Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

Gość Magda236323
Przepraszam że tak bez linkow ale mam problemy z ich wstawieniem. Jeszcze te są smutne. MONIKA BRODKA-ZNOWU PRZYSZŁO MI PŁAKAĆ. ART CAFE-JUŻ NIE JEST SAM. Tomasz wachnowski-ona nie widzi mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ty nigdy nie smęcisz... :) ale jesli nie masz ochoty to nie mów nic wbrew twojej woli Tomasz Wachnowski - Ona Nie Widzi Mnie to jest piękne Ona nie widzi mnie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda- dzięki że się starasz...ale jak widzisz ja nie gustuje w polskich współczesnych..:) to raczej dla greena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka nie doceniasz polskich wykonawców :) Idę jeść. Dobranocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda236323
Nazar-moja wolność sylwia&mezo-nasza baśń kasia kowalska-nie mów mi kasia kowalska-kto może mi to dać kasia kowalska-cofnij czas Novika-kiedy będziesz zakochany farba-piosenka bez słów varius manx-ruchome piaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i się nie znam...ale nic na siłe, nie podoba mi się i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie nigdy nie odmówię lilciu :) właśnie miałem wczoraj gorszy dzień, powiedziałem ukochanej że nawet nie jestem wart z nią rozmawiać jest to prawda ale jednak boli. Mam ochote utopic cały ten smutek polej lilka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda236323
Więc dla innych:-) janusz radek-Nie widzę ciebie w swych marzeniach romeo i julia-przebacz mi vir-nie mów że nie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciota.....bo wstawiłam piwo do zamrażarki i zapomniałam o nim....no i teraz lody mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda236323
Shout-zabijasz mnie shout-przepraszam cię ira-bezsenni ira-nie daj mi odejsc happysad-długa droga w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda większość piosenek znam ale niektóre naprawde miło mnie zaskakuja np Shout zabijasz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się nawale w 3 dupy....i zakończe ten jakże żałosny dzień....a ja już nie jestem jakąś tam nastolatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja na weekend planuje odreagować wszystko :) ale i tak zmartwienia zostaja razem z kacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nympho
Anielsko orszak niech twa dusze przyjmie. zawsze przy niej płacze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×