Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elewina.86

Prywatne przedszkole

Polecane posty

Gość gość
Ja zapisałam dziecko do Przedszkole Pod Dębusiem w Chodzieży i mi w tym przedszkolu naprawdę niczego nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwony balonik w Warszawie - Przedszkole spełniające wszystkie moje wymogi (zdrowe i smaczne jedzenie, wykwalifikowana opieka, dobre wyposażenie sali). Dzieci z przyjemnością chodzą do tej placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapisałam syna w tamtym roku do www.przedszkolekonradek.pl, poleconego nam przez znajomych i jestem bardzo zadowolona bo ma tam rewelacyjną opiekę i świetnie się rozwija i co najważniejsze stał się bardziej odważny w kontaktach z innymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko chodzi do przedszkola Promyk w Szczecinie www.promyk.szczecin.pl jest ono bardzo dobrze wyposażone i ma świetna kadrę z podejściem do dzieci. Córka uwielbia swoje panie, aż czasem jestem zazdrosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatne przedszkole powinno przede wszystkim mieć dobra kadrę pracowników, którzy lubią dzieci poza tym ważne jest też wyposażenie w meble dostosowane do dzieci, firma www.refas.pl, takie produkuje. Gdy zakładaliśmy przedszkole to właśnie takie meble u nich kupowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatne jest naprawdę okej, wiadomo trzeba płacić "czesne", ale dziecko ma do wyboru więcej zajęć dodatkowych, języki, zajęcia muzyczne, rozwijające... moja córka chodzi do Aniołkowa w Łodzi :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci moge po prostu podac przyklad najlepszego przedszkola prywatnego jakie znam, polecam Ci Aniołkowo w Łodzi, swietne zajecia, swietna opieka i szczerze nie brakuje w nim niczego wlasciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym przedszkolu też mamy meble firmy www.refas.pl, świetnie się sprawdzają, są bardzo solidne i funkcjonalne. Każdemu kto planuje założyć przedszkole polecam wyposażenie tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka jest w prywatnym przedszkolu. Znalazłam je dzięki http://www.pkt.pl/ - tam wpisałam przedszkole + moje miasto. Były wystawione dobre opinie, dlatego zdecydowałam się iść i pogadać z dyrektorką i przedszkolankami. Wszystko wydawało się ok :) i faktycznie moje dziecko chodzi tam z przyjemnością i nie ma histerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostrzenica chodzi do przedszkola wesołe siódemki w katowicach i z tego co wiem siostra jest bardzo zadowolona i chwali sobie panie które tam pracują. Zajęcia są bardzo ciekawe i rozwijaą pasje dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza córcia chodzi tutaj http://skrzaty.psp5.pl/ Jesteśmy zadowoleni, bo mała uwielbia to przedszkole! Smakują jej obiadki, bardzo lubi swoją panią, podoba nam się też to, że jest dużo różnych "wyjątkowych" dni, przez co dzieciaki nie wpadają w rutynę. Są też fajne wycieczki. Generalnie polecam, nie mogłabym się chyba do niczego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że nie ma przedszkola idealnego, jednak są przedszkola, które są bliskie ideałowi :) osobom z Nowych Kozłowic mogę polecić nasze przedszkole: http://www.dolina-krecika.edu.pl -przedszkole znajduje się w zielonej, cichej okolicy, warunki są naprawdę idealne dla takiej placówki. Dodatkowo, oferowane zajęcia są ciekawe i podobno nasza córka nigdy się nie nudzi. Co rano chętnie wstaje i idzie do kolegów i koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola i nie żałuję tej decyzji, trafiliśmy na bardzo fajne przedszkole -http://www.teczowakraina.com.pl/ - w Kobyłce. Córeczka lubi przedszkole, mi się podoba program zajęć, dobry kontakt z paniami przedszkolankami, menu (zwracam uwagę na zdrowie żywienie). Ogólnie to jest po prostu dobre przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afensa
My zdecydowaliśmy się zapisać naszą Julcię do www.akadero.pl Najlepsze przedszkole w Warszawie. Wcześniej chodziła tam do żłobka. Zaufaliśmy ludziom, którzy tam pracują. Podoba się nam atmosfera zajęć. Dzieci się nie nudzą, uczą się nowych rzeczy. Dobry start jeśli chodzi o pójście do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My synka wysłaliśmy do wesołych siódemek, wszyscy jestesmy zadowoleni, zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone, ciocie z przedszkola przemiłe! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie cieszy to, że coraz więcej przedszkoli dba o zdrowe żywienie dzieci. Nasz synek chodzi do przedszkola www.promyk.szczecin.pl tam również dieta jest dostosowana do potrzeb żywieniowych maluchów, a mały chętnie wszystko zjada i nie grymasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córa chodzi do prywatnego przedszkola w gdańsku http://www.bialykotek.pl/ i ja jestem bardzo zadowolona. Zresztą mała też. Sporo dzieciaczki się tam uczą, panie są miłe, a Zuzia się juz bardzo dużo nauczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pierwsze dziecko było w publicznym a drugie już w niepublicznym. Zmieniłam na niepubliczne ponieważ pierwsze dziecko często chorowało a przedszkolanki nie miały czasu wytłumaczyć wszystkiego dokładnie jeśli nie zrozumiało czegoś. Teraz mój drugi syn chodzi do www.economicus.eu i jest zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skoro płacę za przedszkole to też wymagam. Przede wszystkim tego żeby przedszkolanki były uważne na dziecko. Informowały mnie w miarę możliwości o jego postępach albo brakach. Żeby był odpowiedni i zróżnicowany program nauczania w tym duże nastawianie na języki obce (tam gdzie chodzi uczą angielskiego i hiszpańskiego). No i aby podawali zdrowe jedzenie. Akurat udało mi się trafić na takie przedszkole Raz Dwa Trzy My www.razdwatrzymy.edu.pl na warszawskim Mokotowie. Mają też bardzo dobry Klubik Malucha do którego zapisuję niedługo synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas było podobnie tylko my w trakcie roku zmieniliśmy przedszkole bo mały nie potrafił się zaaklimatyzować w publicznej placówce, może przez to że grupa była spora i panie nie mogły poświęcać każdemu z dzieci odpowiedniej uwagi:) W przedszkolu www.przedszkolekonradek.pl, do którego teraz chodzi grupy są mniejsze i synek szybko odnalazł się w nowym miejscu i bardzo chętnie chodzi do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na szczęście nie zmienialiśmy przedszkola, moja córka od początku chodzi do www.familia.edu.pl w Katowicach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru bo ma zapewniona bardzo dobrą opiekę. Do tego ma dużo ciekawych zajęć, fajne wycieczki, smaczne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba http://przedszkole-promyk.pl/ do którego chodzi moja córka. Podoba mi sie jego misja, podejście wychowawców. Wiem, ze w publicznym tak by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależało mi na prywatnym przedszkolu, w którym będę mogła zostawiać syna czasem krócej, czasem dłużej, czyli jednym słowem przedszkola elastycznego, które dopasuje się do mojego trybu pracy. Ponadto warto zwrócić uwagę na ofertę dydaktyczną danej placówki, ponieważ przedszkolaki świetnie chłoną języki. W Radosnym Słoneczku w Rzeszowie dziecko może się uczyć na przykład 3 języków. Wszystko w przystępnej formie, dzięki czemu nie widzę po moim dziecku znużenia czy zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie prywatne to dobry wybór. Moje małe chodzi do http://wielkaprzygoda.com/ i bardzo sobie chwalimy to przedszkole. Od zajęć przez panie opiekunki aż po menu - wszystko jest tak jak być powinno i jak sobie wymyśliliśmy. Dziecko przedszkole lubi i to jest kropka nad i że to był dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam szczęście, że dzieci trafiły do bardzo fajnego przedszkola prywatnego z dynamiczną kadrą, której „się chce” robić ciągle coś nowego z dziećmi, dużo kreatywnych zajęć i widzę po dzieciach jak ich rozwój postepuje w zatrważającym tempie. Przedszkole to Radosne Sloneczko, jesteśmy z Rzeszowa. Początkowo chciałam maluchy zostawiać z dziadkami, ale teraz wiem, że przedszkole było dobrym wyborem, dzieci stały się odważniejsze w kontaktach z innymi i dłużej potrafią zająć się sobą np. podczas zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO prywatnego jest lepiej wyslac dzieciaki. tam jest lepsza opieka. Wiem z doswiadczenia. Moje dzieciaki chodzily do http://www.promyk.szczecin.pl/ i byly bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez od razu postawiłam na prywatne, ale na Bajeczkę na Bemowie. Nie żałuje decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że prywatne, tu się zgodzę z innymi rodzicami - jest spora różnica. Moje dzieci chodzą do Akademii Rozwoju Malucha i mają więcej zajęć niż dzieci sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej prywatne przedszkole jest swietnym pomyslem. W http://www.promyk.szczecin.pl/ dzieci maja duzo dodatkowych zajec i widac z zajec na zajecia poprawe. Sa bardzo samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie dodatkowe zajęcia mają wasze dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×