Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chlebczo

nie dawajcie się traktować jak 'stare baby' jeśli jesteście po 30ce

Polecane posty

Gość Chlebczo

ten kult młodości, pogoni za sztucznym odmładzaniem, wciskanie kobietom w wyjątkowo irytujących reklamach setek cudownych eliksirów o łatwych nazwach (żebyście zapamiętały kupując w aptece) i skomplikowanych składnikach (żeby was przekonać, że to jakaś nieziemska receptura)... to jest jeden wielki SZIT jak masz 30 parę lat to jesteś młodą kobietą, jeśli nie chcesz utyć to nie jedz śmieciowego żarcia i uprawiaj jakiś sport, jeśli masz zmarszczkę w kąciku ust - to ja te zmarszczki śmieszki uwielbiam - bo świadczą o tym, że dziewczyna lubi się śmiać, jeśli pupa Ci opada - to trudno - mi zaczyna rosnąć brzuch mimo że się sporo ruszam. :D chrzańcie tę pogoń za młodością - i nie wierzcie reklamom - oni nie chcą waszego zadowolenia - oni chcą waszej kasy ! (gdyby wymyślili naprawdę skuteczny środek na cokolwiek - co pół roku nie można by było ogłaszać REWELACYJNEJ NOWOŚĆI...) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuślalaiiiiiiiiiii
Pięknie napisane aż nie chce się wierzyć że są tacy faceci::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuślalaiiiiiiiiiii
Chętnie poznałabym takiego pana bo urodą nie grzeszę i mam więcej niż 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebczo
haha! takich facetów jest mnóstwo.... tylko trzeba się nieco otworzyć na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebczo
lalalalalai.... uroda to rzecz względna :) kobieta musi się podobać swojemu facetowi (no - taka prawda - musi) ale niekoniecznie całemu światu .... a nawet lepiej żeby nie podobała się wszystkim dookoła, bo pewnego dnia możesz poczuć jak na czubku głowy zaczynają wyrastać ci dwa guzki nabierające z wolna kształtu poroża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebczo
lalalalalai.... uroda to rzecz względna :) kobieta musi się podobać swojemu facetowi (no - taka prawda - musi) ale niekoniecznie całemu światu .... a nawet lepiej żeby nie podobała się wszystkim dookoła, bo pewnego dnia możesz poczuć jak na czubku głowy zaczynają wyrastać ci dwa guzki nabierające z wolna kształtu poroża :O [quiero decir - prawdopodobieństwo jest znacznie większe :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc chlebczo, to powiedz jakie masz sposoby na otwarcie się na świat, właśnie zaczyna mi się sprawa rozwodowa i walka o dziecko, mam po 30 i zawalił mi się świat, strasznie chciałabym poznać faceta który nie bedzie patrzył na urodę, od ktorego nie usłyszę ze mam cellulit i wygladam jak zmora, gdzie takich szukać, co kochają i sprawiają, że patrzysz na swiat przez rózowe okulary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebczo
żebyśmy się dobrze rozumieli kobieta MUSI się swojemu mężczyźnie podobać natomiast jeśli facet jest zakochany to kocha jej "małe piersi" "celulit" "duże wargi sromowe" i co tam jeszcze nie wymyślacie za "problemy" i nie chciałby ich zamieniać na inne/innej :D piersi, pupę czy szparkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana446
Chlebczo ja mam po 45... a nie traktuję siebie jak stara babę. czuję sie wiecznie młoda, a mój mąż własnie kocha moje ciało za to że jest dojrzałe - taka mu sie podobam i mimo że jest kilkanaście lat młodszy ode mnie to własnie przy nim pozbyłam sie wszystki kompleksów i mimo, że w moich oczach nie jestem ideałem to nie martwie sie tym. W jego oczach jestem idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 12 maja 34 latka
nie no pieknie to napisałes :) ja mam 33 lata troszke zmarszczek , mój tyłeczek jeszcze nie opadł ;) uwazam sie za młoda i nie daje sobie wcisnac ze jestem stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wspaniała
do 40tki jeszcze chwila a ja jestem piekna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SobiePan
Masz racje. Ja mam po 30 - i moja kobieta ma po 30. Nie zamienilbym jej na zadna inna, zwlaszcza, kiedy tak przygladam sie obecnym studentkom, dorastajacym w zupelnie innych czasach. Moja Trzydziestka jest inteligentna, kreatywna, silna psychicznie kobieta, ktorej nie brak cierpliwosci i zaradnosci. Jakis czas temu mialem watpliwa przyjemnosc mieszkac z mlodszymi kobietami, ktore upodobaly sobie imprezy, w glowie mialy siano, w pokojach balagan, nie umialy gotowac, nie zarabialy na siebie, byly niezaradne. To ja wole moja partnerke, ktora, choc pod jej oczami zaczynaja sie rysowac kurze lapki, ma lepsza figure od wielu dwudziestek, mniej zmarszczek na czole niz moja 23letnia kuzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebczo
majowe dziewczyny? mnie 9-go :) stuknie 30ka (+ 8 :O) :D do faceta powyżej: całuj częściej jej oczy - taki masaż opóźni powstawanie "kurzych łapek" które i tak są spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkfhkdf
Chlebczo nie wierzę ze jsteś facetem ... Jestes wkurzoną kobietą po 30ce,która ktoś potraktował właśnie jak stara babę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
ten sposób na kurze łapki :D jest dosoknały,ale żeby go urzezcywisnić muszę zlesc sobie faceta ;) czy to pisze facet,czy babka co za różnica :D mi sie podoba taki sposób myslenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
urzeczywistnić muszę poszukać sobie faceta* te błędy z pośpiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebczo
dla pewności jeszcze zerknąłem w spodnie, a nawet.... się pomacałem :D co wzbudziło żywą reakcję organizmu :D jednak jestem facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkfhkdf
Chlebczo to w takim razie nie mógłbyś się sklonować i podesłać mi taki jeden egzemplarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebczo
nie :) bo sprawiłbym Ci ze trójkę dzieci a potem musiałbym się dokładać do "klona" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkfhkdf
no coś Ty! Nie dopuściłabym do tego! Te dwie sztuki które mam w zupełności mi wystarczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja kobieta musi byc bardzo szczęśliwa skoro ma przy sobie takiego znawce damskich dusz , tylko pozazdrościć,:) mam nadzieję że wszystkie te dobre rady stosujesz w stosunku do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Do 30-tki brakuja mi jeszcze 3 lata, ale chetnie zagladam na forum 30-latkow. Chlebczo, brawa dla Ciebie. 🖐️ 🌼 Kazdy facet powinien myslec w ten sposob. Kobiety, nie dajmy sie zwariowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebczo strzałka dla Ciebie. Problem z kobietami, przynajmniej z dużą częścią jest taki, że one są nieszczęśliwe jak są szczęśliwe. To wieczne wyszukiwanie wydumanych problemów, które dla przeciętnego faceta są zupełnie niezauważalne. Tak więc drogie panie przestańcie zamęczać swoich facetów nieistotnymi problemami a będzie ok. Oczywiście nie znaczy to, że macie o siebie nie dbać... wrrr Boże broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
czesc dziewczyny ja mam 36 lat i wolaja na mnie jeszcze panienko. mieszkam we wloszech i tu dziewczyny po 30 dopiero zaczynaja szalec w twaz dupskiem temu kto na nas mowi "stare baby". bezdzietne,dzietne ,zamezne, rozwodki w czasie rozwodu , 30 tki i 40 tki to najpiekniejsze lata dbajcie o siebie i niepoddajcie sie. ps. moj tyleczek jeszcze sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
chlopaki wedlug was co maja nie tak dziewczyny po trzydziestce, ze faceci traktuja je jak" stare baby"? np. cytuje najslawniejsze powiedzenie; ma 30 lat a wyglada jak "stara baba",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poderwiemy wtedy Maxa
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×