Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość ewa0808
wogóle jaki zbieg okoliczności , wszystkie prawie na ten sam termin :) ciekawe której się uda, bo ja już wiem , że nie . :) nie czytałam waszych wszystkich postów, ale to wasze pierwsze dziecko? jesteście po ślubie? długo się staracie :) o ile mogę zapytać .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
Jesli chodzi o mnie to byloby pierwsze he ... a nei staralismy sie wczesniej bo porpstu sami jeszcze dzieci jestesmy.. :P ja 21 on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
no to ja jestem większe "dziecko" hehe :) mam 19 lat ,on 29 :) wiem wiem, dużo. razem od dwóch lat, zaręczeni, planujemy ślub. o dzieciaku często gadaliśmy, już kupę czasu, ja się trochę bałam, ale zawsze tego chciałam :) skończyłam szkołę, wybieram się na studia, i myślę że gdyby była ciąża to damy redę :) w sumie od ponad roku się nie zabezpieczamy (jak nie można to przerywany a jak można to do końca) i o dziwo jeszcze nie wpadliśmy. tylko na mnie nie krzyczcie, że młoda itd :P ja za dziećmi jestem szalona, u nas w rodzinie t każdym się zawsze zajmowałam, mój M. też bardzo lubi dzieci. :) i teraz miało być "co ma by to będzie: :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah dzisiaj mnie troche bardzoej podnrzusze pobolewało ale to pewnie przez @ bo jeszcze tydzien wiec juz mi daje znaki ze sie wybiera do mnie aaaa..... jak ja ją kocham :( a reszta jak było tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
no ja jestem z moim już jakies 6 lat.. praktynie od dzieciaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
90 ciekawa- gratuluję :) zaobaczymy jak to z nami będzie. tylko najgorsze jest to czekanie! a wy już dziewczyny czujecie @@ ??tak szybko? mnie zawsze brzuch boli tak tydzień , 5 dni przed :P a cycki trochę szybciej, ponad tydzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
905 ciekawa - bedzie dobrze :) wiec moja historia taka - rocznikowo 24 wiec dokladnie mam 23, 5 :P nie jestesmy malzenstwem , jestesmy w zwiazku od prawie 2 lat ale co nie co planujemy ze slubem itd :) on 26 nie stosujemy antykoncepcji zadnej , wczesniej przerywany , od jakiegos czasu sporego, w dni plodne na zewnatrz w dni nie plodne do srodka rowniez nie wpadlismy przez ten czas :P teraz tak wyszlo :D ze w dni plodne do srodka bo chcialam sprawdzic czy plodna jestem :D (wiem glupie hehe ) to tyle tej histori ale moj sie cieszy :D jak by co :D nawet wiedzial ze mam plodne :P ale czuje ze dostane okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
ja to zawsze ponad tydz przed czuje przed okresem takie burczenie w brzuchu , i potrzeba fizjologiczna daje w znaki jak zawsze :D:D wiec mysle ze okres dostane :) piersi mnie nie bola teraz , ale przed okresem pare dni sa zawsze ociazale . Pryszcze mi wyskoczyly :D w dodatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
mój też zawsze wie że mam płodne, i jak mu mówię, że nie może to środka to on się głupio cieszy i mówi że przecież lubię dzieci :) i ze fajnie będzie :) i że nie będzie musiała się już za tymi dzieciakami oglądać i będziemy mieli swoje :) ale powiem Wam , że z tego co się zaczytałam to kurde nie tak hop zajść w ciąże. niejedne to się lata starają a niby wszystko okej. więc ja nie wierzę żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my znamy sie od 7 lat, razem od 2,5. i tez sie nie zabezpieczamy zawsze przerywany, no teraz było inaczej :P ja zawsze bóle przed @ mam tak tydzien przed. a teraz tak szaleje... niewiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
najgorsze jest to czekanie , bo nic innego nam nie pozostało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
10] 19:44 [zgłoś do usunięcia] ewa0808 mój też zawsze wie że mam płodne, i jak mu mówię, że nie może to środka to on się głupio cieszy i mówi że przecież lubię dzieci i ze fajnie będzie i że nie będzie musiała się już za tymi dzieciakami oglądać i będziemy mieli swoje ale powiem Wam , że z tego co się zaczytałam to kurde nie tak hop zajść w ciąże. niejedne to się lata starają a niby wszystko okej. więc ja nie wierzę żeby się udało. twoj podobny do mojego :D w tamtym miesiacu czy 2 temu , ja mowie ze mam plodne by nie spuszczal sie a on kreci mina no chodz...:D ale posluchal mnie :P to samo sobie mysle ze tyle czasu sie staraja i nic a mi by sie mialo za 1 razem udac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
no to czekanie ale jeszcze tydzien i 2 dni :D i bedziemy wiedziec :D:D ciekawa jestem ktorej z nas sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
no ciekawe której się uda, czy którejś wogóle :) fajnie by było gdyby wszystkim :P ale to by było chyba zbyt piękne. :) taaa tak to jest z tymi facetami :) wszyscy równi widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
cieszmy sie ze na takich trafilysmy :) eeee tam wszytskie bedziemy wczesniej czy pozniej :D no 901501 ciekawa no ze za to niezabezpieczanie sie to powinnysmy juz bawic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
no to ja też uważam, że za to "ryzykowanie" to już w pieluchach powinnyśmy siedzieć :) ale przyjdzie i na nas czas mówię Wam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
pewnie ze przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
tylko ciekawe kiedy:P wiecie co , chciałabym zobaczyć dwie minuty swojego życia za jakieś 5 lat. :P co będę robić, ile będę miała dzieci, czy wogólę będę miała i jak się życie ułoży bo jak wiadomo różnie to bywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę, jestem wyjątkiem :D Najbardziej typowa wydawałoby się, a jednak na tym topicu wyjątek :D Bo po ślubie 9 miesięcy i planowo za miesiąc miałam rodzić... :( Teraz to już nic nie planujemy, tylko byleby w ogóle było... :( A do koleżanki co ma 21, wcale nie uważam, że za wcześnie. Lepiej teraz niż jak ja, prawie pod koniec szans, bo kończę 28 lat w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
hehe ja też nie uważam że to za wcześnie :P :P ważne by dziecko było chciane, kochane i żebyśmy byli zdolni zapewnić mu godne warunki do życia .:) to chyba najważniejsze. ile dzieci?? hm... ja bym chciała 2-3.(raczej 3) a Wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
za nic w świecie nie chciałabym mieć jednego dziecka. no chyba że albo jedno albo wcale to wtedy wolałabym jedno :) fajne takie malutkie dzieciaczki :) chciałabym już mieć swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
no ja np mam siostrę o 5 lat starszą i jakoś nie mam z nią wspólnego języka i mam brata 10 lat starszego za to nim dogaduje się super i za nic w świecie bym go nie zamieniła na innego :) starszy brat to super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
wiec odp na pyt ile chcialabym miec dzieci narazie jedno ale marzy mi sie 3 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×