Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość czy czy czy czy
to moj post byl :D tylko musilam nik zmienic czerwony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarzysta
własnie jak to jest w jakie dni najlepiej zajsc w ciaze? teraz mam dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
wiec jak masz plodne to kochaj sie w plodne a Anabel faktycznie zagniezdzienie sie zarodka to od 5-do 10 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - no wlasnie ale nie bede wyszukiwac objawow zagniezdzenia hehe nic mi sie nie chce, leze i sie obijam a tyyyle rzeczy mialam zrobic...LENISTWO...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
hehe ja juz porobilam co mialam :D wiec teraz leniuchuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
brodawki mnie dzis swedza troche :D:D szczegolnie prawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
A mnie caly czas kluje po prawej stronie hehe i krzyz boli...w ogole nie doszukujemy sie objawow hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ktora najwczesniej ma termin @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
oj ja mam dopiero dostac 14 maja to jeszcze 2 tygodnie. ANAAABEELL- mnie tez krzyz boli i jajnik po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
kasia_asia - no to mamy cos wspolnego ;) to wychodzi na to, ze 8-9 maja to najwczesniejszy termin @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
to mnie nic nie boli , tylko pare dni temu tak jak zawsze w ten sam czas przed okresem ja mam miec @ 8 maja :) fajnie ze was kluje :) to moze sie u was poszczescilo :) u mnie niccccc ehooooo zerooooooo hehehe ;) jestem normalna jak w kazdy dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
no ale mysle ze tak wczesniej to objawow nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
kochane a jest to normalne ze krzyz boli? bo ja to czasami az nie moge sie wyprostowac tak boli oooo Matko gdzie tam jest 14 ja chce zeby juz był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0808
cześć dziewczyny. :) ja mam mieć okres 7,8 albo 9 maj :) ale nie mam żadnych nawet zmyślonych objawów , więc okres przyjdzie normalnie. zero nadziei. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
mnie boli krzyz bo pewnie zle spalam hehehe taki bol mam non stop od wczoraj, najwyzszy czas chyba wymienic lozko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
ewa :D:D 🖐️ :D dziewczyny podnioslam topik z dzis z poludnia tam mamy sie wpisywaly jak to bylo z objawami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
Anabell :P nowe materace moze ? ;) jakies grubsze i twardsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
bardziej bym sie spodziewala ciazy jakbym nie miala zadnych objawow;) wiec nie tracic nadzieji moje drogie:) jak tylko poczuje bol jak na @ bede wiedziala, ze sie nie udalo ;) chociaz zawsze sie ludzilam bo wiekszosc kobiet ma normalne bole ale jakos @ zawsze przychodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - hahaha dokladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
ehhhh no tak to juz jest ale ciekawaaaaa bardzo jestem ktorej sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decka3
hej dziewczyny;*:*:* równiez czekam na @.. jeszcze mam troche czasu:P ale mam pytanko i moze któraś z Was mi odpowie kiedy mogę wykonac test biorac duphaston? biore go 2 cykl od 16dc do 25dc.. na uregulowanie i na "zajscie" moj ostani cykl mimo suph.to 38 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decka3
mimo duphastonu* a nie suph.sorki za bład ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decka3
gdzie są te wszystkie fajne dziewczyny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
no niestety nie znam sie na duphostanie nigdy nie zazywalam moze sporobuj zrobic test 3 tyg po tzw.dniach plodnych badz poczekaj na okres no naprawde nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
nie wiem * mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Czytam juz od kilku dni Wasze wypowiedzi i postanowiłam się dołączyć :) Mam 25 lat. Dodam, że również należę do grona NIEczekających na @ w okolicach 8go maja. Pod koniec grudnia przestałam brać tabletki (yasminelle), odczekaliśmy miesiąc i rozpoczelismy starania.... Staram się nie przejmować bo wszyscy mi wkoło mowią, że niekiedy cykl wraca do normy po jakimś czasie. Wiem o tym dokładnie ale myślałam że może nam uda sie od razu. Jednak natura każe uzbroić sie w cierpliwość. Ciezko o tym nie myśleć, ja już wymyślam sobie wszytskie schorzenia od niedoczynności przysadki po niedrożność jajowodów (oczywiście nie mam podstaw jak na razie, robiłam poziomy hormonów - stosunek lh do fsh mam ok, prolaktyna w normie). No i tak zamęczam mojego męża ciągłymi pytaniami (mąż jest lekarzem) jak na razie znosi to dzielnie ;) Dziewczyny, tak strasznie bym chciała zeby w tym miesiącu się udało !!!! (oczywiście nie nastawiam się bo przecież nie można sie tak nakrecac prawda??? ) No ale jak?????? czy wy tez tak wszystko analizujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
hej kochana czesc :) na naszym topiku super ze sie przylaczylas ;) ja tez tak wszystko analizuje jak czasami czytalam posty kobiet ktore staraja sie miesiacami a czasem latami:( ja sie bojetego ze mnie tez takie cos spotkac moze a co gorsza byc bezplodne :( takie to czesciej mysli mam ;) ale kobiety takie sa przewrazliwione :D nic na to nie zrobimy niestety ;) zazdroszcze ci ze masz meza lekarza :P gdybym ja miala wierz mi nie byla bym lepsza od ciebie , pewnie by nie spal po nocach bo bym pytalaaaaa sie non stop hehe coraz wiecej nas przybywa bardzo fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
0l4 --- chcialam sie zapytac a jak dlugie masz cykle ? i czy regularne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedź:) Przynajmniej nie czuje sie samotna w swoich paranojach :) Otóż cykle mam dluższe niż 28 dni, ok 32 - zawsze takie miałam. Po odstawieniu tabletek jeden byl nawet po 37 dniach. Mam wrażenie jakby z miesiąca na miesiąc rzeczywiście się to normowało. Teraz dni plodne mialam tak miedzy 16 a 20 dc. - śluz taki jak powinien być w dniach plodnych, kłucie w okolicach jajnika, ochota na seks :) także czekam... Miałam już kupować testy owulacyjne ale ostatkiem sił powstrzymałam sie... Jeśli w tym miesiącu nie uda się to zacznę mierzyć temperaturę ponieważ nigdy tego nie robiłam. Najważniejsza jest owulacja. Jeśli jest to na pewno wszytsko sie ułoży - tak moj mąz mi powtarza ( przechlapane ma ze mną - zadaje mu tysiące pytan, szuka cos po ksiązkach a jeszcze pod koniec dnia potrafie mu powiedziec ze sie w ogole tym nie interesuje :) :) Ehhhhhhh Kle kle bocku przyleć !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zapomniałyście ja z na 5 maja, choc moze sie spuźnic dzien lub dwa. Ja tu mam chyba najmniejsze szanse :( ale wam sie uda, którejś musi Witam nowe koleżanki. :) no topik STARACZKI jak nic :D gdybym wiedział to bym mu inną nazwe dała :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×