Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość baskaj23
Jak tak czytam wasze wypowiedzi to az sama sie nie cierpliwie i umieram z ciekawości która z was będzie to szczęściarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że u mnie ustały wszelkie procesy. nie czuje ani objawów ciąży ani zbliżającego się okresu. kiedy robicie testy?? ja staram sie wytrzymac do piątku :) Chyba ze dostane @ wcześniej .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz dostałam @ :( ale można było sie tego spodziewac. choc zaczeło sie koło południa i jak do tej pory to kilka kropelek i rózowo przy podcieraniu. ( przepraszam ze tak wprost) zazwyczaj tak mam ale to trwa tak do godzinki i sie zaczyna normalnie a tu juz 18 i nic nadal nie ma. głupia jeszcze se nadzieje jakąs robi..... ale ciesze sie zaczoł sie nowy cykl i w tym spróbujemy juz tak na powaznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... Szkoda, że się nie udało... Mi dzisiaj teściowa zasugerowała, że może sobie jakieś badania hormonów zrobię... Wkurwia mnie to, że oczywiście ja jestem posądzana, że coś ze mną nie tak. Nie ma ciąży, to oczywiście moja wina, a nie jej synusia... Inna sprawa, że moja :P Ale ona tego nie wie... Gdyby wiedzieli, że tak na serio się kochamy dopiero od miesiąca, to by sobie dali na wstrzymanie jeszcze :P Też w tym miesiącu tak na serio robimy :) A powiedzcie mi, doświadczone kobiety ;) po jakim czasie się seksiłyście bez otarć pochwy? Bo moja była zmolestwana konkretnie po ostatnich razach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ciekawa, ja sobie też robiłam nadzieję jeszcze w niedzielę, jak już się lało, bo też było nietypowo, ale teraz już po ptokach na pewno... A u Ciebie nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka - ty sie nie przejmuj, to chyba juz tak jest ze jak dziecko sie nie pojawia, to wszyscy mysla ze to z kobieta jest cos nie tak. Ale MAJ może przyniesie nam szczescie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
901501 - ciekawa :) - trzymam kciuki w nastepnym cyklu;) niedlugo i ja do Ciebie dolacze...;) tak bardzo mnie bola plecy, ze nie wiem juz jak mam siedziec czy lezec...no masakra jakas, a najlepsze jest to, ze pierwszy raz mam taki bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - apap? to mi nawet na bol glowy nie pomaga...heh ja mam STRASZNE bole miesiaczkowe:( jedynie ketanol itp mi pomagaja... dlatego ta herbate chcialam wypic wczesniej bo po niej mnie mniej boli, ale wstrzymalam sie wypilam tylko pol szklanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabel, a jak tam u Ciebie sprawy? Sorry, że tak pytam bezpośrednio, ale pisałaś, że Twój BYŁY się odezwał i przepraszał... Co zamierzasz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
Narazie jest jak bylo...on zerwal ze mna po pijaku(majoweczka) ...wydzwanial pozniej ciagle,przepraszal ale nie odbieralam. Zastanawiam sie nad tym wszystkim i najpierw czekam na okres...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Kotka ja miałam problemy z otarciami jak pigułki brałam bo wtedy dość sucha byłam i bardzo nam pomógł żel Durex ;) wiśniowy ;) .. jego jedyna wadą jest to że miałam wrażenie że się kleje ale to tylko wtedy jak go za dużo nałożyliśmy..może to ci też pomoże :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja lece spac kobitki...zmeczona jestem strasznie...buziak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
901501 ciekawa :( przykro mi ale maj to piekny miesiac :) ja poczekam do soboty jak nie nadejdzie jak planowo w sobote rano pojde kupic test i go zrobie choc czuje ze dolacze do was ,tych ktorym sie nie udalo ;) nie mam zadnych boli tylko czasami burczenie ktore zawsze miewam przed okresem ;) od maja zaczniemy pierwsze porzadne staranko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
901501 ciekawa :( przykro mi ale maj to piekny miesiac :) ja poczekam do soboty jak nie nadejdzie jak planowo w sobote rano pojde kupic test i go zrobie choc czuje ze dolacze do was ,tych ktorym sie nie udalo ;) nie mam zadnych boli tylko czasami burczenie ktore zawsze miewam przed okresem ;) od maja zaczniemy pierwsze porzadne staranko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej dziewczyny czytam Was ciągle ... Kotka i Ciekawa przykro mi, że w tym miesiący Wam nie wyszło. Czy czy czy ja też mam na sobotę termin @ także trzymam wielkie podwójne kciuki (kiss)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
Dziewczyny...u mnie @ juz niedlugo...brzuch boli,piersi bola, bialy sluz jest... Ale tak mysle... niektore mialy normalne bole jak na @ ale wydaje mi sie,ze musialy one byc jakies takie umiarkowane, nie wiem jak to nazwac...a nie np.jak sie "Scisnie" brzuch to odrazu boli lub jak sie cos ciezkiego podnosci, jakis wysilek to tez boli...taki bol nie wydaje mi sie zeby mogl byc w ciazy? jak myslicie? nie wiem czy mnie w ogole zrozumialyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08 [zgłoś do usunięcia] magdalen1981 Hej dziewczyny czytam Was ciągle ... Kotka i Ciekawa przykro mi, że w tym miesiący Wam nie wyszło. Czy czy czy ja też mam na sobotę termin @ także trzymam wielkie podwójne kciuki (kiss) dzieki trzymac bede rowniez za ciebie :) [zgłoś do usunięcia] ANAAABEELL Dziewczyny...u mnie @ juz niedlugo...brzuch boli,piersi bola, bialy sluz jest... Ale tak mysle... niektore mialy normalne bole jak na @ ale wydaje mi sie,ze musialy one byc jakies takie umiarkowane, nie wiem jak to nazwac...a nie np.jak sie "Scisnie" brzuch to odrazu boli lub jak sie cos ciezkiego podnosci, jakis wysilek to tez boli...taki bol nie wydaje mi sie zeby mogl byc w ciazy? jak myslicie? nie wiem czy mnie w ogole zrozumialyscie mysletak jak ty anabel moj brzuch i wszystko co nalezy przed @ mam , wiec mysle ze w ciazy moze byc calkiem inaczej , niektore mowia ze ich rwalo w ciazy w brzuchu czy klucia jajnika mialy , mysle rowneiz ze inaczej sie odczuwa niz ty i ja teraz ;) przeciezznamy swoj organizm przed @ . no coz tylko odczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja teraz wstrzymam starania...nie wiem jak sie ulozy miedzy mna a moim facetem, wiec bedziemy teraz uwazac... Ale za Was bede trzymac kciuki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
przeciez my tu mamy jedna ciezarna:)ale cos jz nie wchodzi na nasz topik baskaj23- moze Ty nam powiesz jak mialas z tymi bolami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Anaaabeel Ja też już mam jedną ciąże "za sobą" i bóle około miesiączkowe miałam takie same jak podczas normalnej miesiączki tylko krwawienia nie było i po 2 dniach wszystko ustało, ale wiadomo u każdej z nas to może być różnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
magdalen1981 - o prosze:) ja zawsze poznawalam,ze sie nie udalo po tym jak np.w nocy cos mi sie snilo wystraszylam sie i zaraz ze stresu brzuch mnie tak zaczal bolec,skurcze normalne jak co miesiac... dzis mialam to samo wiec wiem, ze lipa...tylko czekac na @ Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
A na kiedy masz dokładny termin @????? bo to że boli to jeszcze nie do końca oznaka że" lipa":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
jak wiekszosc tutaj:) 8-9 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
hmm.. to jak masz tak zawsze szybko bóle podbrzusza przed okresem to współczuje , u mnie znowu po porodzie jest tak, że przybywa z nienacka, ale jak się rozkręci to przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
gdzies tydzien przed @ juz mnie zaczyna troche pobolewac a w terminie @ to umieram...nie ma mnie na 2 dni... do tego po owulce zaczynaja mnie bolec piersi przez 2 tyg. przestaja po @ ... bez stanika to nie ma mowy zebym chodzila... wiec ogolnie bardzo milo odczuwam wszelkiego radzaju kobiece dolegliwosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tu jedna ciazowa ? naprawde nawet nic mi nie wiadomo :D tak sie zakrecilam hehe :D Anabell tak samo masz jak i u mnie ale mi teraz w brzuchu burczy :P dobrze ze teraz nie musze nigdzie wychodzic . Dzis rano mnie tak pobolewal brzuch ,myslalam juz ze dzis dostane @. Ale od maja porzadne staranka ;) oczywiscie rowniez trzymam za was dziewczyny kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tu jedna ciazowa ? naprawde nawet nic mi nie wiadomo :D tak sie zakrecilam hehe :D Anabell tak samo masz jak i u mnie ale mi teraz w brzuchu burczy :P dobrze ze teraz nie musze nigdzie wychodzic . Dzis rano mnie tak pobolewal brzuch ,myslalam juz ze dzis dostane @. Ale od maja porzadne staranka ;) oczywiscie rowniez trzymam za was dziewczyny kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
a no jest jedna tylko juz jej tu nie widuje:) co znaczy to Twoje burczenie w brzuchu? heh ja nigdy czegos takiego nie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×