie stronę naturalbee.pl, bo mają super ofertę. Kupisz u nich świeczki naturalne. Mnie podobają się te z wosku pszczelego, które zbytnio nie pachną, ale za to pięknie wyglądają i pięknie się palą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno doradzać ne znając gustu ani zainteresowań danej osoby, może coś z zakresu elektroniki? Na www.Bravis.pl jest teraz szereg promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycieczke na gruponie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś fajne buty na wiosnę? Ostatnio kupiłam mokasyny na renee i jestem bardzo zadowolona z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ona lubi herbaty to śmiało możesz kupować kolekcję herbat, akurat trafiłam ostatnio na fajny sklep. Zamówiłam sobie od nich parę herbat dla sprawdzenia i jestem zadowolona. Oto link do ich strony: http://www.teekanne.pl/shop/78-kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha15
ODKURZACZ heheh na www.izi.sklep.pl mają fajne oferty i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalena86
jesli szukasz naprawde oryginalnego prezentu, zapoznaj sie z oferta parawanow ze strony https://coolsciana.pl/ super, super sprawa, moja przyjaciolka byla zachwycona. a sklep rzetelny, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam oryginalnosc, jak solenizant ma ps4 to mozna mu wymienic na ps4 pro w media expercie i zgarnac spora znizke + dodatkowo duzy bon na akcesoria. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, brzmi elegancko. Jakieś szczególiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wan098
no u mnie playstation zalega, akurat wymienie na nowe, do tego jakas gra i najlepszy prezent bedzie ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stab
Nie wiem czy ktoś wspomniał o tym sklepie, ale od siebie mogę polecić sklep https://e-zegarek.pl/ Duży wybór, fajne zegarki, duże rabaty, profesjonalna obsługa, szybka dostawa. Czego chcieć więcej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona23xx
E-zegarek ma świetną jakość zegarków sama zamawiałam dla siebie zegarek Korsa wszystko oryginalne. Cena również przyzwoita polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii23r
Ja kupowałam w tym sklepie e zegarek.pl zegarek dla mamy w prezencie na jej 50 urodziny. Zegarek bardzo dobry pod względem jakości w sklepie dużo znanych marek jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola12s
Oryginalny? A zegarek nie byłby dobrym prezentem, kilka miesięcy temu zamawiałam zegarek dla męża na e-zegarek.pl i do chwili obecnej jak najbardziej mogę polecić ten sklep i produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UnaFantasma
Jeśli w środę to proponuję http://balomania.eu Jakby był w piątek, to można też pomyśleć o voucherach do kina. ; ) Uwaga na słodycze i takie rzeczy, bo różne w środku są rzeczy, a ludzie bywają uczuleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×