Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość 901501 - ciekawa :)
Myśle ze jeszcze zawczesnie na objawy, ale która ich nie szuka:) topik sie zamiena w staraczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
Faktycznie topik zamienia sie w staraczki:) JoannaJ - faktycznie 16dc to za wczesnie na objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
mysle ze autorka miala na mysli dzien cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
dc - dzien cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
hej wam tez sie wstawiam na topik :) 🖐️ po lapce dla kazdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
Hej dziewuchy:) i jak tam?? sa jakies nowe "urojone" objawy?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ... u mnie bez zmian :) ale juz sobie przetłumaczyłam ze nic z tego chyba nie bedzie. ale mamy maj wiec... :D nowe szanse .... hehe a wy wymysliłyście sobie coś??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie tłumaczę, że pewnie nic z tego nie będzie. A tak w ogóle, to mnie zastanawia cały czas ten przypadek ciąży pod koniec cyklu. To znaczy że w cyklu owulacja trwała tak długo? Były dwie czy jak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
901501 - ciekawa :) - no ja tez tak przypuszczam, ale zaczelam sie coraz bardziej nakrecac...z czego dumna nie jestem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
Kotka Mruczurotka - mnie tez to zastanawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Do KOTKA MRUCZOTKA o ile jeszcze się pojawisz na formu..wiek ciązy liczy sie najczęsciej od pierwszego dnia ostatniej miesiączki i według takich obliczeń powinnam być w 9 tygodniu ciąży a z usg przezpochwowego wyszło że jestem w 5 tygodniu..wszystkiego dowiedziałam się oczywiście podczas wizyty u lekarza..taż mi sie to wydawało nie mozliwe ale lekarka mnie uspokoiła i powiedziała że nie ma się czym maartwic i ze to dosc czesto spotykana sytuacja..a poniewaz miałam odklejajaca sie kosmowke wiec dostalam lekarstwo na podtrzymanie a dwa tygodnie pozniej bylam do kontroli i bylo juz widac pulsujacy punkcik czyli bijace serduszko ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Szczerze mowiac to nie pamietam zadnych szczegolow bo staralismy sie o dzidziusia juz od pazdziernika wiec kazda pojawiajaca sie miesiaczka doprowadzala mnie do szau ;) wiec w styczniu jak dostalam okres postanowilam nie obserwowac, nie mierzyc i nie stresowac sie tym ze nie jestem w ciazy i prosze bardzo to bylo chyba najlepsze antidotum :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
zglaszam sie na topik :) no ja mam miec okres 9 maja , wczoraj mialam burczenie takie a dzis mnie pobolewa jak na okres , (zawsze tak przed czasem mam ) wiec mysle ze sie nie udalo :( ;) choc szkoda nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - tez sie nakrecilas widze hehe:) o mnie jeszcze nic nie boli...ale i tak mam przeczucie ze nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
nie nie nakrecilam sie :) pelny luz ale mysle ze sie nie udalo bo zawsze tak mam z tym brzuchem jeszcze przeddddd okresem sporo wiec mysle ze nici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Pamietam jak w lutym czekajac na okres czulam strasznie rozdraznione sutki no ale zeby sie nie nakrecac mowilam sobie ze to pewnie przez spozniajacy sie okres a tu sie okazalo ze okresu nie bedzie.. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Trzymam za was kciuki i wiem ze bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
no wlasnie czytalam, ze wiekszosc dziewczyn mialo normalne bole jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
tez o tym czytalam , ale zobaczymy w koncu jeszcze 2 tyg prawie zostaly :) choc ja trzymam rowniez za was kciuki bo ja wam napisze 9 ze okres nadszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
A co do urojonych objawów to chyba większość z kobiet które chcą miec dziecko takie ma.. :))) oj jak sobie przypomne jak piersi swoje ogladalam czy sutki czasem ciemniejsze sie nie robia albo czy nie sa wieksze itp normalnie nie dowiary :))) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
mi w tamtym roku sie okres spoznil choc zawsze co do sekundy dostaje :D tez myslalam ze jestem w ciazy ale piersi mialam o dziwo nie bolace , choc przed okresem mnie bola a wtedy nic zrobilam test w ciazy nie bylam :D a okres przyszedl tydzien po :P:D a teraz zobaczymy 9 maj tuz tuz :) nie nakrecam sie choc mysle ze sie nie udalo , gdzie tam za 1 razem mialo by sie udac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×