Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

dobra ludzie spadam....wielkie dzięki copythat i wewo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...co by tu dzisiaj.....hmmm....Interpolu i placebo pewnie macie dosyć,co???:) ale ja ich kocham.....wewo pomóż!!!!! i inni też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfh- dzięki za 30seconds to mars:) słuchałam ich kiedyś....masz cos jeszcze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wewo-może i sie nie znam....ale wystarczy mi że mój sąsiad słucha tego łomotu:P masz coś jeszcze....coś z rocka z lat 70,80 może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam. Ale od tego jest inny wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka wszystkiego najlepszego spóźnione wiem głupio mi ale lepiej późno niż wcale...chyba... więc duzo, dużo szczęścia i zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Green:) u mnie...hmmmm....sesja się zbliża więc wypada wziąć się do nauki:) no i tym próbuje teraz zająć myśli...ale weekend się zaczął i znowu dobije mnie ta samotność...ale staram sie nie użalać nad sobą:) to chyba tyle....a co u Ciebie????? jak sprawy sercowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki green:) nie musiałeś...nikt mi nie złożył życzeń więc niech już tak zostanie... zawsze wszyscy zapominają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się lilciu nie zmieniło... przywykłem :) i tak samo jak ciebie dobija mnie samotność, trudno wszyscy całkowicie szczęsliwi być nie mogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze będziemy szczęśliwi Green:) wszystko przed nami.... no tak 20....ale nie będe nic zmieniać...niech już tak zostanie....i tak czuje się na więcej niż 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×