Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciocia chłopczyka

prezent z okazji narodzin dziecka - co kupić

Polecane posty

Gość gość
sesja fotograficzna będzie pamiątką na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranow
Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionym odciskiem dłoni chrześniaka i datą chrztu. Coś pięknego , produkt firmy ARTESS. Ja kupowałam przez sklep, ale widziałam, że na allegro też sa. Polecam. To coś nowego;) http://www.artess.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewel_Ka
nikt nie pisze tutaj o gryzakach Gumigem, ale to chyba nowość i właśnie rozważam zakup dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAKTYCZNE tylko i wyłącznie: pieluchy, chusteczki, termometr, podgrzewacz do butelek... wszystko to co mama musi kupic a nie ma. Darujcie sobie zabawki, ciuszki dl anowowrodka, bo nawet ich nie ubierze, zaraz wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wiesz co to kup lizaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefla
Złoty łańcuszek nie jest do używania. To jak lokata kapitału. Złoto idzie szybko w górę i nie bedzie spadać. A też wiem po znajomych i po sobie, kiedy potrzebne są obrączki zamiast je kupować można właśnie wziąść wszystkie takie złote drobiazgi, przetopić i wykonanie obrączek praktycznie za darmo. Większość moich znajomych przetopiła coś z domowego złota, a nie kupowała gotowe obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś  ładnego
Ja osobiście odradzam ubranka i pluszowe zabawki bo zawsze mamy dostają tego najwięcej i nawet nie ma kiedy wszystkiego używać. Polecam słodką dekoracje nad łóżeczko - literki ze strony http://itsy-bitsy.pl/kategoria-produktu/literki/ nadają uroku sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilismy ostatnio dla bratanicy Zestaw 2 pizamek bawelnianych rozm 3-6cy i pluszoea grzechotke "gnieciuszka".Malutka urodzila sie tylko 50 cm i 3 kg....teraz musza dokupic Kilka mniejszych bo Maja tylko od rozm 62:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko z rodziny autorki ma juz 4 lata,a wy dalej namietnie wypisujecie co ma dostac z okazji narodzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olola
personalizowany wisiorek albo zawieszke z artess. Z data ur i odbiciem malenkiej raczki dziecka (autentycznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mama karmi piersią to koniecznie biustonosz nieprzemakaly. Niezbędny w pierwszym okresie karmienia kiedy wszystko przecieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam ubranka, książeczkę wspomnień mój pomysł przyszedł trochę za późno ale jet: Zestaw 12 kolorowych naklejek z numerami oznaczającymi kolejne miesiące to prosty i oryginalny sposób by zachować wspomnienia. Wszystko co musisz zrobić to chwycić aparat i zrobić kilka zdjęć. Kolekcja naklejek z numerkami to doskonały sposób by udokumentować rozwój swojego maleństwa przez cały pierwszy rok życia. Wystarczy że każdego miesiąca przykleisz naklejkę na dziecięce body ,koszulkę lub śliniak i zrobisz zdjęcie. Wyobraź sobie urocze zdjęcia swojego dziecka którymi będziesz się cieszyć przez wiele lat. Każda naklejka ma około 10 cm średnicy, więc idealnie pasuje na body lub koszulkę. To może być cudowny prezent dla Ciebie i Twojego malucha.Dostęny w sklepie www.e-bodziakowo.pl w budowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kupić coś dla mamy, by poczuła się znów kobietą bo wszyscy tylko myślą o dziecku i kupują mu prezenty a mama czuje się pominięta i zmęczona może jakaś karta podarunkowa do spa ? moda mama z chęcią wyrwałaby się na chwilę z domu i odpoczęła od obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś ubranka lub pluszaki? Warto czasem podpytać świeżo upieczonych rodziców czego im potrzeba :) Zresztą na stronie http://www.krolestwodzieci.pl/ znajdziesz dużo inspiracji na podarunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie informacje o butelkach Yoomi w sklepie gumowa kaczuszka , ja dzięki nim mogę się wyspać. Szykujesz porcje mleka wcześniej i dzięki dołączonemu w zestawie podgrzewaczowi nawet mąż może karmić małego. A specjalny smoczek zapobiega łykaniu powietrza i maleństwo nie ma kolki. Polecam te butelki wszystkim znajomym mamom =) 4. Tosia to moje pierwsze dziecko. Bałam się że sobie nie poradzę i straciłam pokarm z nerwów, co spowodowało inne utrudnieni… link: na http://gumowakaczuszka.pl . Teraz mogę się cieszyć macierzyństwem, a jak chcę pospać to nawet TŻ może małą nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ręcznie wykonany album przeznaczony nie tylko do wklejania zdjęć dziecka, ale też do wypełnienia szczegółów, np. z dnia narodzin. http://crafti.pl/prezenty/dziecko/dzieciecy-album/ Zawiera kieszonkę na zdjęcia USG, miejsce na odrysowanie rączek i stópek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić coś, czego nikt inny miał nie będzie. Coś co jest dedykowane specjalnie dla tej osoby. :) Wejdź na http://www.artess.pl/sklep/ - znajdziesz tam piękne rzeczy, które możesz spersonalizować i będą unikalną pamiątką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szumiący miś to najlepszy prezent, taki sprezentowałam siostrze i była bardzo zadowolona, maluszek też :-) www.babymama.pl/szumiacy-mis-crysensor-turkusowy-whisbear-p5999.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup taka zabawkę grzechotkę - misia dla niemowlaka ale nie takiego zwykłego pluszaka , tylko takie specjalnego dla niemowląt z serii LAMAZE my dostaliśmy rozne prezenty ale ten był najlepszy! Poza tym te zabawki lamaze są dość drogie i sama chyba nie pozwoliłabym sobie na taki zakup. Ciuchy były najgorsze, większość ciuszków jakie dostaliśmy była już za mala na nasze dziecko, albo nie pasowala po prostu do pory roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. moja dziewczyna zajmuje się robieniem tortów z pieluszek- osobiscie uważam że to dobry pomysł na prezent bo pieluszek jak wiadomo nigdy za dużo,a w taki tort można jeszcze dołożyć jakiś ciuszek, zabawkę lub inny gadżet...jeżeli ktoś byłby zainteresowany, polecam, 502327586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałam 100 zl.bo nie wiedziałam co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×