Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elewina.86

Prywatne przedszkole

Polecane posty

Gość gość
Co do Sowy w Częstochowie - na ile wcześniej trzeba się zgłaszać, żeby mieć pewność miejsca od września przyszłego roku? Powinnam się tym zająć już po nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... portal jest nowy więc ogłoszenie nie ląduje na 124 stronie gdzie już nikt nie zagląda, tylko jest widoczne... ja pozbyłam się w ten sposób zbędnych już rzeczy i mam pieniążki na to co aktualnie jest mi potrzebne... mała rośnie, a ja na szczęście zaczynam chudnąć :-) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sowa - zdecydowanie ich polecam. Nasze dziecko chodzi tam już dosyć długo, bo trzeci rok i widzę, jak ogromny jest postęp w stosunku do przedszkola publicznego - po dzieciach znajomych. Chodzi głównie o angielski. Po prostu - nasze dziecko będzie miało łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FifunkaQ

a ja śmiało mogę zarekomendować Te Vizję w Gdańsku ( na ulicy Piekarniczej). Moje dziecko chodzi tam od wrzesnia zeszłego roku i uważam, ze lepszego przedszkola nie mogliśmy sobie wymarzyc 🙂 rozbudowana oferta edukacyjna, dużo zajęć dodatkowych. Każdy dzień jest urozmaicony, dzieci zdobywają nowe umiejętności, bawią się i spędzają czas na świeżym powietrzu. Sam budynek też jest bardzo zadbany i nowoczesny a przy tym bezpieczny dla najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiawa

mój 4 letni synek też chodzi do Te Vizji ale nie w Gdańsku tylko w Warszawie Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola - super ciocie, bardzo ciekawy plan dnia i opieka na najwyższym poziomie. Bardzo dużą wagę przywiązują do bezpieczeństwa dzieci co jako rodzica szczególnie mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Moja córcia ma 3 latka i za namową przyjaciółki zapisałam ją do Tequesty, obje dziewczynki są w grupie Lwiątek u pani Ani, Jess i Justynki - córcia jest zadowolona i z uśmiechem na ustach rano wstaje a to dla mnie najlepsza rekomendacja przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz zerknąć sobie do oferty przedszkola Fair Play moje dziecko chodzi akurat do przedszkola na ul. Domagały – naprawdę fajnie przygotowane miejsce, gdzie będziesz miał bardzo dobrą opiekę dla dziecka, dodatkowo sporo ciekawych zajęć więc dziecko będzie mogło się cały czas rozwijać. My jesteśmy zadowoleni z tego przedszkola. Cenowo też wygląda sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

My wybraliśmy przedszkole  Familia  na Marmurowej 23 w Katowicach. Wiele dzieci moich znajomych  chodziło do tego przedszkola i przy wyborze kierowaliśmy się  przedszkolem z polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia

Mój synek uczęszcza od niedawna do placówki Fair Play w Tarnowie na Klimeckiego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obecnie przykłada się sporo wagę do tego jakie zajęcia, posiłki, wyposażenie czy atrakcje zapewniane są dzieciom, a tutaj bez dwóch zdań są na wysokim poziomie każżde z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina

Córcia uczęszcza do prywatnej placówki fun&play w Tarnowie i bardzo jesteśmy zadowoleni z warunków i opieki. Zajęcia są niesamowite, mamy wiele dogodności i co ważne, mała jest zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja z kolei do prywatnego przedszkola dwujęzycznego Tequesty i również jesteśmy bardzo zadowolone. Dzieciaki uczą się w kameralnych grupkach, chodzą na wycieczki, uczęszczają na zajęcia dodatkowe, w razie potrzeby mogą skorzystać z pomocy logopedy i psychologa - rewelacja po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×