Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość ANAAABEELL
ja uciekam zaopatrzyc sie w tampony i te sprawy...zajrze pozniej buuuzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , nawet nie wiedzialam ze jedna z nas szczesciara ;) no tak, burczenie , zawsze takie mam przed @:P burczy tak jak by na glod hehe dlatego teraz tez wiem ze dostane , ja sie jutro zaopatrze w tampony i te sprawy ;) papap do pozniej . ps . ciezarna z tego topiku napewno przesniosla sie na temat ciezarowek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babki :) magdalen1981 - Witam:) i ja bede trzyma kciuki za ciebie :D mam nadzieje że zostaniesz z nami, bo pare kolazenak coś juz nie zagląda... Tak mnie bolał dzis rano brzuch :( buuu.... :D ale na szczęście po tabletce przyszło! annabeell, czy czy czy czy - może jeszcze jest szansa, a jak nie to zaczynamy od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
tak zostaje z Wami w "kupie raźniej" tym bardziej, że mamy nie lada problem, ja świruje już strasznie mój M pyta i dzwoni co chwile jak się czuje, Syn męczy mnie o rodzeństwo no i jak tu rąk nie załamywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Tak ja mam nadzieje już od 4 cykli a synuś ma 7 lat, właśnie mi tu urzęduje na kompie i blokuje mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) tak na krotko wpadlam , mnie to strasznie kusi by kupic test :D ale powstrzymuje sie , musze miec silna wole ;) do soboty jeszcze 3 dni :( ciagnie mi sie to tsrasznieeeee. Jak sie nie uda to nowe starania . Takie prawdziwe starania od maja :D Pozdrawiam was . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
JA mam nadzieje że maj stał się dla mnie już bardzo dobry, mnie też korci zrobienie testu, ale w piątek zrobie na pewno, bo w niedziele ide na impreze, a włoski przydało by się ufarbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
a mnie jakos zrobienie testu nie korci...ile ja sie ich juz narobilam...fiu fiu teraz to zrobie przy minimum 3 dniowym spoznieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Dziewczyny a co wy sądzicie o zrobieniu tabelki takiej jak na ich stronkach np.nick........... ilość cykli.............data@......... no oczywiście można tam coś jeszcze dopisać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
myslalam o tym wczesniej:) mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkkk jestem za zrobieniem tabelki :) wpadlam na chwile wiek 23 lata jeszcze :D cykli staran 0 w kwietniu teraz nie bylo starn ale tak jakos wyszlo :) bardzo mile widziana taka tabela :) musze uciekac buziolki wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkkk jestem za zrobieniem tabelki :) wpadlam na chwile wiek 23 lata jeszcze :D cykli staran 0 w kwietniu teraz nie bylo starn ale tak jakos wyszlo :) bardzo mile widziana taka tabela :) musze uciekac buziolki wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 4 ............ ........ 09.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
jaka ja spiaca jestem...glowa mi sama opada heh...no i gdzie ta tabelka?:) mnie to nie ma sensu wpisywac bo teraz odloze starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ale bede z wami:) nie myslcie sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 4 ............ ........ 09.05.2010 901501 - ciekawa :)......... 0 ..................... 01.06.2010 wpisuje cykl 0 ... bo ten był taki nie planowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 4 ............ ........ 09.05.2010 901501 - ciekawa :) ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 4 ............ ........ 09.05.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 0...................... 08.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
jestem jestem :) ja tak jak pisałam sutki i jeszcze raz sutki mnie bolały ale nigdy tak nie miałam przed @..czasami trochę piersi pobolewały ale nie tym razem .. brzuch mnie bolał jak zawsze przed @ a po terminie @ był o wiele lżejszy i sporadyczny..ja ciągle myślałam że to na okres ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Wspołżylam z mezem w dni plodne owulacje mialam ok 20 dc (wzrost temp.) Teraz czekam okres ma być 9lub11maj. Nic mnie nie boli moze troche pochwa jak na @ ale raczej watpie ze bede w ciazy;( Trzymam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! 🖐️ To jak się jest w ciąży, to nie można włosów farbować? czy czy czy w sprawie testu... W piątek wieczorem zaklinałam się przed mężem, że już więcej nie kupię testu, tylko poczekam na @. A na następny dzień w pierwszej lepszej aptece kupiłam :P I ledwo się powstrzymałam do rana ze zrobieniem :P Oczywiście wyszedł neg. bo i tak był za wcześnie. A 10 dni potem dostałam @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kotka - podobno szkodliwy jest amoniak, ale teraz są farby które go nie zawierają :) ogólnie to sie nie powinno ale nie jest udowodnione ze szkodzi :) z tego co czytałam na ten temat, bo też mnie to interesowało :D Witam Monia321 - trzymam kciuki, dopisz sie do tabelki jak zostajesz z nami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
też tak słyszałam ale mam znajomą która farbowała i wszystko jest oka..ja osobiście sobie daruje farbowanie przynajmniej w tych pierwszych miesiącach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej dziewczyny JA po rozmowie z moją fryzjerką upewniłam się na 100% żeby lepiej nie farbować włosów, bo nie dość, że amoniak to i hormony buzują no i nie wiadomo jaki by kolor wyszedł, doradziła mi że lepiej jakieś szamponetki koloryzujące, albo inne alternatywy, bo nie posiadają amoniaku i kolor mniej trwały w razie wpadki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dolacz do nas :D my tu wszystkie sobie dopingujemy :P zapraszamy do tabelki :P kotka mruczka - ja jeszcze nie zakupilam testu chwala Bogu za to :D ale pewnie gdybym mijala apteke to bym kupila , a jak bym juz kupila to bym jak i ty zrobila :D czekam do soboty ladnie grzecznie ;) Co do farbowania dziewczyny hmmm... mysle ze mozna tylko jakies delikatne farby , bez amoniaku napewno nie zaszkodza :) tak nie mowcie hop siup :P bo co ja bym zrobila jak juz w moim wieku siewe wlosy mam :( :D milego dnia all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×