Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile lat ze soba jestescie?

ile lat ze sobą jestescie

Polecane posty

Gość siup siup
10 lat razem, bez zareczyn, bez slubu i tak nam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka40
21 lat razem, 17 lat po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjgyt
maomi... i myjeczka - co za zbieg okoliczności ;) Przygotowania ślubne w toku, zaklepane już wszystko co trzeba tzn kucharki, zespól , fotograf, fryzjer, kwiaty ksiądz, nauki przedmałzenskie już załatwione, jeszcze tylko 1 spotkanie w poradni rodzinnej i będzie spokój jeśli chodzi o duchowe przygotowanie do małżeństwa. Jestem na etapie wybierania zaproszeń, na dniach trzeba je zamówić i zacząć powoli zapraszać gości- wesele mamy na ok 200 osób więc troszkę zaproszeń jest do rozdania...Muszę zaklepać kosmetyczkę ale chyba do 21 sierpnia czas, zakręcę sie za tym pewnie w połowie maja. Sukienkę już kupiłam pod koniec marca, teraz tylko butki, stanik. Welon już mam, muszę kupić jakąś biżuterię. Ciągle nie mamy zaklepanego autka do slubu, ale tym ma się zająć narzeczony, niech wybiera co mu się podoba... Jak tam u Was przygotowania? Pozdrowionki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka89
6 lat razem, rok po zaręczynach, ślub za 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak oni wstawaja
razem 6 lat, bez zaręczyn, bez ślubu ja juz zbliżam sie do granicy wytrzymałości, jeszcze 2 miesiące bez zareczyn i pana miło pożegnam. podziwiam kobiety które czekały po8 lat i wiecej na oświadczyny. pewnie sytuacja podobna do mojej, zaczęliście jak byliście młodzi , potem studia i brak wpadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc nasza
dziewczynki powiedzcie mi .. czy jak zaręczałyście się to całkowicie byliście tego pewne? może mieliście jakieś wątpliwości ? kłótnię? myśli ze jednak to nie to albo to sensu nie ma?ja mam się zaręczać na dniach w sensie dostać pierścionek i dla formalności pytanie czy chce a później za kilka miesięcy ślub:) ale ktoś nie dawno powiedział mi ze nie jestem dojrzała na to i nam nie wyjdzie;/ kloce się z nim a raczej przegaduje i myślę czasami żeby rozstać się jak nie może zmienić dla mnie kilka rzeczy w swoim życiu przez które cierpię ale dalej jesteśmy. moje obawy to głownie stres i strach bo zanim nie było mowy o zaręczynach to nie rzucałam się ciągle o to samo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość nasza - wszystko zależy jaki kaliber maja te sprawy przez które jesteś nieszczęśliwa Bo jednak większość osób jakieś tam różne swoje obawy co do ślubu i małżeństwa ma. Jedni uzasadnione a inni nie. Dlaczego masz wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza milosc
złości mnie to ze nie postawi się rodzica tylko zawsze jest tak jak oni chcą. prowadzi on firmę mamy a jego ojciec ma swoja. to nie biedna rodzina no ale samochodu nie może sobie kupić a oni mu nie kupią;/ nie raz były problemy ze samochodu nie ma by przyjechać a mieszkamy trochę od siebie albo ze w domu musi zostać bo każdy gdzieś pojechał . jego rodzice ok, brat do dziewczyny ok , młodsze rodzeństwo ok ale siostra nie(w takim sensie ze jego siostra nie pojedzie nigdzie bez szwagra a on bez niej. ciągle tak się dzieje. choć jedno z nich mogło by zostać w domu , bo mają siebie na codzien a my nie;/ )jego rodzina robi wszystko żebyśmy mniej czasu spędzali ze sobą bo mój mnie zostawić nie chce i w tym postawił się tylko rodzicom.złoszczę się pewnie temu ze mam taki charakterek oraz ze ja potrafię postawić się a on nie. ale i tak kochamy się:) są ciężkie chwile ale zawsze razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefrerfse
nasza miłość... wspólczuję. i ty chcesz wchodzić w taka rodzine? oni cie nie chca a twoj facet to sory ale przydupas :O rodzicom nie umie postawic :O i ty chcesz z taką niezdarą i pokraka iść przez życie? będziesz miałą w nim wsparcie że hoho. a do tego jak ktoś ci dobrze wczesniej pisał, troche młoda jestes i nie dociarją i nie dotrą jeszcze długo fakty do ciebie. nie chciałabym wchodzić w taką rodzinę co mnie nie chca i kombinuja jak mnie usunąć :O kiedys ci sie znudzi a młodośc przeminie. szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza milosc
on jest bardzo zaradny, mi się zawsze postawi:)tylko nie chce dążyć do nie potrzebnych kłótni z rodzina. jego rodzina jest taka ze rozmawiają ze sobą tylko chyba o kasie i interesach:) nie akceptują mnie ale już od roku nie ma gadania na mój temat.tam raczej tatuś rządzi , taki pan i władca a kobieta to do rodzenia i obsługiwania go. mój chłopak to zupełnie inny jest niż on i cale szczęście:) mój x jak powiedział rodzica ze chce wziasc ślub ze mną to usłyszał ze to jego decyzja i tyle. nie jestem szczęśliwa z tego powodu ze oni mnie nie akceptują ale nie z nimi będę żyć. wątpię ze po ślubie będę mieć kontakt z jego rodzicami no bo po co mój nie chce ja również.mam się poddać temu ze oni uważają ze nie pasuje do mojego?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajże spokój kobieto, ślub bierzesz z ukochanym a nie jego rodziną :) lubić się nie lubicie i pewnie to nie zmieni się, noo może kiedyś.. ale chociaż tolerować, tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza milosc
ja raz za czas po marudzę po narzekam co mi nie podoba się i tyle:) i znów tak jak teraz jesteśmy szczęśliwi:) nawet jak jest " źle" w sensie ze narzekam i mowie co mnie boli to nie znaczy ze nie jestem szczęśliwa. każdy ma dobre i złe chwile i nie uważamy z moim x ze jesteśmy za młodzi na ślub albo ze rozwód nas czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie-znamy się prawie 3 lata-od sierpnia 2007, zaręczyny - luty 2009, slub czerwiec 2010:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znamy się prawie 3 lata- od sierpnia 2007, zaręczyny - luty 2009, ślub- czerwiec 2010:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz co zrobic
znamy sie od stycznia 2001...slub w grudniu 2002....rozwod prawdopbodobnie lato 2010r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 6 latach zaręczyny po 9 latach ślub w tym roku to będzie nasze dziesięciolecie ja mam 25 lat mój mąż ma 25 lat nie planujemy dzieci, chyba że same zechcą się zaplanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nn.
Zareczeni po 1,5 roku znajomości. Ze sobą 2 lata. Za rok ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
1,5 roku. on mieszka z rodzicami w tym samym mieście. ja pracuję, uczę się i mieszkam na stancji, staram się jak mogę, a on studiuje już 4 lata i jakoś końca nie widać. czasem wydaje mi się, że to związek bez przyszłości. z wszystkim radzę sobie sama, a jego wspieram jak mogę... skończę jako rozgoryczona matka polka z infantylnym imbecylem u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3lata razem ...
3 lata razem, od 2 miesięcy zaręczeni, za rok ślub. czyli w sumie będziemy razem 4 lata razem jak się pobierzemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata i 3 miesiace !
bez zareczyn i bez slubu. mieszkamy razem i kochamy sie na zaboj. ja 18 on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę
a ja 3 lata 8 miesięcy i tez nie ma zareczyn... nigdy sie nie doczekam chyba :(a on 5 lat starszy odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuh
zaręczyny po 3 latach, po roku ślub, za ponad tydzień druga rocznica ślubu, czyli jesteśmy razem 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
znamy się ponad 7 lat spotykaliśmy się w "młodzieńczych latach" :P potem nie wyszło a teraz jesteśmy ze soba od roku oświadczyny były 7 marca 2010 a ślub najprawdopodobniej 2011 24wrzesień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka-psotka
1 rok 7 miesięcy :) jesteśmy ze sobą Od 3 miesięcy jesteśmy małżeństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka-psotka
a zareczylismy sie po 2 miesiacach, wciaz jestesmy bardzo szczesliwi choc zycie koryguje wiele spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×