Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość czy czy czy czy
niedlugo sie wszytsko okaze jak i co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
najgorsze to jest to: zapale sobie - a moze nie bo mozliwe ze jestem w ciazy, pojde sobie na piwko - a moze nie bo mozliwe ze jestem w ciazy... itp.. ;) mialam normalnie zyc jakby nigdy nic, ale nie da sie :) czasem wolalabym nie wiedziec kiedy jestem plodna itp dopiero ciaza bylby niespodzianka! a nie takie wyczekiwanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 901501 - ciekawa :)
ja mam to szczescie ze nie pale, i nie lubie alkoholu :D ale rozumiem człowiek sie martwi bo jak by czasem to lepiej uwarzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
ja pale :O ale jak bede to nie zapale choc teraz z moim sie przekamazamy ze on ze tak bede a ja ze nie :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja tez pale...nie duzo ale jednak...;) jak bede to palic na pewno przestane palic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 901501 - ciekawa :)
oj coś czuje ze bedziecie musiały przestac:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
zreszta ja tak kocham ogladac lozesczka posciele :D:D meble :D wozki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
no a ja sie rozkrecilam teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
lozeczka *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 901501 - ciekawa :)
a mnie serce sciska jak wchodze do sklepu dla dzieci... wszystko takie fajnie :D malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
no mi tez sie podobaja sa takie milutkie takie urocze a slodkie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
a dziewczyny ile wiosenek macie albo rocznikowo ? ja 86 ;) bede miec 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 901501 - ciekawa :)
dziewczyny ja sie zbieram... dobranoc:) mam nadzieje ze bedziecie zaglądac na topik ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a co myślicie o tym... 1 maja mam mieć @. Dwa tygodnie temu, dzień albo dwa przed płodnymi, było do środka i ostatnio źle się czułam (wyczekiwanie objawów:P) Więc wczoraj rano zrobiłam test, ale wyszedł negatywny... Czy może jest nadzieja, że zrobiłam go za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 901501 - ciekawa :)
zanim sie nie zmyje ... :D myśle ze troche za wczesnie lepiej poczekac do spodziewanej @ albo ok. 20 dni po stosunku. jak dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka twierdzi, że do trzeciego miesiąca ciąży miała normalną miesiączkę... Ale ja sobie nie wyobrażam moich bolesnych, skrzepowych miesiączek i ciąży obok nich... Ale nawet jak już dostanę @ to i tak jeszcze się łudzę i boje się brać leki przeciwbólowe, bo jakby co... Ale oczywiście jest g..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
zgadzam sie z 901501 - ciekawa :) najlepiej poczekac do terminu @ wiem, ze to trudne;) ja tez juz zmykam dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
poczekaj na przyjscie okresu test wykonuje sie prawidlowo jak okres sie nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
i dobranoc 905..ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jakby coś było, to już by chyba pokazał... Załamię się, jak znów przyjdzie okres :( A co do wcześniejszych wpisów, to moja ginekolog twierdzi, że w ciąże można zajść zawsze, nawet w okres o czym gdzieś czytałam. Ale mogła tak powiedzieć, żebym się upomniała o tabletki anty i dała zarobić... Choć z lektury internetu wiem, że nic nie ma niemożliwego w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakaj23
Ah dzieczyny ja chciałam powiedzieć tyle, ze jestem w 10 tyg ciąży z czego bardzo się cieszę ale zaszłam pod koniec swojego cyklu i ponoć nie jestem żadnym fenomenem :) kiedy zaczeliśmy planować powiększenie naszej rodzinki strasznie pilnowałam dni płodnych ale w trzecim miesiącu odpuściłam i dopiero wtedy na się udało..tak pół żartem pół serio to mam wrażenie że nie ma żadnych reguł..pozd serdecznie ciężarówki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
bakaj 123 gratuluje ja raczej my tylko w dni plodne te wyliczone nie wpuszczal sie do srodka wiec teraz tylko w 15 i 16 cyklu przy 30 cyklach ale rowniez moze byc tak ze owulacja moze nastapic niestety pozniej :) no zobacze gdzie tam maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 901501 - ciekawa :)
bakaj 123 - gratuluje dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
bakaj23 - GRATULUJE:):):) "ale zaszłam pod koniec swojego cyklu i ponoć nie jestem żadnym fenomenem " - to musial u Ciebie wystapic wtedy sluz plodny, inaczej plemniki nie przezylyby.Jakos nie dopuszczam mysli, ze bez sluzu mozna zajsc w ciaze. A moze nie mialas rozlegulowana @ ?? Bo przy regularnych @ watpie zeby takie cos sie zdarzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bakaj23 a możesz coś bliżej napisać jak to wyglądało? Co to znaczy ostatnie dni cyklu? Dwa dni przed @ czy jak :) A potem miałaś jakieś krwawienie? Proszę, napisz coś bliżej... A skąd wiesz, że to właśnie wtedy nastąpiło zapłodnienie, a nie w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też się staram ... jedno nie powodzenie mam już za sobą... poroniłam 3 m-c temu w 5/6 tyg. Cykle mam 29 dn. Kochałam się 9, 11, 13,14 dc. 13 dn. miałam pozytywny test owu. ... Teraz pozostaje czekanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest mój 16 dc. a ja od wczoraj mam zgagę... choć nigdy wcześniej nie miałam NIGDY... mało tego jestem bardzo bardzo senna. Ah ta autosugestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×