Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elewina.86

Prywatne przedszkole

Polecane posty

Gość gość
U nas w Akademii jest np. angielski 5 razy w tygodniu, plastyka, rytmika, gimnastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszą opiekę znajdziesz w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach. To doskonała placówka opiekuńczo wychowawcza z profesjonalną i posiadającą odpowiednie kwalifikacje dydaktyczne kadrą. Moje maluchy uczą się tam nawet języka angielskiego. Z ofertą przedszkola i żłobka możesz zapoznać się na stronie pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre przedszkole to gdańska Wielka Przygoda http://wielkaprzygoda.com/ Jesteśmy zadowoleni z decyzji, bo przedszkole jest fajne: dobra opieka, ciekawe zajęcia (dobrze że są zajęcia dodatkowe, korzystamy ze sportowych).) Warto sprawdzić sobie to przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam ze prywatne przedsszkole to najlepsza opcja. w http://www.elfik.pl/ maja swietnych wychowawcow takze warto sprobowac naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też chodzi teraz do prywatnego przedszkola i jest to dla mnie ogromny komfort. Przede wszystkim ze względu na to, że jak mam potrzebę zostać dłużej w biurze to zostaję i mogę swobodnie odebrać syna troszkę później. Wielu rodziców tak robi, a w przedszkolach publicznych różnie może być. Druga sprawa jest taka, że w Rzeszowie moi znajomi również mi polecali Radosne Słoneczko jako przedszkole, które ma sporo ciekawych zajęć oraz własną kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.30 ja uwazam ze prywatne przedsszkole to najlepsza opcja. w http://www.elfik.pl/ maja swietnych wychowawcow takze warto sprobowac naprawde Elfik jest d**er doskonala opieka. Bardzo polecam i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo za mną chodził pomysł na franczyzę ale nie mogłam znaleźć korzystnej oferty. Dopiero niedawno się zdecydowałam na taką współpracę w systemie Fair Play. Warunki są na www.systemfairplay.pl . Jest korzystnie, dużo rzeczy bierze na siebie franczyzodawca, są do dyspozycji na każdym kroku. Nie ma jakiś dziwnych, niejasnych zapisów w umowie, można rzeczywiście tutaj zarobić. Sam biznes to przedszkole, więc dość nietypowy pomysł, ale za to myślę, że na brak klientów to przez kolejne lata narzekać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prywatnym przedszkolu przydadzą się na pewno meble przeznaczone dla przedszkolaków. Produkcją takich mebli dla szkół i przedszkoli zajmuje się firma www.refas.pl Moja siostra zamawiała u nich meble do swojego przedszkola i mogę potwierdzić, że są one dobre jakości i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ działa, więc postanowiłam wejść w prowadzenie przedszkola. Wybrałam franczyzę Fair Play, bo spotkałam się z menedżerami, oceniałam inne placówki na żywo, porozmawiałam z kilkoma osobami w branży i faktycznie jest sporo zalet, perspektywy wyraźne. O tyle dobra sprawa, że sieć prowadzi właściwą weryfikację i nie biorą ludzi z przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisałem umowę z siecią Fair Play na prowadzenie przedszkola. Powiem tylko dla zachęty, że ich prognozy zysków sprawdziły się w praktycznie 100% u mnie. Przedszkole jest super. Widziałem kilka placówek i się zainteresowałem. Szybko można zacząć działać na własnej placówce, a to chyba najważniejsze. Dzieci dobrze się bawią. Know how bardziej nastawione na ruch. Przy 500+ to jeden z najlepszych pomysłów na biznes według mnie. Jak chcesz pogadać to zapraszam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej http://www.elfik.pl/ - to świetne przedszkole! Dzieci są bardzo zadowolone z każdego dnia w tym miejscu, widać, że wiele się uczą. Efekty są naprawdę fantastyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zapisaliśmy w tym roku naszego malucha do znakomitego przedszkola. Jak dotąd niczego nam nie brakuje. Kadra bardzo profesjonalna, dużo kolorowych pomocy i bardzo dobre warunki. Wszystkim rodzicom, którzy wahają się, gdzie posłać swojego przedszkolaka, polecam to miejsce - http://prywatneprzedszkole-szczecin.pl. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze dziecko chodzi do przedszkola prywatnego, bo jednak mam zdanie, że jednak takie placówki więcej oferują dzieciom. Nie zawsze tak jest oczywiście, ale statystycznie częściej. Córeczka chodzi do mokotowskiego przedszkola Raz Dwa Trzy My http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Cieszy nas, że w przedszkolu stawia się na samodzielność i wszechstronny rozwój dziecka, tak samo docenia zajęcia edukacyjne, jak i ruchowe czy artystyczne. Mają zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, więc w ten sposób od początku koryguje się ewentualne braki dziecka. Panie opiekunki, żywienie, nauka angielskiego w formie zabawy – wszystko jest w tym przedszkolu na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.09.23 Jak najbardziej http://www.elfik.pl/ - to świetne przedszkole! Dzieci są bardzo zadowolone z każdego dnia w tym miejscu, widać, że wiele się uczą. Efekty są naprawdę fantastyczne! Bardzo polecam to przedszkole! Nasze dzieciaki tez do niego chodza i jest naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również posłałam swoje bliźniaki do prywatnego przedszkola, o którym byłam już mowa: http://prywatneprzedszkole-szczecin.pl - bardzo polecam! Świetna kadra i super opieka :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek chodzi do prywatnego przedszkola w Tychach. Są tu oddziały integracyjne, mnóstwo dodatkowych zajęć, a przede wszystkim wysoko wyspecjalizowana kadra. Adaś sam chce rano wstać, ubrać się i iść do przedszkola. Kiedy opowiadam o tym znajomym to sami są zdziwieni :D. Polecam na prawdę osobom z Tychów i okolic: http://www.otwarteokno.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre przedszkole moim zdaniem z nastawieniem na rozwój matematycznych, technicznych umiejętności to Fair Play w Krakowie. Zajęcia z robotyki na wysokim poziomie. Syn nauczył się już całkiem nieźle liczyć. Duży jest też nacisk na sport. Syn chodzi do grupy piłkarskiej, ale można też skorzystać z tenisa, nart, czy wielu innych dyscyplin. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli prowadzicie lub planujecie prowadzić prywatne przedszkole to mogę wam polecić zakup mebli przedszkolnych od firmy www.refas.pl Każde przedszkole musi mieć meble, które są przystosowane dla małych dzieci. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.22 gość 2017.09.23 Jak najbardziej http://www.elfik.pl/ - to świetne przedszkole! Dzieci są bardzo zadowolone z każdego dnia w tym miejscu, widać, że wiele się uczą. Efekty są naprawdę fantastyczne! Bardzo polecam to przedszkole! Nasze dzieciaki tez do niego chodza i jest naprawde super! Przedszkole godne pochwaly. W Elfiku sa wspaniałe panie, które sa ciociami dla dzieci. Masa swietnych zajec dodatkowych. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz wybór Sowy w Częstochowie uważam za bardzo dobry z wielu powodów. Przede wszystkim to nam naprawdę wiele dało, w sensie - córka szokująco rozwinęła się językowo. Nawet nie sądziliśmy, że dziecko może tyle umieć, mając 5 lat. Bo właśnie - to jest przedszkole językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_33
Nasza córka też uczęszcza do prywatnego przedszkola , które uwielbia a ciocie są fajne jak mawia. Dużo się uczy bo plan dnia jest zróżnicowany, mają dużo ciekawych zajęć. Dlatego jeżeli mieszkacie tak jak my w Warszawie (Wawer) to możecie wybrać przedszkole TeVizja jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie same reklamy prywatnych przedszkoli. Skoro są takie super to powinny mieć nadmiar chętnych. Dlaczego nie mają? Tajemnicą to nie jest - nastawiają się głownie na zarobek, dzieci to dodatek do zarobku. Swoje dziecko oddam do publicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, zobacz co sie dzieje w państwowych przedszkolach - przepełnienie i nie ogarniete opiekunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, niestety to prawda. byłam bardzo niezadowolona z panstwowego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oddałam do państwowego- opiekunki ok, starają się, angielski też jest. Poza tym wszystkie prywatne przedszkola w mojej okolicy (jest 3) nie mają własnego placu zabaw i podwórka. Nie wspomnę o cenie państwowe -ok. 200zł za wszystko a prywatne kosztują ok. 1000 za opiekę plus ok. 200 za wyżywienie, więc różnica jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do Sowy w Częstochowie, do przedszkola językowego. Nawet nie wyobrażam sobie tutaj innej opcji. Kilka godzin dziennie z językiem, własna kuchnia, podwórko, mnóstwo znanych gości i wycieczek - po prostu całkiem inny klimat niż w przedszkolach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszystkie prywatne przedszkola mają własną kuchnię i podwórka? Bo klubiki ich nie mają, ale są tańsze. Tylko czy takie przedszkola mają jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy wszystkie - raczej nie. Klubiki na pewno nie mają. Uważam, że własna kuchnia i podwórko to takie absolutne podstawy. Niby z tego podwórka korzysta się jedynie przez pewną część roku, ale mimo wszystko. A już kuchnia... przy kateringu oszczędzają po prostu na każdym elemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×