Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość magdalen1981
czyczy to super , po kłótni najlepsze jest godzenie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej cały miesiac co 2 dzien i na bank wyjdzie tylko ciekawe czemu wczesniej o tym nie pomyslałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - no tak co 2 dni , ale pomysl sobie tak co 2 dni :( by nas nasze pipy bolaly :( :D:D::D:D:D:D a sexu pewnie bym juz nie chciala przez rok :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
hehe no tak wy teraz macie @ a ja sie staram a pozniej bedzie odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj nic nie bedzie cie nic bolało jak sie chce to trzeba troszke pocierpiec:D mam nadzieje ze juz zadna z was tu nie napisze ze czeka na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pewnie bedzie my bedziemy z testami w rekach chodzily a niektore z was z brzuszkami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia :D:D no przecierpiec mozna :D no ale ja tego u mnie nie widze :P jak ja mam przez jeden dzien np 2 razy sex i na drugi dzien badz 2 dni po , to juz mam obolalom :(:( :D:D co dopiero caly miesiac 😭 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie badz taka szybka na brzuszki trzeba poczekac troche :P ale to fakt my bedziemy testowac a niektore beda ogladaly sie za wyprawkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my przy pierwszej ciazy co 2 dzien po razie i 6 tyg pozniej sie dowiedzialam ze jestem w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
nawet jak zajde teraz ( w co jakos nie wierze) to i tak bede z wami do konca. a pozniej zalozymy topik "nasze 9m-cy- porod 2011" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nich sie ogladaja my tez bedziemy a na forum bedziemy pisaly co ktora juz kupila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie taraz nie ma "watpie ze bede" tylko bede na bank bede albo wyczekane bruszki 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
oj może te bociny + wiosna + miłość +..........= pięknie zakwitnięte brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
witam kobietki :) Kiepsko się dziś czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE BARTUSIA szkoda ale za kilka tygodni minie i beda same uroki a pozniej jeszcze gorsze samopoczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Wczoraj miałam jeszcze do południa taki lekko ciągnący się przezroczysty śluz ale był bardzo żadki, a dziś jest już biały i trochę ciągnący.....kurde mam nadzieję że owu już była a nie dopiero przed ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
ja w pierwszą ciążę zaszłam na wiosnę także może akurat tymbardziej, że w okolicach mojej czerwcowej @ mam urodzinki więć może akurat będzie prezent, nie ale obiecałam sobie odpuścić, a znowu się mimo chodem nakręcam, ale oczywiście pozytywnie ( to Wy mnie tak nakręcacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Eh zaczynam powątpiewać w to że zaszłam w tym cyklu. Nie podoba mi się mój śluz, powinno go już całkiem nie być a on nadal jest. Wczoraj wieczorem prawie wcale nie było, a teraz znów jest tylko że biały a nie przezroczysty, ale też ciągnący się ......sama już nie wiem jak to z tym śluzem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ciesze ze z wami taki klimacik bardzo pozytywny jest z wami moge sie nakrecac chociaz narazie tego nie robie mam dopiero 1 dzien@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
a moze ktoras z was wie jak rozpoznac cykl bezowulacyjny? nie ma wtedy sluzu plodnego i skoku temp czy wszystko sie pojawia a brak owulacji moze stwierdzic tylko lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Jak to jest u Was kobietki z tym śluzem po owulacji?????????? Znika zupełnie czy jest nadal płodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 2 ciazach jak bylam to w dwoch mialam sluz i to wlasnie bialy ale byl troszke pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×