Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

Ale się smętnie zrobiło...będę się teraz użalać nad swoim marnym życiem....marny będzie ze mnie psycholog....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Chyba wystarczy na dziś. P.S. Odnośnie wieku. Moja Latorośl ma 20 lat prawie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewo- to tak jak ja...:) Dzięki wielkie...naprawde świetny gust...wpadaj tu częściej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilciu :) ty marny psycholog ? przeciez sama dużo przeżyłas więc wiesz jak to jest mieć pewne problemy:) Bedziesz znakomita Pani psycholog. No to wewo czas cię goni oj goni :P wpadaj częściej jak mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Sylver-love song to raczej wolna piosenka bo ten zespół gra muzykę dance trance ale także czasami popowe piosenki takie do wolnego tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Green, moje wsparcie:) Od 2 dni jestem w domu, i już mam ochote uciec....wytrzymam najwyżej do niedzieli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ludzie....Jakoś wyszłam z tego doła, po części dzięki wam:) Jeszcze teraz pare dni w totalnym otępieniu i zacznę w końcu żyć.... Tak czy inaczej,chce wam podziękować za zainteresowanie....mam pare nowych ulubionych piosenek:) temat się chyba wypalił, więc wypada go jakoś zgrabnie zakończyć....Ale jeżeli ktoś będzie chciał się jeszcze czymś podzielić to bardzo fajnie....będe tu zaglądać:) także śmiało dawajcie co macie.... Green zobacze wieczorem co znowu wymyśliłeś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewo- dzięki bardzo...od Ciebie piosenek nigdy dosyć:) mam nadzieje że będziesz jeszcze tu wpadał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewo- dzięki bardzo...od Ciebie piosenek nigdy dosyć:) mam nadzieje że będziesz jeszcze tu wpadał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne nie lubię tylo horrorów i tandetnych filmów akcji. Ostatnio spodobał mi sie film Adam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam najbardziej lubie filmy z lat 70,80 też...czarno-białe jak najbardziej:) nie lubie komedii romantycznych i ogólnie o miłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a ja o miłości lubię tylko takie ambitniejsze :) Chyba dlatego ze jest ona mi bardzo obca, nie ma jej w życiu realnym jest na ekranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×