Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katis

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, żeby odstawić tabsy

Polecane posty

Chcę, muszę je odstawić, a waham się, bo nie znam innej równie skutecznej metody. Przetestowałam już 4 rodzaje tabletek i po każdych to samo: full skutków ubocznych, z depresją i nerwicą na czele. Chcę je odstawić, ale nie wiem na co wymienić. Spirala odpada, bo nie rodziłam, a planujemy mieć dziecko za kilka lat, poza tym panicznie boję się założenia. Plastry, krążek, zastrzyk- hormony, więc odpada Obserwacja ciała, mierzenie temperatury- mam nieregularne cykle, nieregularne miesiączki, poza tym po 2 latach brania tabletek na pewno będzie jeszcze gorzej pod tym względem, więc ta metoda również nie wchodzi w grę lady comp- nie stać mnie prezerwatywy- na samym początku związku mieliśmy problemy z zakładaniem, z pękaniem, większość była za ciasna, dobra na długość, ale za ciasna, członek wyglądał jak ściśnięty:P Co w takim razie polecacie? Wiem, że taka metoda, to żadna metoda, ale myślałam o stosunku przerywanym+ globulki. Mojemu facetowi nie przeszkadza stosunek przerywany, także nerwicy by się przy tym nie nabawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fago kawa marago
No jak wam nie przeszkadza perspektywa nieplanowanego dziecka (a nie nerwicy), to przerywany i globulki jest ok. Tylko, że od globulek można mieć infekcje pochwy albo zapalenie pęcherza - ja tak miałam. Może nie krzyw się tak na prezerwatywy, skoro piszesz, że to kwestia nieumiejętnego zakładania. Jak nie chcesz mieć dziecka, to po co świadomie prowokować los jedną z najbardziej zawodnych metod? Trudno ci coś polecić, skoro wszystkie metody ci nie odpowiadają. Pozostaje jeszcze wkładka hormonalna Mirena, ale kobiety też się różnie po niej czują. Poczytaj topik o laurencji33, która wpadła przy przerywanym... i nie tylko ona. W tytule coś o stosunku przerywanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz jednorazowo wydać więcej, to poczytaj pearly i lady comp - są bardzo skuteczne. Ja właśnie odstawiam tabsy i planuję zakup takiego urządzenia. Tu na forum jest potężny topic na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, przeoczyłam, piszesz, że jednak nie. Ew. można chyba kupić na raty, widziałam też używane na allegro. Ja w każdym razie się chyba skuszę na tę właśnie metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×