Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

tak ja pierwszy raz, zaczelam mierzyc moze sie przyda :-) PRAGNE - za krotko mierzymy zeby cos konkretnego powiedziec.... ale moja 36 to jakas niska albo przed owulacja ale taka pozno owulacja...ja juz nic z tego nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja zaczne mierzyc od nastepnego cyklu. a gdzie te temp. mierzycie? gdzie jest najbardziej wiarygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też, zaraz po przebudzeniu, ale z godziną to różnie bywa.... Ja robię test po 20 maja, akurat minie 2 tyg od stosunku....prędzej nie ma co robić bo test nie pokaże wiarygodnego wyniku.... @ mam 23 ale zrobię 2 dni prędzej bo 21 mam imprezę i same wiecie, muszę wiedzieć czy mogę wypić czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to czasem tak się zastanawiam dlaczego matka natura nie obdarzyła nas jakąś żaróweczką która zapala się zaraz po zapłodnieniu i od razu wiadomo.....a tak to trzeba czekać i czekać i czekać......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE - zrob przed impreza, masz racje, mnie korci zeby juz zrobic ale sama nie wiem jeszcze sie zdoluje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE- ja tez sie nad tym zastanawialam bo niektore kobiety nie wiem jak ale czyja to wczesniej ze sa a co z tymi jak ja ze nie maja takiego uczucia musza czekac albo testy robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że 2 tyg musi minąć żeby ten test zrobić....prędzej nie rób bo wyjdzie neg i się niepotrzebnie zdołujesz i pogrążysz.....Cierpliwość jest gorzka , ale jej owoce są słodkie :) Wiesz jak jesteśmy w ciąży to jesteśmy....i prędzej czy pózniej się dowiemy :) Też bym już chciała to wiedzieć mimo że od stosunku minęło 5 dni dopiero ale niestety nie da się pewnych rzeczy przyśpieszyć, a SZKODA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio obliczylam ze 29 maja ale zapomnialam ze dostalam wczesniej i mam miec 24 maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek to spokojnie poczekaj jak masz 2 testy to zrob po termini @ i jak bedzie pozytyw to tez zrobisz i wszystkie bedziemy sie cieszyly ze Ci sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to PUSZEK 666 jedziemy na jednym wózku :) Ja też mam mieć tak 23- 24 maja @. Słuchaj zrobimy sobie test tego samego dnia 20 maja raniutko zaraz po przebudzeniu.... A kiedy miałaś przytulanko????, bo ja w nocy z 7 na 8 maja, to w sumie liczę że to 8 był już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dam rade.....mysl o zrobieniu testu mnie nie opuszcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy macie termin na 24 maja a ja bede miala wtedy termin na przytulanie sie z kalendarzyka wyszlo ze mam dni plodne od 24 a owu powinna byc 31maja ale kanał tak dlugo:( ale ale poczekam i z radoscia mam nadzieje napisze dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie zaszłam w tym cylku to na całe wakacje odpuszczam, bo po pierwsze męża nie będzie często w domu, a ja mam urlop od pracy na całe wakacje więc idę dorobić trochę w sezonie :P NO CHYBA ŻE ZACIĄŻYŁAM to odpuszczam pracę i oddaje się słodkiemu lenistwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta to jeszcze pare dni to mysle ze dla 2 kresek jestescie gotowe poczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę PUSZEK, ja staram się nie myśleć i niedługo lecę do koleżanki na plotki a potem do drugiej też na plotki :) Denerwuje się i popalam znów papierosy w ukryciu przed mężem :( wiem że nie powinnam, kawkę też dziś wypiłam i to nawet 3 :( Papierosów jestem w stanie się wyrzeć ale z kawką będzie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, robimy, a masz jakies objawy ciazy? bo ja chyba nie tzn wkrecam sie ze mnie brzuch boli i takie tam ale to normalne bole np. po jedzeniu wzdety brzuch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli beda 2 kreseczki to POWINNAS RZUCIC PAPIEROSY, a kawka jedna chyba nie zaszkodzi? ja tez lubie kawke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
jak @ nie przyjdzie 25maja to test zrobie 26. raz mi sie tak zdarzylo ze okres spoznial mi sie 4 dni ale w ciazy nie bylam, a spoznial mi sie chyba przez stres bo termin mialam na 31grudnia, i to chyba przez ten sylwester:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie @ nigdy nie spoznial chyba ze bylam w ciazy a teraz to po odstawieniu tabsow cykle mi sie wydluzaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka urodzila dzisiaj slicznego syneczka, ma duzo czarnych wloskow na glowce, piekny jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam to dobrze juz tylko czekacie na @ (zebyscie nie mialy:)) a ja mam 2 dzien i juz sie konczy tzn. mam plamienia takie wieksze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja kawy nie pije ale tez lubie sobie zapalic. nie pale duzo tak 2, 3papierosy na dzien ale jak bede w ciazy to od razu paczka w koszu bedzie. chociaz znam dziewczyne ktora cala cizae pila i palila chyba z paczke dziennie a jak zwracalysmy jej uwage to odpowiedala "dziecku sie nie odmawia a ja mam ochote i juz" brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wlasnie skracaja sie ostatnio, przeanalizowalam swoj kalendarz i wychodzi na to ze mialam dostac miesiaczke 2 maja a dostalam 27 kwietnia czyli ze teraz mam dostac 24 maja a wiec jesli sie skroci to dostane 19 maja z tego wynika ze dni plodne moglam miecok 4, 5 maja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×